sizce ruhunuza dokunmayan sizinle konuşmayan sizinle bişey paylaşmayan bir eşle yatağınızı hayatınızı paylaşabilir misiniz?

Kızlar artık hayat çekilmez oldu benim için ayrılmaya kesin kararlıyım . ama yaşım 31 çocuğum yok insanlar nasıl bakar sizce kötü mü ?

Kızlar artık hayat çekilmez oldu benim için ayrılmaya kesin kararlıyım . ama yaşım 31 çocuğum yok insanlar nasıl bakar sizce kötü mü ?
Önemli olan insanlar değil ki, sizsiniz. Cefasını çeken siz, dedikodusunu eden onlar. 31 yaş gayet genç bir yaş zaten, hiç takıntı yapmayın. Kötü bakacak olan da ilgisiz kocayla kendi yaşasın madem.

böyle düşünüp boşanan kimse görmedim. size bir sır vereyim dışarıda parıldayan o kadınlar elalemi hiç düşünmeden kendisini seviyor. siz bu deveyi güdeceksiniz üzgünüm

Boşanan insan sayısı gün geçtikçe artıyor. Bence boşanana nasıl bakarlar diye düşünmeyin. Ben bu duruma nasıl dayanırım kısmı daha önemli. İnsanlar 3 gün konuşur sonra başka konu bulur. Şişme bebek gibi yaşamak mı yoksa herkese rağmen kendi istediğini yaşamak mı, kararınızı iyi verin

Ben böyle bir adamla evliyim.12 yıldır. Hep böyle değildi.Şimdi ikimizde evde çocukları yatırdıysak film izleriz,konuşmayız.Ben beklerim odamıza geçelim diye o bir bölüm daha açar.Aynı sofrada çok oturmayız yada doyar kalkar.Her izninde dışarı çıkarız avm yada çocukları eğlendirme gibi.başbaşa çıktığımızda işini ve iş arkadaşlarını anlatır.konu yok konuşçak.sevdiğimiz aile dostumuz var hep onlarla takılırız tatillerde bile.dümdüz berbat bir ilişkimiz var.ben boşanmak istediğimi hep tekrarladım ama çocuklar için boşanamayacığımızı söylüyor.sonunuz ben gibi olmasın.çocuğunuz yokken ayrılın.

Bunla görücü usulü evlenmeden önce görüştüğüm biri olmuştu o da fazlaca iyi davranırdı herşey tozpembe giderdi birden aniden maddi bir sebepten kesin olarak bitirdi ve bir daha ulaşamadım her yerden engelledi .. bazen onun için çabalasaydım belki bunları yaşamazdım diyorum yada o da bahane buldu ve beni terk etti diyorum. hayat bana sevgi konusunda gülmedi sanırım. kendi görüştüğüm kişide basit bir sebepten birçok şeyi paylaştığım kişi beni her yerden engelledi ve tekrar tekrar haber göndermeme rağmen umrunda olmadım. başka birilerini buldu. hayat kadınlar için ne zor hele bir de bizim gibi sevgiden yana yüzü gülmeyenler için..

Bunla görücü usulü evlenmeden önce görüştüğüm biri olmuştu o da fazlaca iyi davranırdı herşey tozpembe giderdi birden aniden maddi bir sebepten kesin olarak bitirdi ve bir daha ulaşamadım her yerden engelledi .. bazen onun için çabalasaydım belki bunları yaşamazdım diyorum yada o da bahane buldu ve beni terk etti diyorum. hayat bana sevgi konusunda gülmedi sanırım. kendi görüştüğüm kişide basit bir sebepten birçok şeyi paylaştığım kişi beni her yerden engelledi ve tekrar tekrar haber göndermeme rağmen umrunda olmadım. başka birilerini buldu. hayat kadınlar için ne zor hele bir de bizim gibi sevgiden yana yüzü gülmeyenler için..
eskiye mazi derler orada takılı kalmayın. Çocuğunuzda yok yaşınızda genç. çöpsüz üzümsünüz valla. Birbirinizi anlamıyor ve sevmiyorsanız zorlamayın. Evlilik zaten zor ilerde çocuklar da eklenirse iyiyce çekilmez hal alabilir. Ama eşiniz sıradan öküz gillerden mi yoksa siz çok mu duygusal bir dönemden mi geçiyorsunuz onu çözmek lazım. Aşkın bir ömrü var gözlerden kalpler çıkarak devam etmez evlilik.Kendimden örnek vermek gerekirse ben eşimi bir ayın yarısında çok seviyorum,diğer yarısında nefret ediyorum. bizim evliliğin normali :KK45:bu başkasına abartı gelebilir. İyi düşünün hakkınızda hayırlısı

X