sln71 in başarı öyküsü 13 kilo verdiiiiiiim

Kilo güncellemesi :KK43: 60.0 kızmayın sakın bana toparlıcam sözzzzzz.!!!!

Merhaba kızlar :KK43: kilo güncellemesi 60 kiloyum 1 hafta annemlerde ablamlarla birlikte coşmann sonucu 3 kilo 57 kiloya inmistim tekrar ne olduğunu anlamadan hoooppp geldi 3 kilo offf ki ne offff bitmiyo kilo sorunu pazartesi devam burdan yazıcam yine hedef 53

Diyetime pazartesi basladm biraz zorlanıyorum ama yılmak yok nerde hata yaptn da 4 kilo aldn derseniz yarın diyete başlıcam bugün canmn istedigini yeyim yarn oluyor öbür gün bugün suraya daveyliyim yeyim yeyim de yeyim ama makul ölçüde yemedim hatam bu oldu yesem bile doygunluk hissetmeden kalksan şuan hala 57 kiloydum bide gece yemeleri olunca 4 kilo olarak patladi bana artk bu işi sonlandrp bida kilobalmadan korumalıym hedefim 53 ve yılbaşına 4 kilo vermek hadi hayırlısı bakalm :)

Bu arada pazartesi bu diyete başlıcam yine kkda okudum
ŞOK DİYET 1 HAFTADA 4 KİLO

Sabah : 1 Su Bardaqı ILık Diyet Süt,2 GriSiNi

Ara : 1 Tane ELma Veya PortakaL

ÖğLe : 1 Kase Çorba Ve SaLata

İkinDi : 1 Tane ELma Veya PortakaL

Akşam: 4 Kepçe Çorba,4 Kepçe Yoğurt,SaLata

Yatsı : 1 Tane ELma Veya PortakaL

Yapanlar genellikle hep kilo vermiş inşallah bende en az bi 3 kilo verebilirim benimle başlamak isteyen varsa pazartesi baslayabiliriz kızlar benden söylemesi yılbaşına moral olur biraz

Merhabaa bende 1 aydir kendi capimda diyet ve spor yapmaya calisiorum 58 ile basladim su an 56 kiloyum hedefim 48 :)

Merhaba canım istersen pazartesi beraber yazdığım diyete başlarz ben yapicam pazartesi bana katılırsan beraber daha güzel olur en az 2 kilo veririz diye düşünüyorum

Tamam canm çok sevindim beraber yaparsak bırakmadan devam ederiz o zaman pazartesi başlıyoruz tatlm :KK19:
tamam o zamam anlaştik canimm buraya yazmadan önce bi kaç yerde yazıodum herkes kayboldu zannimca bıraktilar diyeti :) ama ben devam ediyorum beraber devam edersek süper olur:) ee nasıl başlioruz pazartesi

tamam o zamam anlaştik canimm buraya yazmadan önce bi kaç yerde yazıodum herkes kayboldu zannimca bıraktilar diyeti :) ama ben devam ediyorum beraber devam edersek süper olur:) ee nasıl başlioruz pazartesi

Canım ben 8. Takımda paylaşımda bulunup diyet yapıyorum zaten ama biraz hızlı gitsin metabolizma çalışsn diye 1 haftada 4 kilo siywtini yapcam buraya yazmstm tatlm diyeti pazartesi ona başlicam sen de bu diyetten mi bahsediyorsun yoksa normal diyet mi yapcaksn

Canım ben 8. Takımda paylaşımda bulunup diyet yapıyorum zaten ama biraz hızlı gitsin metabolizma çalışsn diye 1 haftada 4 kilo siywtini yapcam buraya yazmstm tatlm diyeti pazartesi ona başlicam sen de bu diyetten mi bahsediyorsun yoksa normal diyet mi yapcaksn
canim esasen ben belli bi diyet uygulamiyorum sadece az yiyorum

canim esasen ben belli bi diyet uygulamiyorum sadece az yiyorum

Canım başarı öykümü okumussundur ben kalori sayıyorum 18 kilo verdim ama diyete ara vermiştim nerdeyse ramazandan beri ve 4 kilo aldm bi aldm bi verdim şimdi geçen pazartesinden beri 1 kilo verdim 61.3 den 60.3 e düştüm 5 günde su falanda gitti tabi uzun aradan sonra diyet yapnca ödem falan gidiyo ama dediğim gibi pazartesi de 1 haftada 4 kilo diyetini yapcam ama kilo vermekte kararlıysan bırakmam diyorsan sende takımlara girebilirsin daha güzel kilo veriliyor emin ol oraya yazacağını bildiğin için daha temkinli yiyorsun ve destek motivasyonu artırıyor:KK66:

Canım başarı öykümü okumussundur ben kalori sayıyorum 18 kilo verdim ama diyete ara vermiştim nerdeyse ramazandan beri ve 4 kilo aldm bi aldm bi verdim şimdi geçen pazartesinden beri 1 kilo verdim 61.3 den 60.3 e düştüm 5 günde su falanda gitti tabi uzun aradan sonra diyet yapnca ödem falan gidiyo ama dediğim gibi pazartesi de 1 haftada 4 kilo diyetini yapcam ama kilo vermekte kararlıysan bırakmam diyorsan sende takımlara girebilirsin daha güzel kilo veriliyor emin ol oraya yazacağını bildiğin için daha temkinli yiyorsun ve destek motivasyonu artırıyor:KK66:
okudum canım valla tebrik edıyorum seni :) aslında bir anda vermek o kadar saglıklı dgl bence gıtsınde uzun vadede gıtsin di mi :KK66: bi ara bkarim o dedgn takimlara

Merhaba kızlar :KK43: kilo güncellemesi 60 kiloyum 1 hafta annemlerde ablamlarla birlikte coşmann sonucu 3 kilo 57 kiloya inmistim tekrar ne olduğunu anlamadan hoooppp geldi 3 kilo offf ki ne offff bitmiyo kilo sorunu pazartesi devam burdan yazıcam yine hedef 53

Selamm ne zamndr kilo güncellemiyorum hemen yaziyiiiiim 57.8 diyete devam bırakmak yok:KK52:

X