sln71 in başarı öyküsü 13 kilo verdiiiiiiim

Eski zayif resimlerine bakarsan bi is olur. Bir de magazalarda kiyafet denemelisin bence
evet mağazada kıyafet özellikle ceket, kaban denedim. çirkin durdu. ben de üst beden var. karın ve g.....s o da acayip duruyor. moralim bozuldu. artık başlamalıyım dedim. nasıl çıktım bu kiloya anlamadım. nisan sonuna kadar 60 olsam ne güzel olur....

kız bende acayip motivasyon kaybı oldu. tatil bana yaramadı laçka oldum. her hafta sabit 600gr veriyordum şimdi vermeyi geç veremediğim için üzülemiyorum bile psikolojim bozuldu resmen. havuz hayallerim havuzun dibinde kaldı galiba :KK43:

kız bende acayip motivasyon kaybı oldu. tatil bana yaramadı laçka oldum. her hafta sabit 600gr veriyordum şimdi vermeyi geç veremediğim için üzülemiyorum bile psikolojim bozuldu resmen. havuz hayallerim havuzun dibinde kaldı galiba :KK43:

Bak canm ben diyetteyken hep diyet modunda gidersem iyiyim ama bi yere gidiyim bi kac öğün kacamak yapıym hemen acayip bi yeme istediği oluyo ama her dk olsada yesemm yani o derece ama dayanırda kacamaktan sonra tekrar diyet moduna girersem atlatıyorum sık dişini yemee 2 güne alışr tekrar vücut moninin gazabnda korkkkkk :KK62::KK19:

Bak canm ben diyetteyken hep diyet modunda gidersem iyiyim ama bi yere gidiyim bi kac öğün kacamak yapıym hemen acayip bi yeme istediği oluyo ama her dk olsada yesemm yani o derece ama dayanırda kacamaktan sonra tekrar diyet moduna girersem atlatıyorum sık dişini yemee 2 güne alışr tekrar vücut moninin gazabnda korkkkkk :KK62::KK19:
evet çatalları gördüm dürtmesin bi tarafımıza. valla her gece yatarken öyle diyorum her sabah sabah olmuyor. benim beynim kısa devre yaptı sanırım beyinde bitiremiyorum artık bu işi. of çok daralttı beni uyuyamıyorum bile ...

Zayıf olmak o kadar güzel bir duygu ki bunu herkes tatmali her zaman zayıf olanlar bunu anlayamazlar dar kot giyebilmenin oturduğunda göbeğinin çıkmaması özgüvenle istediğini giyip 38 boll oldu 36 sini alıyım demenin keyfi çok başka kilo olan bi insan icin benim icin geride kaldi kilolu oldugum dönemler inşallah bir daha geri gelmezzz gelmemesi için tedbiri elden bırakmıcammm kilo verme çabasında olan herkese başarılar:KK74: zafer benimmnn:KK73: sizinde olabilir:KK37:

Tebrik ederim seni gerçekten büyük azim.:KK5:Ben de 165 boyundayım.Yılbaşından beri 2 kilo verdim.Bugün 59 u gördüm tartıda dünyalar benim oldu.60 ın altına inmeyi dört gözle bekliyordum hadi oldu hadi olucak diye diye oldu sonunda.Spor yapamıyorum diyette pek olmuyor sadece akşam 7 gibi kesiyorum yemeyi.Şuan kpss ye hazırlanıyorum bu yüzden elim kolum baglı gibi diyet yapsam sınavı ihmal edicem gibi düşünüp vicdan yapıyorum.Beyin glikozla calısıyor sonucta.:-) Senden bu dönemimde beni senin gibi 55 e i,ndiricek zor olmayan mucize tafsiye alabilirmiyim ? Seni tebrik etmek için başladım yazmaya niyetim bu değildi ama bilinç altı işte güzel yere ağlamışım.İnş cevap verirsin tatlım. :KK73::KK73::KK73:

Selincim masallah sana ne guzel vermissin tebrik ederimmm
Umarim bir daha almazsinn:)
Bende basari konusu acmistim ama link koyamiyorum:KK43:

Tebrik ederim seni gerçekten büyük azim.:KK5:Ben de 165 boyundayım.Yılbaşından beri 2 kilo verdim.Bugün 59 u gördüm tartıda dünyalar benim oldu.60 ın altına inmeyi dört gözle bekliyordum hadi oldu hadi olucak diye diye oldu sonunda.Spor yapamıyorum diyette pek olmuyor sadece akşam 7 gibi kesiyorum yemeyi.Şuan kpss ye hazırlanıyorum bu yüzden elim kolum baglı gibi diyet yapsam sınavı ihmal edicem gibi düşünüp vicdan yapıyorum.Beyin glikozla calısıyor sonucta.:-) Senden bu dönemimde beni senin gibi 55 e i,ndiricek zor olmayan mucize tafsiye alabilirmiyim ? Seni tebrik etmek için başladım yazmaya niyetim bu değildi ama bilinç altı işte güzel yere ağlamışım.İnş cevap verirsin tatlım. :KK73::KK73::KK73:

Çoook teşekkür ederim canım bende çok mutluyum bu kiloda olmaktan insallah bir daha almicam :KK28: immm sınava hazırlanıyosunn vee kilo vermek istiyosuuun spor yok :KK64: o zamaan sana kalori saymanı tavsiye ederim canım 1200 kalori ideal kilo vermek için istersen yavaß olsun dersen 1300 e falan çıkarabilirsin kendini kontrol altına al ve bu kaloriyi geçme tabi sağlıklı şeylerle doldur kalorini belli bi saatten sonra bişey yeme :KK37: aklıma gelenler bunlar tatlm soru sormak istersen cevaplarm:KK70:

X