Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

bilen biri varsa eğer bu ay hamile kalmazsam eğer tekrar içecek miyim yoksa başka şeyleri mi denemek gerekiyor.yada ikisini bereber uygulayabileceğim başka birşey varmi.

merhaba ne gibi faydası oldu bende içiyorum da aynı şeyler mi oluyor diye merak ettim.
merhaba arkadaşım,
bende polikistik over vardı,ve bunu 15 yaşından beri çekiyordum.Hiç tedavi görmedim.Çocuk sahibi olmak istediğimde de yaş 30 olmuştu.Doktorlara gittim,kimisi ilaçsiz imkansız hamile kalamazsın dedi,kimiside direk tüp bebek önerdi.Tedaviye başlamadan,her kapının duayla açıldığına inandığım için,ve allahın 99 ismiyle duanın özellikle mucizevi olduğunu bildiğim için,Birgün dua ettim allahın 99 ismiyle tek tek
(ki bence en önemliside bu,çünkü allah mucize soğan kürünü çıkardı önüme)Duadan
birkaç gün sonrada annem bu soğan kürünü duymuş televizyondan.Bende denemeye başladım.Benim polikistik over nedeniyle yüzümde çok sivilce oluyordu.Bu soğan kürünü kullandıktan hemen sonra yüzümdeki sivilcelerin azaldığını hatta bir kaç gün sonra yok olduğunu gördüm.Ve işin aslı bu sivilceler yok oldu diye daha bir zevkle kullandım.Ve şükürler olsunki daha bu soğan kürünü uygulayalı bir ay olmuştu ki hamile kaldım:nazar:.ve şuanda şükürler olsun ki 2 aylıksağlıklı bir bebek annesiyim.:nazar:
ancak benim uygulama şeklim herkesin tarifinden biraz farklı oldu.Ben bir ay boyunca neredeyse her gün(arada bir unuttuğum günler olsada) uyguladım.Herkes gibi 15gün kullanıp ara vermedim yani.30 gün aralıksız uyguladım.
soğan kürünü nasıl uyguladım,hemen anlatayım.Günde iki öğünden yaklaşık 20 dakika önce uyguladım.genelde sabah-akşam uyguluyordum(çalıştığım için).
4 tane normal pazarda satılan soğanı 4 e bölüp 5 dakika kaynatip soğuyunca içiyordum.Hep taze hazırladım.Bu soğan kürü sonradan öğrendiğime göre yumurtalıklarımdaki yalancı kistleri ve iltahabı tamamen temizlemiş.belki hiç ara vermeden yapmam da etkili oldu.Umarım faydası olur:)sevgiler.

ne mutlu sanaaa. allah analı babablı buyutsun .. bende de aynı sorunlar var soganı bıtırdım ıncıre gectım ama nedense hıc umıdım yok :KK43:

merhaba arkadaşım,
bende polikistik over vardı,ve bunu 15 yaşından beri çekiyordum.Hiç tedavi görmedim.Çocuk sahibi olmak istediğimde de yaş 30 olmuştu.Doktorlara gittim,kimisi ilaçsiz imkansız hamile kalamazsın dedi,kimiside direk tüp bebek önerdi.Tedaviye başlamadan,her kapının duayla açıldığına inandığım için,ve allahın 99 ismiyle duanın özellikle mucizevi olduğunu bildiğim için,Birgün dua ettim allahın 99 ismiyle tek tek
(ki bence en önemliside bu,çünkü allah mucize soğan kürünü çıkardı önüme)Duadan
birkaç gün sonrada annem bu soğan kürünü duymuş televizyondan.Bende denemeye başladım.Benim polikistik over nedeniyle yüzümde çok sivilce oluyordu.Bu soğan kürünü kullandıktan hemen sonra yüzümdeki sivilcelerin azaldığını hatta bir kaç gün sonra yok olduğunu gördüm.Ve işin aslı bu sivilceler yok oldu diye daha bir zevkle kullandım.Ve şükürler olsunki daha bu soğan kürünü uygulayalı bir ay olmuştu ki hamile kaldım:nazar:.ve şuanda şükürler olsun ki 2 aylıksağlıklı bir bebek annesiyim.:nazar:
ancak benim uygulama şeklim herkesin tarifinden biraz farklı oldu.Ben bir ay boyunca neredeyse her gün(arada bir unuttuğum günler olsada) uyguladım.Herkes gibi 15gün kullanıp ara vermedim yani.30 gün aralıksız uyguladım.
soğan kürünü nasıl uyguladım,hemen anlatayım.Günde iki öğünden yaklaşık 20 dakika önce uyguladım.genelde sabah-akşam uyguluyordum(çalıştığım için).
4 tane normal pazarda satılan soğanı 4 e bölüp 5 dakika kaynatip soğuyunca içiyordum.Hep taze hazırladım.Bu soğan kürü sonradan öğrendiğime göre yumurtalıklarımdaki yalancı kistleri ve iltahabı tamamen temizlemiş.belki hiç ara vermeden yapmam da etkili oldu.Umarım faydası olur:)sevgiler.

allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.Çok mutlu oldum .Şimdi daha çok dua edecem ve allahın mucizeleri ile bize sunmuş olduğu kürü şevkle içmeye devam edecem.Kalpten edilen dua her kapıyı açar bunu biliyorum bilgilerin içinde teşekkür ederim.bende bir haftadır başladım.afedersin sendede kahverengi çamurumsu akıntılar oluyormuydu.

benim adetlerim oldum olası hep düzensizdi.Ama en azından olduğu zaman 6gün sürerdi.ama son 1 yılda hem adetim azalmıştı,yani 2 günde biter hale gelmişti hem de akıntı rengi bir değişikti,bulanıktı.Kahverengi mi hiç dikkat etmedim.Bu soğan kürü ne varsa zararlı hepsini temizlemiş atmış;iltihap,kist ne varsa

Ben uzuuuun zamandır bebeğim olsun istiyordum ve çalışıyorduk.Doğal yoldan çok uğraştık,ama işte dediğim gibi allaha 99 ismiyle dua'mdan hemen 1 ay sonra şükürler olsunki rabbime yüce rabbim nasip etti:nazar:.Nolur umutsuzluğa kapılma ne olursa olsun.soğan kürünü inatla uygula,gerekirse 2 ay,gerekirse 3 ay..ve allaha dua et bol bol.
Benim internet sorunum olduğu için çok sık giremiyorum.Zamnında çok sıkıntılar çektim arkadaşlar,çok göz yaşı döktüm,ama gerçekten allahım okadar büyük ki,sabırla açılan avucu,duayı reddetmiyor.
inşallah rabbim isteyen kimseyi evlatsız bırakmaz.
sevgiler

Son düzenleme:
benim adetlerim oldum olası hep düzensizdi.Ama en azından olduğu zaman 6gün sürerdi.ama son 1 yılda hem adetim azalmıştı,yani 2 günde biter hale gelmişti hem de akıntı rengi bir değişikti,bulanıktı.Kahverengi mi hiç dikkat etmedim.Bu soğan kürü ne varsa zararlı hepsini temizlemiş atmış;iltihap,kist ne varsa

Ben uzuuuun zamandır bebeğim olsun istiyordum ve çalışıyorduk.Doğal yoldan çok uğraştık,ama işte dediğim gibi allaha 99 ismiyle dua'mdan hemen 1 ay sonra şükürler olsunki rabbime yüce rabbim nasip etti:nazar:.Nolur umutsuzluğa kapılma ne olursa olsun.soğan kürünü inatla uygula,gerekirse 2 ay,gerekirse 3 ay..ve allaha dua et bol bol.
Benim internet sorunum olduğu için çok sık giremiyorum.Zamnında çok sıkıntılar çektim arkadaşlar,çok göz yaşı döktüm,ama gerçekten allahım okadar büyük ki,sabırla açılan avucu,duayı reddetmiyor.
inşallah rabbim isteyen kimseyi evlatsız bırakmaz.
sevgiler

çok mutluluklar diliyorum sana ve ailene .Dileklerin için sağol allah senden razı olsun

nasılsınız arkadaşlar, venüs, sml81 yoksunuz nerelerdeniz ?
izmir burcak canım ya bizler içinde dua edermisin? buraya gelen her arkadaş bebek sahibi olma niyetinde sanırım. yaptığımız her kürü de belki şifam bundadır diyerek dua ile hazırlayıp yapıyoruz.
demekki anne olmaya daha vaktimiz var

kızlar inanmıcaksınız ama daha dün başladım soğan kürüne öğlen ve akşam içtim bugün wc de siyaha yakın sarımsı parça parça bişeyler aktı resmen iltihap aktı şoktayımmm

buralardayız nanelıseker. yanlız konular uzerınde bı degısıklık olmayınca yazacak bırsey de bulamıyoruz :)

Arkadaşlar soğan küründe bugün 12. günüm.
İlaçlarla hastalanabiliyodum ancak.En son adet temmuzda oldum ve adetimin 13,14 ve 15. günleri lekelenme şeklinde kanamam oldu(yumurtlama kanaması diyorlar ama sanmıyorum mucize olması gerek yumurtlamam için sanırım), bu arada pko hastasıyım. Sonra soğan kürüne başladım. Başladığım günden beri kasık ağrısı, bel ağrısı dışında bir değişiklik yok. akıntı da pek yok gibi yani eskiden ne kadarsa daha fazlası değildir. Soğan kürü işe yaramıyor olabilir mi?CADIARZU Büyük umutlarla başlamıştım. Belki dedim ilkinde kistlerimi temizler ikinci kürde de belki bebek için fayda sağlar. Sanırım bu bile kahrolası kistlerime fayda etmeyecek.:1no2:

kızlar inanmıcaksınız ama daha dün başladım soğan kürüne öğlen ve akşam içtim bugün wc de siyaha yakın sarımsı parça parça bişeyler aktı resmen iltihap aktı şoktayımmm
Nasıl kullandığınızı paylaşabilir misiniz?Bende kullandım soğan suyunu adetim çok sancılı geçti ve parça fazla geldi....Ben adetten 10 gün önce falan kullanmıştım.2 orta boy soğandan yaptım ve dolaba koydum hergün 2 bardak içtim.3 gün yetiyordu bana o kür.

hayırlı geceler kızlar
bu gece dualarınıza amcamı da eklermisiniz lütfen
biraz önce haber geldi, bir yıldır kanser tedavisi görüyordu kendisini kaybettik
Rabbim mekanını Cennet eylesin , böyle güzel günlerde kavuştu Rabbine. inşaallah kabri nur olsun
Dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar
Allah razı olsun
çok üzgünüm çoooooookkkkkk senağlama

X