Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

selam canim bende uyguladim sogan kurunu benimde kuru bitirdikten sonra sadece dudagimda ucuk cikmisti,benim genelde cikiyordu ama simdi sende deyince bende acaba dedim sogan kurundenmi olduki ucuk diye dusunmedim deyil yani.fisfisfis

selam kızlar gülbahçesi sana bir sorum olucak kis var demişsin ve geçtiğini yazmışsın peki ne kistiyi seninki ve kürü nasıl uyguladın anlatırmısın

veya kürü nasıl uygulayacağımı bilen arkadaşlar varmı benim reglm bugün bitti başlıyaımmı sizce

kıslar size bir sorum olacak soğan kürünü bu adet dönemimde ben de kullanmaya başladım adetim biteli 4 gün oldu cuma yumurtlama günüm canlar şimdi ben adetim bitiikten sonra akıntım almaya başladı beyaz renkli kokusuz acaba bu kürün bir faydası olduğunun göstergesimidir

ebru benim akıntı da arttı canım 15 gün devam tatlım tam fayda için nasıl olsa zararı yok dedi

ya arkadaslar bugun dorduncu gunum soğan kurunde ama bende pembemsı bı akıntı oldu aynı sumuk gıbı ama acık pembe sızde olan oldumu? yanı bu adet duzenımı bozarmı olmayan duzenımı:KK70::KK70:

canım içindeki pislikleri temizliyo sabırla 15 gün iç rabbim şifamızı versin(amin)

ıns oyleıdr bende maıl attım bakalım ne dıcekler
baslamısız devamı gelcek tabı.sadece ıkıncı kuru merak edıyorum
15 gun bıttıkten sonra ıkıncı az bı gun olanı ne zaman yapmak lazım

onu da adetine 5 gün kala 5 gün yap bırak 1 yıl yapmayacaksın canım bence her yıl yapılması gereken bir kür rahim kenserini bile önlüyormuş

Ben de 3-4 gün denedim ama yok olmadı içemedim içim almadı:KK43: Limon da sıkıyorlaemış içine kolay içebilmek için.Ama ben daha sonradan öğrendim.Hepiniz faydasını görürsünüz inş.

tamam 5 gunude yaparım.
nehır zamanla alısıyor ınsan bende zorlanarak ıctıydım ılk zamanlar ama alısıyorsun.bence şifa diye dusunup ıcıceksın 1-2dk kendıne ezıyet yap ama dusunkı ıı olacaksın

slm arkadaşlar bende başladım soğan kürüne bu ay tamamen bitkisel şeylere başladık bakalım sonucu bildiririm size:1rolleyes:

ark bende bprolaktin yüksek onun için adet olamıyorum ve 25 gündür hayıt suyu içiyorum adetimin 30.günü hala adet olmadım acaba hayıtla beraber soğan kürünü denesem zararı olurmu adetimin hemen olması için

ya kıncı kure adete 5 gun kala dıyorsunuzda ben sımdı dogum kontrol hapı kullanıyorum o bıttıkten 4-5 gun sonra adet oluyorum sogan kurunun bıtmesıyle ıkıncı kurun baslaması arasında bı gun var..napsam:)

merhaba bende 8 gündür içiyorum.. ama bir gün hiç içmedim sonra gene içmeye devam ettim.. inş bir sorun olmaz.. etkisini gören arkadaşlar var mı?.. polikistik overliyim bende aşılama yaptırdık tutmadı ve sonra iki ay düzenli adet oldum ve gene 20 gün oldu adet olmadım..
umarım bu soğan hakketen işe yarar.. selamlar..

slm kızlar 15 subatta son sogan kurunu uyguladım. bıttıkten sonra ne zaman adet goruyoz bılen varsa yazsın ne olur....

kızlar soğan kürüne bende bu ay başladım şu an 6.günüm.Bende çok fena gaz yapıyo bu kür bide sık idrara çıkıyorum.Çamur gibi bişeyler geliyo bide arada bir.Sizdede bu etkiler oldumu?

slm kızlar 15 subatta son sogan kurunu uyguladım. bıttıkten sonra ne zaman adet goruyoz bılen varsa yazsın ne olur....

bende adet düzensizliği var
bugün 15. günüm bilen varsa söylesin lütfen. Kür bittikten nekadar sonra adet görülüyor.

13.gunum bıttı.bi kaç kere pembemsı leke geldı .ama cok ıdrara cıkıyorum .adet ıcın sımdılık bırsey dıyemıcem

X