Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

Ben kırmızı sogan suyunu ıctıgım zaman hemen adetlenıyorum eger adet gunum gecıkmısse o ay adety olamadıysam cok duzenlemıstı ama kırmızı sogandı hergunde yapmadım 2 gun ıctım sokuldu bırde hergun taze kaynatmamıstım bakalım ona baslıcam yıne her zaman ıcıcem ancak o gtırıyor adetımı cok zor ya

GÜNAYDIN KIZLAR

canlarım bu sayfayı yanlız bırakmayalım arada gelip son durumlarımızı yazalım. hepimiz kistlerle savaşıyoz.
benim son durumum
akıntılarım halan çok yoğun. günlük ped yetmiyo orkid kullanıyom o derece... 7gün oldu hep devam. doğ. kont. hapımda 2tane kaldı.. bakalım sonrada adetim gelcek.. ahhhh kan kaybından çooooook halsiziiiiiiiiiim. evde bal bittii pekmez yokkk. varmı balı veya pekmezi olannnnn. :)))
kociştende fellek fellek kaçıyoooom :))

arkadaşlar bana kimse cevap vermicekmi benim soğan suyum bitti ama göğüslerim çok acıyo.ceylancım sende yeni bitirdn soğan suyunu sendede varmı böyle bişi

Bircancım günaydınlar evet tamamladığımdan beri bir hassasiyet hissetmiyorum devamlı dinlemedeyim kendiyim zaten ama bugünlerde midem çok bulanıyor ya üşüttüm ya da soğan suyu :1no2:
Öpüyorum seni...Hamile olma ihtimalin olmasın sakın:CüvCüv:
Ne sevinirim kaydirigubbakcemile3

kızlar merhaba bende soğan suyunu deneyenlerdenim. 2 gün önce bitirdim bend e15 günlük uygulamayı. hoş bende pkos ve kist falan yok ama bende denemek istedim. 1 ay önce düşük yaptım. ve bu ay tam düşük yaptığım tarihte yani ayın 21'de kahverengi akıntım oldu. bu arada soğan suyu içiyordum tabi. sanırım 7 gün kadar akıntım sürdü ama tam olarak adet olamadım. acaba düşükten sonraki ilk adetin böyle olması normalmi yoksa bu soğan suyundanmı oldu. soğan suyundan olduysa ben adet olmadım daha. ekimin 20sinde düşük yapmıştım oysa:KK43:( uff napcam bilmiyorum. hamile olabilirmiyim diyorum ama olmaz sanırım yarım yamalakta olsa ilk başlarda korunduk ama:KK43:( kızlar fikriniz varmı bu konuda

merhaba kızlar benimde soğan suyun dün bitti çok şükür
ama bende pek faydası olmadı sanırım gögüsler demişiniz benim normalde öyle olur ama soğandanmı değilmi bilmiyorum
hepimize şifa olur inşşşşşşşşşşşş

Evett ben adet bittiğinde başlamıştım şimdide adetim bitince tekrar başlayacağım Zamanı önemli değil bence içiyorum adet zamanı ndan 10 gün önce ya hamile kalırsam 10 gün boyunca bebeğe zarar vermiş mi..

Bircancım günaydınlar evet tamamladığımdan beri bir hassasiyet hissetmiyorum devamlı dinlemedeyim kendiyim zaten ama bugünlerde midem çok bulanıyor ya üşüttüm ya da soğan suyu :1no2:
Öpüyorum seni...Hamile olma ihtimalin olmasın sakın:CüvCüv:
Ne sevinirim kaydirigubbakcemile3

ayy canım ağzından bal damlıyo ya inş. ama ihtimal vermiyorum pek.bak şimi benim adetime 1 hafta kala göğüslerim acırdı zaten(ama bu kadar değil)bu sefer 2 hafta önceden başladı acımaya ondan şüphelendim birz ama söylemesi ayıp bu ay eşim hastaydı yani yumurtlama dönemini değerlendiremedik o yüzden ihtimal yok gibi canım.a.s.

kızlar saraçoğlu adet gününe 10 gün kala içmeye başlanır demiş.
ben ne zaman adet olacağımı bilmiyorum ki... adetlerim çok düzensiz,, bunu nasıl belirleyebilirim??
şimdi 15 günlük kürü uyguluyorum yarın son gün..
muhtemelen 14 aralık gibi adet olmam gerek ama kesin olurum diyemiyorum ki..
hem pcos için hem de adetlerim düzene girsin diye başladım ben soğana..
ne yapacağımı bilemiyorum lütfen yardım edin....

kızlar saraçoğlu adet gününe 10 gün kala içmeye başlanır demiş.
ben ne zaman adet olacağımı bilmiyorum ki... adetlerim çok düzensiz,, bunu nasıl belirleyebilirim??
şimdi 15 günlük kürü uyguluyorum yarın son gün..
muhtemelen 14 aralık gibi adet olmam gerek ama kesin olurum diyemiyorum ki..
hem pcos için hem de adetlerim düzene girsin diye başladım ben soğana..
ne yapacağımı bilemiyorum lütfen yardım edin....

Canım bu ay artık kullanmışsın. Bu ay dan sonra adet gününe dıkkat et. Öbür ay da aynı adet gününe 15 gün kala başla içmeye. Sonra diğer ay aynı güne 10 gün kala başlarsın yapmaya.

Saraçoğlu bana verdiği cevapta ilk ay adete 15 gün kala
2.ay 10 gün kala ve eğer uzun zmndır tedavı goruyorsan bir kac ay daha adete 10 gun kala devam et yazmış

Allah Şifa versin:teselli:

Canım bu ay artık kullanmışsın. Bu ay dan sonra adet gününe dıkkat et. Öbür ay da aynı adet gününe 15 gün kala başla içmeye. Sonra diğer ay aynı güne 10 gün kala başlarsın yapmaya.

Saraçoğlu bana verdiği cevapta ilk ay adete 15 gün kala
2.ay 10 gün kala ve eğer uzun zmndır tedavı goruyorsan bir kac ay daha adete 10 gun kala devam et yazmış

Allah Şifa versin:teselli:

canım adetlerim çok düzensiz. Ne zaman olacağını bilmiyorum kii..Bilsem ona göre hesap yapıp başlayacağım..

canım adetlerim çok düzensiz. Ne zaman olacağını bilmiyorum kii..Bilsem ona göre hesap yapıp başlayacağım..

tamam zaten düzensiz olmasa niye hepimiz kullanalım. bu tarihten sonra sen ne zaman hasta olursan o günden itibaren sayacaksın 15 günü. o öbür aya düzeni sağlayacak iş.zaten ve aynı zaman tekrar olucan. :lepi:

ceylancım nerelerdesin merak ediyorum senii

Canım burdayım da her geldiğimde kimsecikler olmadığı için çıkıyorum Tşk ederim iyiyim sen nasılsın bugün Umutlarımın ertelediği bir gün yaşıyorum Test yaptım tek çizgi...Adetin 10 gün önce deniliyor da ya o dönemde hamile kalınırsa zararı olmazmı biri cevabını verirse sevnrim..Yarın Adet günümsenağlama

canım demesi kolay ama olmuyo işte
bak ben olmadım
arkadaşın anlatmak istediğide o zaten
olsa tekrar başlasa günleri saymaya yok gelmio adeti hesapta yapamıo karışıo işte öyle dedğin gibi garanti olsa...oooo

evet canım sana katılıyorum.. örneğin benim 14 aralık gibi adet olmam lazım.. bak sen olmamışsın..
şimdi nasıl bi ayarlama yapabilirsin ki? ben adetimi beklersem bazen 3-4 ay olmuyor..
inşallah olurum da uğraşmam bunlarla.. aralağın sonunda bile olsam çok iyi benim için..

ceylan
biraz hastayım, burnumdan nefes alamıyorum, nezle olmuşum..kafamçokkarıştı
sabırsızlıkla 14 aralık veya bu güne yakın günleri bekliyorum.. inş. adet olurum..
fakat şöyle bi değişiklik oldu bende, soğan kürüm dün bitti ve benim hafif karın ağrım ve bel ağrılarım oluyor..
sanki her an adet olacakmışım gibi.. ve akıntılarım da bayağı var( hapşurdukça bişeyler oluyor:eek:) :roflol:

Canım burdayım da her geldiğimde kimsecikler olmadığı için çıkıyorum Tşk ederim iyiyim sen nasılsın bugün Umutlarımın ertelediği bir gün yaşıyorum Test yaptım tek çizgi...Adetin 10 gün önce deniliyor da ya o dönemde hamile kalınırsa zararı olmazmı biri cevabını verirse sevnrim..Yarın Adet günümsenağlama

canım bende iyiyim saol.testi erken yapmışın ya keşke bakleseydin biraz daha.benim göğüslerde hassasiyet devam ediyo bakalım 1 hafta var adetime akıntımda çok fazla.

X