Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

Soğan kürünü 15 gün boyunca uyguladım tam 15. günün içinde acillik oldum hastanaye gitmek zorunda kaldım tahlil sonuçlarıma göre bağırsak enfeksiyonu geçirmişim.senağlama.benim için çok kötü bir gündü kusmaktan içim dışıma çıkmıştı daha önce bağırsak yada midemle ilgili bir sorunum da yoktu:çok üzgünüm:.soğan küründen dolayımı böyle oldum anlamıyorum bi türlü :1no2:birdaha da denemeyi düşünmüyorum zaten soğan ne kadar faydalı olsada biryerde zararlıda olabiliyomuş demek..soğan kürünü uygulayıpta benim gibi hastalanan arkadaşlar var sa paylaşırlarsa sevinirim..

frezya_m öncelikle çok geçmiş olsun.
kusmaktan başka ne gibi şikayetlerin olmuştu hastaneye gitmeden önce.

frezya_m öncelikle çok geçmiş olsun.
kusmaktan başka ne gibi şikayetlerin olmuştu hastaneye gitmeden önce.

Çok teşekkür ederim civciv..a.s.
ilk başta feci bir karın ağrısıyla başladı sonrada kusmalar başladı işte hemde aralıksız bi şekilde ne olduğunu anlayamadım bi türlü yemeklerden diyemedim çünkü herzaman ki yediğim şeylerdi daha öncede hiç böyle şikayetlerim olmamıştı gayet iyiydim.soluğuda hastanede aldım yapılan tahlillerde bağırsak enfeksiyonu geçirdiğimi söyledi..Ben bu olayı soğan suyuna bağlıyorum çünkü bundan önce gerçekten hiçbir şikayetim yoktu ne olduysa bu 15. günde oldu işte, bende bu olayı sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlar soğan suyu içmeyin demiyorum size ama her bünyede de aynı etkiyi göstermiyo bence biraz daha araştırmak gerekiyo diye düşünüyorum..

Çok teşekkür ederim civciv..a.s.
ilk başta feci bir karın ağrısıyla başladı sonrada kusmalar başladı işte hemde aralıksız bi şekilde ne olduğunu anlayamadım bi türlü yemeklerden diyemedim çünkü herzaman ki yediğim şeylerdi daha öncede hiç böyle şikayetlerim olmamıştı gayet iyiydim.soluğuda hastanede aldım yapılan tahlillerde bağırsak enfeksiyonu geçirdiğimi söyledi..Ben bu olayı soğan suyuna bağlıyorum çünkü bundan önce gerçekten hiçbir şikayetim yoktu ne olduysa bu 15. günde oldu işte, bende bu olayı sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlar soğan suyu içmeyin demiyorum size ama her bünyede de aynı etkiyi göstermiyo bence biraz daha araştırmak gerekiyo diye düşünüyorum..

sagolun kizlar bunlari yazdiginiz icin. Tam aradigim merak ettigim seylere cevap yazmissiniz. Ben de icsemmi icmesemmi diye arada kalmistim. Benimde bir sikayetim yok adetim düzensiz degil. Yalnzca bazen koyu akintim oluyor. Iltihab vardir onu temizler diye icecektim ama baska sikayet olmadan icilirmi zarari olurmu acaba diye hep meraktaydim. Saracogluna yazdim cevap gelmedi. Yazilariniza rastlamam iyi oldu. Cok yardim ettiniz sagolun.

o kadar sıkıldım ki incir suyu kaynat iç soğan suyu kaynat iç çiğ soğan ye maydonoz buharı adaçayı yağı artık bıktım hatta bunaldım artık duymak istediğim şey senin hiç bir zaman çocuğun olmayacak lafı ne evliliğimi anladım ne mutluluğumu Allahtan gelen bir dert isyan edemem haşa ama 41.ayıda devirdik dr lar sorunun yok diyo ama hiç biçarede olamıyor

aynennnnnnn..............kötükedihüso

sagolun kizlar bunlari yazdiginiz icin. Tam aradigim merak ettigim seylere cevap yazmissiniz. Ben de icsemmi icmesemmi diye arada kalmistim. Benimde bir sikayetim yok adetim düzensiz degil. Yalnzca bazen koyu akintim oluyor. Iltihab vardir onu temizler diye icecektim ama baska sikayet olmadan icilirmi zarari olurmu acaba diye hep meraktaydim. Saracogluna yazdim cevap gelmedi. Yazilariniza rastlamam iyi oldu. Cok yardim ettiniz sagolun.

Bende aynı kararsızlıktayım.hatta hasta olamadığım için geçen hafta 1 gün 2 defa içtim.
hasta oldum ama o günden beri, bağırsaklarım ve midem çok kötü.
o yüzden frezya_m ın maili dikkatimi çekti.
Bende bu ayın 15i gibi başlamayı düşünüyordum.
Aslında hala düşünüyorm, çünkü bende hem pcos hemde adet düzensizliği varsenağlama
Biliyorsun zennure bende mail attım saracogluna hemde iki defa daha cvp yok:kızgın:

Bu arada sanırım bugün Ceylanın doğumgünü a.s.
Doğumgünün kutlu olsun Ceylan, yeni yaşın sana güzel bir bebiş getirir İnşallah.

evet Civciv81 canim ben tekrar yazdim dedigin gibi cit yok. Ama ben uygulamiyacagim doktora gidip ayrintili bir sekilde tetkik yaptirmak en iyisi bence. Sende güzelim bilmiyorum ilac kullaniyormusun ama doktora öncelikle basvur sonuc alamazsan kürü yap bence. Birde 2 günden sonra kötü oldum diyorsun zaten dikkat et bence tatlim.

evet sanırım bazılarına dokunuyor benim soğan küründe 3,4gün felaket midem ağrıdı.İnat ettim devam edicem diye ve soğan suyunu içer içmez mide ağrımı alsın diye kekik suyu içtim.sonra geçti ve geçen gün 2 kürün aynı anda uygulanmayacağını öğrenmemle 10.günde soğan suyunu bıraktım.yalnız galiba ben de de bağırsakla ilgili bir sıkıntı yaptı ondan mı bilmem ama 3 gündür çok belim ağrıyor.sanırım kürleri uygularken daha dikkat etmem gerekecek

Bir sonraki ay benim aşılamam olacak bir ay denesem ben bu soğan kürünü yani 15 gün olur mu arkadaşlar bilgisi olan lütfen cevap versin.. Bir sonraki ay aşılama yapılacak ay da doğurganlığı arttırmak için incir kürünü yapmak istiyorum. Sadece 15 gün soğan kürü etkili olurmu.. Doktor bir sonraki ayda 2 yada 3 kez denenir demiş ya ben o kadar beklemek istemiyorum incir kürüne..aşılamanın olacağı ay soğan kürünü kullanmak istemiyorum.

benım daha 3.gunum ama daha devam edemeyecegım sogan suyuna lımonla ıcıyodum gene ama sade hıc ıcemıyorum gerı gelıyor
benım adetelrımde duzenlı yumurtluyorumda bı sorun yok yınede denemek ıstemıstım ama yok devam edemeyecegım mıdem kaldırmıyor

SOĞAN SUYUNU DENEYENLER -AllaH YardımcımıZ OlsuN-
YADEL:::::::::::::::::::
CANGEMA:::::::::::::05 Aralık
CEYLAN :::::::::::::::bu ay kullanmadım
YASGOM:::::::::::::::14 Aralık
OZBICAN7..............08 Aralık
SERİFE80
BİRCAN ::::::::::::::::12 Aralık
UMUTLU99
ARZUHALİM
BAYTAR
SUNNES
zynp.ZEYNEP::::::::06 Aralık
HATİCE27
Fakelove::::::::::::::::09 Aralık
YAPRAKK:::::::::::::12 Aralık
BİNBİRGECE::::::::10 Aralık
Selected_79::::::::::10 Aralık
d.e.s.i.r.e::::::::::::::12 Aralık

HEPİMİZE BAŞARILAR....
Arkadaslar adet tarıhlerınızı ve Başladığınız tarihi belirtirseniz ıyı olur Hepınıze Teşekkürler
ALLAH yolumuzu acık etsın AmiN

İçimizden hamiş olan var mı??

Benide ekleyin küre başlama 25 aralık adet 21 ocakda inş adet yerine bebiş gelir delikafadulden

Arkadaşlar merhaba;
listeye beni de ekleyebilir misiniz?
soğan kürü başlangıç tarihi: 5 ocak 2009
beklenen adet tarihim 21 ocak 2009
soğan kürü bitince 21 gün lük incir kürüne başlayacağım.
Herkese acil şifalar diliyorum.

merhaba bende sogan suyunu denedim ama hamile kalmak için değil bana dedilerki içini söküp temizlerler aferdersiniz ama benm adetlerim 2-3 gün sürüyor ve hiç gelmiyor okadar az sürüyor oyuzden 15 gün içtim ve pazartesi olmam gerekirken olmadım ayrıca bekarımda bana da yardım edermisiniz

merhaba bende sogan suyunu denedim ama hamile kalmak için değil bana dedilerki içini söküp temizlerler aferdersiniz ama benm adetlerim 2-3 gün sürüyor ve hiç gelmiyor okadar az sürüyor oyuzden 15 gün içtim ve pazartesi olmam gerekirken olmadım ayrıca bekarımda bana da yardım edermisiniz

Saracoglunun sitesini ve sogan kürünün bütün detaylarini okumanizi öneririm. Saracoglu özellikle hastaligina doktor tarafindan herhangi bi teshis konulmayan hastalar kürleri uygulamasinlar diyor. Ayrica sogan kürünü
1. pco Sendromu olan hastalar
2. Menapoz dönemi bayanlara
3. Cikolata kistina
4. Myomlu hastalar
5. Rahim duvari ince olan bayanlar

icin önermis. Size tavsiyem önce bi doktora görünüp hastaliginiz var ise önce teshis koydurmaniz.
Umarim yardimci olabilmisimdir
Selamlar

bende o siteye baktım bugün gerçekten evde rahatlıkla yapılabilecek kürler var.mesela yumurta sayısını artırmak,hamile kalmak ve yumurta çatlatmak için olan kürler çok ilgimi çekti.bende regli olayım başlıycam yapmaya.
inşallah hepimiz faydasını görürüz
.

bende o siteye baktım bugün gerçekten evde rahatlıkla yapılabilecek kürler var.mesela yumurta sayısını artırmak,hamile kalmak ve yumurta çatlatmak için olan kürler çok ilgimi çekti.bende regli olayım başlıycam yapmaya.
inşallah hepimiz faydasını görürüz
.

Funda72 hoşgeldin arkadaşım cidden bu kürler işe yarıyor inşallah rabbim hayırlısı sağlıklı hepimize nasip eder :1hug:

SOĞAN SUYUNU DENEYENLER -AllaH YardımcımıZ OlsuN-
YADEL:::::::::::::::::::
CANGEMA:::::::::::::
CEYLAN :::::::::::::::
YASGOM:::::::::::::::14 Aralık
OZBICAN7..............08 Aralık
SERİFE80
BİRCAN ::::::::::::::::12 Aralık
UMUTLU99
ARZUHALİM
BAYTAR
SUNNES
zynp.ZEYNEP::::::::06 Aralık
HATİCE27
Fakelove::::::::::::::::09 Aralık
YAPRAKK:::::::::::::12 Aralık
BİNBİRGECE::::::::10 Aralık
Selected_79::::::::::10 Aralık
d.e.s.i.r.e::::::::::::::12 Aralık
gizemx::::::::::::::::::23 Ocak
centaurea ::::::::::::21 ocak

HEPİMİZE BAŞARILAR....
Arkadaslar adet tarıhlerınızı ve Başladığınız tarihi belirtirseniz ıyı olur Hepınıze Teşekkürler
ALLAH yolumuzu acık etsın AmiN

İçimizden hamiş olan var mı??

Funda72 hoşgeldin arkadaşım cidden bu kürler işe yarıyor inşallah rabbim hayırlısı sağlıklı hepimize nasip eder :1hug:

amin canım rabbim hepimizin gönlüne göre versin.
bende başlıycam bu küre.bide buna ek olarak incirli olanıda yapıcam .hayırlısı bakalım.
başlıyınca bende veririm tarihimi.

X