Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

zaten ikinci kullanimda 5 gun degil 10 gun kullanmak gerekiyor diye biliyorum, 4-5 aynen devam edeceksiniz

Kesinlikle katılıyorum sana
bu kürleri tam yapmak lazım
etkileri zaten ilaç kadar çok değil
Sonıuç itibari ile bitki bunlar
düzgün yapmak önemli

Canım hamile olma ihtimalini düşündün mü hiç??
Yani test yaptın mı??fisfisfis

aslında burda bi arkadaş daha söylemişti ama genelde geciktiği için reglim ve daha once epey bı sefer deneyıp negetıf cıktıgı ıcın sonuç artık yine gecıktı gözüyle bakıyorum ama hafta sonu gelene kadar bı gelısme olmazsa o zaman yaparım artık....

aslında burda bi arkadaş daha söylemişti ama genelde geciktiği için reglim ve daha once epey bı sefer deneyıp negetıf cıktıgı ıcın sonuç artık yine gecıktı gözüyle bakıyorum ama hafta sonu gelene kadar bı gelısme olmazsa o zaman yaparım artık....

Sen bilirsin canım
İnşallahhh hamilesindir
İyi sabredeceksin walla
Ben günü gelmeden koştur koştur test alıyom wlla
Ama sonuç hep aynı hep aynı
Tek çizgi
sanırım bu ay da benim kutuda kırmızı var
hiç açmak istemiyorum ama
nasip artık:Saruboceq:

benilcim canım sen sahiden hamilelik testi yaptın mı? eğer yaptıysan sonuç negatifse moralini bozma lütfen yaa. o kürü ben de 2 gün önce sipariş verdim. 7 gün içinde ulaşacak diye mail geldi. ama canım ben soğanın faydasını gördüğüm için aldım bunu. yani bana soğan kürü güven verdi açıkçası. şimdi sana al demeye dilim varmıyor. bu sefer hem parandan hem umudundan gidebilir çünkü. etkileniyorsun canım çünkü karamsarlık yapıyorsun.beni de üzüyorsun, bu ay olmadı diye bir dahaki ay olmayacak diye bir kural yok. biliyorsun bu 4-5 aylık bir kür. her bünyede farklı. sen mail at sor bakalım ne diyecekler, sonra içinden ne geçiyorsa onu yap canım ama lütfen moralini yüksek tut..

bakalım bi hafta daha beklemedeyim bu hafta sonuna kadar bi gelişme olmazsa artık test yapıcam sonuca gore artık bi şeyler düşünmem lazım .Pozıtıf cıkarsa ne ala :teytey::teytey:
Negatif çıkarsa yine artık tıbbi ilaca dönmeyi de düşünüyorum. Belki de bi kaç kez daha deneyebilirim soğan kürünü ama 2. sefer için diyoki adetinize 10 gün kala başlayın ben hala düzensizim nerden bileyim ne zaman olcak?? Normal 30 güne göre hesaplıyorum 37 gün geçti halen birşey yok. İkinci kürü uygulamakda benım ıcın bı muaamma olacak cunku ne zaman regl olacagımı bılmedıgımden dolayı regl tarıhınden 10 gun once baslamak gıbı bı durumumda olmayacak. Aslında içimden bi kaç kez daha denemek geçiyor soğan kurunu ama bu durum kafamı da karıştırıyor...

bakalım bi hafta daha beklemedeyim bu hafta sonuna kadar bi gelişme olmazsa artık test yapıcam sonuca gore artık bi şeyler düşünmem lazım .Pozıtıf cıkarsa ne ala :teytey::teytey:
Negatif çıkarsa yine artık tıbbi ilaca dönmeyi de düşünüyorum. Belki de bi kaç kez daha deneyebilirim soğan kürünü ama 2. sefer için diyoki adetinize 10 gün kala başlayın ben hala düzensizim nerden bileyim ne zaman olcak?? Normal 30 güne göre hesaplıyorum 37 gün geçti halen birşey yok. İkinci kürü uygulamakda benım ıcın bı muaamma olacak cunku ne zaman regl olacagımı bılmedıgımden dolayı regl tarıhınden 10 gun once baslamak gıbı bı durumumda olmayacak. Aslında içimden bi kaç kez daha denemek geçiyor soğan kurunu ama bu durum kafamı da karıştırıyor...

Canım bu durumda adet döngünü 28 yada otuz kabul edeceksin
Zaten bu kadar düzensiz durumlar için saraçoğlu son adet tarihinizden itibaren hareket edin diyor
yani hesap son adet tarihinden olacak
gelecek ay ona göre 10 gün kala başlayın diyor
bu arada gebe olduğunuzu öğrenirseniz kesin diyor
fakat kürü yaparken adet olursanız bırakmayın devam edin diyor

kızlar merhaba, aranıza yeni katıldım. okuyodum sürekli dayanamadım sonunda yerimseniben burdayım. bende 15 aylık evliyim pko var bende de, ilac kullanmadan adet olmuyorum ama artık ilacı bıraktım cünkü bi bebegimiz olsun istiyorum. 3gündür sogan kürünü uyguluyorumda sadece akşamları acaba sizce faydası olmaz mı günde 1 kez uygularsak ??

bence de arkadaşlar haklı 2 kez yapmalısın eğer çalışıyosan yetişmiyosa öğle akşam, sabah - akşam deneyebilrisin yada akşam - yatarken olmak uzere ıkı kez ikisinde de taze hazırlayıp denemelısın...

Canım bu durumda adet döngünü 28 yada otuz kabul edeceksin
Zaten bu kadar düzensiz durumlar için saraçoğlu son adet tarihinizden itibaren hareket edin diyor
yani hesap son adet tarihinden olacak
gelecek ay ona göre 10 gün kala başlayın diyor
bu arada gebe olduğunuzu öğrenirseniz kesin diyor
fakat kürü yaparken adet olursanız bırakmayın devam edin diyor

anladım sanırım. Sanki düzenli oluyomuş gibi farzedip diyelim bu ayın 20 sinde regl olduysan gelecek ayında aşağı yukarı 20 sınde olacagım dıye dusunup( eğer duzensız se yanı gecıkıyosa da sankı zamanında olacakmıs gıbı dusunup) ayın 10 unda baslaman gereklı dıyosun yani. doğru anlamış mıyım canım?

anladım sanırım. Sanki düzenli oluyomuş gibi farzedip diyelim bu ayın 20 sinde regl olduysan gelecek ayında aşağı yukarı 20 sınde olacagım dıye dusunup( eğer duzensız se yanı gecıkıyosa da sankı zamanında olacakmıs gıbı dusunup) ayın 10 unda baslaman gereklı dıyosun yani. doğru anlamış mıyım canım?

Ewet canım
aynen öyle
Ben biraz karışık anlatmışım galiba:uhm:
ama sen doğru anlamışsın canım
kaydirigubbakcemile5

yardımlar için saolun kızlar, artık sabahlarıda içerim ve inşallah adet olurum. artık ilaçsız adet olmak istiyorum senağlama sizlerde durum nasıl,yani fayda saglıyo mu?

yardımlar için saolun kızlar, artık sabahlarıda içerim ve inşallah adet olurum. artık ilaçsız adet olmak istiyorum senağlama sizlerde durum nasıl,yani fayda saglıyo mu?

walla canım benim düzenli sayılırdı 25 ile 34 gün arasında değişiyordu
yani bebek çalışmalarına başlayınca böyle oldu
yoksa yaklaşık olarak 28 günde olurdum
geçen ay soğanı kullanınca 21. günde adet gördüm ve devam ettim bırakmadan kürü
ben bebek için kullandım canım
bakalım bu ay nasıl gelecek:uhm:

canım insallah bu ay cift cizgi görürsün testte hayırlısıyla saglıklı bi bebiş gelir :ecrin_bebek:

canım bende geçen ay yapmıştım soğan suyunu ama reglim 15 gün gecikti,belki soğandan belkide gecikesi varmış o ay bilmiyorum neden olduğunu ama,o dönemde suçu soğana attım ve bu ay bal+tarçın+ç.otu kullanacağım dedim,kullandım ve şu an hamileyim.allah sizlerede nasip eder inşallah bu mutluluğu.
soğanı ben bebek için kullanıyorum dediğin için yazayım istedim, bu karışımı bi dene derim ben yerimseniben

ogleden sonra kıst ıcın doktora gıdıcem, ıcımde cok ıyı hısler var. bakalım ne dıycek..

cevabini merakla bekliyorum arkadasim, umarim iyi haberlerle gelirsin:Saruboceq:

ıyı seyler demek ısterdım ama bende bır degısıklık yok, kıst aynı. doktor amelıyat dıyor.Kotu ornek ornek degıldır ama unutmayın. sonucta saddece 15 gun kullandım. 4 ay uygulanması gereken bır kur bu. Suan kure devam mı etmelıyım yoksa gıdıp bıranonce amelıyatmı olmalıyım onu dusunuyorum.

Son düzenleme:
ya kızlar inanmıcaksınız ama bu kür benim acayip iştahımı açtı yani özelliklede içtikten sonra bir süre bekleyip sonra yemek gerekiyo ya, yani o süreyi zor dolduruyorum, çok yemeye başaldım:gitme:

ıyı seyler demek ısterdım ama bende bır degısıklık yok, kıst aynı. doktor amelıyat dıyor.Kotu ornek ornek degıldır ama unutmayın. sonucta saddece 15 gun kullandım. 4 ay uygulanması gereken bır kur bu. Suan kure devam mı etmelıyım yoksa gıdıp bıranonce amelıyatmı olmalıyım onu dusunuyorum.

cok uzuldum gercekten, eger ameliyat icin bir aciliyet yoksa sayet bence 2-3 ay daha bu sogan kurunu yapmani oneririm, cunku ibrahim saracoglu eger kronik, agir kistlerde 4-5 ayda fayda ettigini soylemisti, ben cok inaniyorum bu kure, gecmis olsun, umarim iyi haberlerinide okuruz burada:Saruboceq:

X