Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

kızlarr benim soğan kürümün ilk etabı dün bitti.15 gün boyunca sabah akşam uyguladım.(yalnız iki akşam kaçtı, farklı zamanlarda) şimdi ben ikinci tura ne zaman başlıyım.sanırım duyduğuma göre 3 gün ara ver 7 gün uygula deniliyor...

canım çok sevindim, inşallah şifa olsun sana olumunekankayizsmile
3 gün ara verip tekrar başlayacaksın canım

haklısın ama çok sıkıldım bütün hayatımı etkiledi bu durum :KK43: biz 3 seneyi yeni bitirdik ama aralıktan beri korunmuyoruz tabi 3-4 ayda idrar yolu enf.çektim ilaçlar falan 5 aydır düzenli takip edip ilişkiye giriyoruz ben 27 eşim 30 yaşında yeni girdi 30 una anne ve baba olmak istemek bu kadar zormuydu yaa :1no2: haklısın aslında klomen sonuç vermeye bilir ama işte...umarım sende hamile kalırsın canım
bişey daha sorcam canım bu yumurta çatlaması ile yumurtlama aynı şeymi bi türlü çözemedim

canım bende 27 yaşındayım, eşim 34.
2 yıllık evliyiz ve evlendik evleneli korunmuyoruz. bende de kist, myom filan vardı. ilaç kullanmıştım. o dönemlerde soğan kürünü de yaptım. çok şükür bişi kalmadı. 2 hafta önce de histeroskopi yaptırdık. onun sonucuda çok güzel çıktı.
canım eğer iltihap varsa o da enel olabilir, birde onun için doktora idip tedavi olsan.
hayırlısı olsun canım. Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar versin hepimize de

klomen kullandığında yumurta oluşuyor yada mevcut yumurtaların büyüyor sonrada doktor çatlatma iğnesi yapıyor. yumurtaların çatlasın diye. iğne yaptıktan sonraki 5 gün gün aşırı ilişki diyor zaten. eğer yumurtalar çatlamazsa döllenme oluşmuyor ve bazende çatlamayan yumurta kiste dönüşebiliyor

Rahim duvarı inceliği şikayeti olan bayanlar

Hekiminiz rahim duvarınızın incelmiş olduğunu belirtmiş ise, bir ay boyunca günde enaz 1 ençok 2 bardak taze sıkılmış nar suyu içiniz. 100% nar suyu olarak satılan hazır meyve suları da bu amaçla kullanılabilir.

Dikkat!
Kimler nar suyundan uzak durmalıdırlar!
1. Rahim duvarı kalınlaşmış olanlar
2. Aşırı adet kanaması olanlar
3. Düşük tansiyonlular
4. Rahim miyomlarına bağlı ara kanama geçiren bayanlar

Rahim duvarı inceliği şikayeti olan bayanlar

Hekiminiz rahim duvarınızın incelmiş olduğunu belirtmiş ise, bir ay boyunca günde enaz 1 ençok 2 bardak taze sıkılmış nar suyu içiniz. 100% nar suyu olarak satılan hazır meyve suları da bu amaçla kullanılabilir.

Dikkat!
Kimler nar suyundan uzak durmalıdırlar!
1. Rahim duvarı kalınlaşmış olanlar
2. Aşırı adet kanaması olanlar
3. Düşük tansiyonlular
4. Rahim miyomlarına bağlı ara kanama geçiren bayanlar

canım çok sağol.bu güzel bilgiyi nerden buldun.bende incelme var mı bilmiyorum.dr bişey demedi ama benim adet miktarım azaldı.belki bundandır diyorum.ilk dr gittiğimde bunu sorucam.kalınlaşma ne durumda bende diye.canım birde sana bilşiy sorucam.

sen hsg yaptırdın mı?birde histereskopi yazmışsın onu volkan bey mi yaptı?özel muayenesinde mi oldun?

merhaba kıslar bende bu kürü denemek istiyorum bilgisi olan yardımcı olabilirmi bana
eşimde varikosel vardı ameliyat oldu herşeyi düzeldi sadece morfoloji%6 oda normal olmasını engellemiyor sanırım
benim sorunum pko var bende çok yumurtluyorum
rahim tersliği var
sol tüpüm kapalı
prolaktin değerim üst sınırda
1 aşılama 2 tüp denemem oldu hiç biirinde gebelik olmadı
daha pazar günü negatif sonucumu aldım
kendi kendime dedimki bizi doğpal yoldanda olur
neden eşim normal benimde sadece sol tüp kapalı ben her zaman sol taraftan yumurtluyo değilim sağ taraftan yumurtlayınca ve yumurtlama günümüde takip edersem gebelik oluşabilir doğrumu
yardımınıza ihtiyacım var soğan kürü denesem neye iyi gelir

canım çok sağol.bu güzel bilgiyi nerden buldun.bende incelme var mı bilmiyorum.dr bişey demedi ama benim adet miktarım azaldı.belki bundandır diyorum.ilk dr gittiğimde bunu sorucam.kalınlaşma ne durumda bende diye.canım birde sana bilşiy sorucam.

sen hsg yaptırdın mı?birde histereskopi yazmışsın onu volkan bey mi yaptı?özel muayenesinde mi oldun?

hsg nin daha gelişmiş şekli histeroskopi canım. hastanede yaptırdık canım
kolay bi operasyon sıkıntı yaşamadık Allaha şükür.
sen hsg mi çektireceksin?

hsg nin daha gelişmiş şekli histeroskopi canım. hastanede yaptırdık canım
kolay bi operasyon sıkıntı yaşamadık Allaha şükür.
sen hsg mi çektireceksin?

bana hsg yapıldı canım.sen yaptırdın mı diye sordum.çünkü bana hsg yapıldı ve o ay hamile kalmıştım.belkide hafif bir yapışıklık vardı...

merhaba kıslar bende bu kürü denemek istiyorum bilgisi olan yardımcı olabilirmi bana
eşimde varikosel vardı ameliyat oldu herşeyi düzeldi sadece morfoloji%6 oda normal olmasını engellemiyor sanırım
benim sorunum pko var bende çok yumurtluyorum
rahim tersliği var
sol tüpüm kapalı
prolaktin değerim üst sınırda
1 aşılama 2 tüp denemem oldu hiç biirinde gebelik olmadı
daha pazar günü negatif sonucumu aldım
kendi kendime dedimki bizi doğpal yoldanda olur
neden eşim normal benimde sadece sol tüp kapalı ben her zaman sol taraftan yumurtluyo değilim sağ taraftan yumurtlayınca ve yumurtlama günümüde takip edersem gebelik oluşabilir doğrumu
yardımınıza ihtiyacım var soğan kürü denesem neye iyi gelir

olabilir tabiki canım.niye omasın.Rabbim ol derse olur elbette.soğan suyu daha çok pkolular için.ama rahime ilaç gibiymiş.temizliyoröuş besliyormuş.ben onun için yaptı.dene tabi neden olmasın ??

''Ya Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam! Seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçı eyle! Onun hürmetine dualarımızı kabul et''

dualarda buluşmak ümidi ile....

''Ya Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam! Seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçı eyle! Onun hürmetine dualarımızı kabul et''

dualarda buluşmak ümidi ile....

amin canımmm

ya arkadaşlar ben incir kürüne geçtim hala niye bu sayfaya takılıyorum yoksa sızlerı cok mu sevdım :)

kızlar,
Yüce allahımın 99 ismiyle tektek dua etmek,birde sonrasında soğan kürü şükürler olsun ki çok iyi geldi bana.Tavsiye ediyorum:KK66::nazar:

X