Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

zaten ikinci kullanimda 5 gun degil 10 gun kullanmak gerekiyor diye biliyorum, 4-5 aynen devam edeceksiniz

tüh yanlis uyguladim o zaman nese 4-5 aynen devam ederim.bu arada ablamin kisti kücülmüs azcik sogan kürü ise yaramis olabilir. insallah gecer tamamen :)

arkadaşlar bu soğan kürü bende acayip gaz yaptı hatta bazan gaz sancısı da yapıyor daha 4. günümdeyim henüz akıntıda falan bi değişiklik yok ama çok fazla gaz yaptı bende...inşallah faydasını görürüz ve hayırlısıyla bebişlerimize kavuşuruz...

valla konuyu o kadar cok okudum ki bende sogan kurune ve incir kurune bugun basladim.son 4 aydir adetlerim duzensiz ve 40mm.lik kistim var.dr,um hayit tohumu extresini ilac olarak verdi.baska da ilac vermedi.3 ay kullanman gerek dedi.bu son ayim.ama ben hem hayit cayi
+incir kuru+balli tarcinli corek otuna basladim.su anda 33 yasindayim ve ilk evliligimden 15 yasinda bir kizim var.bu kadar aradan sonra ikinci evliligim icin bir cocuk daha istiyorum.fsh degerlerim 6,98 yani oldukca iyi.bakalim hayirlisi artik.sogan suyunu icmek rahatsiz edici degildi .derin bir nefes alip icin,koklamayin.Allah hepimize saglikli'guzel ,akilli ve hayirli bebekler nasip etsin.

arkadaşlar bu soğan kürü bende acayip gaz yaptı hatta bazan gaz sancısı da yapıyor daha 4. günümdeyim henüz akıntıda falan bi değişiklik yok ama çok fazla gaz yaptı bende...inşallah faydasını görürüz ve hayırlısıyla bebişlerimize kavuşuruz...
canım bende de aynı şekilde çok gaz yaptı ve akıntım aynı. Biraz daha beklemek gerekiyormuş ben 6.günümdeyim. En önemlisi inanmak inanıyorum ben içimde öyle bi his var sanki işe yarıcak gibi :dance:

BEN KULLANDIM...VE ŞUANDA HAMİLEYİM.4 yıl gebe kalamadım sebebsız kısırlıktı benımkı.adet bıtımınden hemen sonra 15 gun boyunca sabah 2 aksam 2 bardak sogan suyu içtim.bıttı.adet oldum üzerine incir kürüne başlıyacaktım kiiiiiiii 5 haftalık hamıleymısım.süper bırsey sogan kuru.eh bıraz koku oluyor ama olsn canım...

BEN KULLANDIM...VE ŞUANDA HAMİLEYİM.4 yıl gebe kalamadım sebebsız kısırlıktı benımkı.adet bıtımınden hemen sonra 15 gun boyunca sabah 2 aksam 2 bardak sogan suyu içtim.bıttı.adet oldum üzerine incir kürüne başlıyacaktım kiiiiiiii 5 haftalık hamıleymısım.süper bırsey sogan kuru.eh bıraz koku oluyor ama olsn canım...
hayırlı olsun canım ya. İyiki yazdın sonucunu buraya çünkü bizde bazen umutsuzluga kapılıyoruz. İnsallah saglıklı hayırlı bi bebiş gelir senin adına cok sevindim, oh be içim açıldı yaa opuyorumnanaktan

ayyyy masallah ne guzel bir haber, bende de aynen sebepsiz kisirlik var ustelik benim 8 yasinda birde oglum var ama ikinci bebek olmadi 3 yildir, bende sogan kurunu yaptim, incir kurunun ilk 21 gununu yaptim ve simdi 7 gunluk ara verdim, eger hamile degilsem 2. 21 gunlukincir kurune baslicam, umarim bende senin gibi hamile kalabilirim:Saruboceq:

kızlar bişey soracam, benim kistim 4 cm. ayrıca spiralim var. bu kür rahim içini temizliyor bildiğim kadarıyla. spirali düşürür korkusuyla kürü yapmakta kararsız kaldım. :kedi: saçmamı düşünüyorum acaba?

ıyı seyler demek ısterdım ama bende bır degısıklık yok, kıst aynı. doktor amelıyat dıyor.Kotu ornek ornek degıldır ama unutmayın. sonucta saddece 15 gun kullandım. 4 ay uygulanması gereken bır kur bu. Suan kure devam mı etmelıyım yoksa gıdıp bıranonce amelıyatmı olmalıyım onu dusunuyorum.

geçmiş olsun canım üzülme oncelikle moralını yuksek tut. Bende de ilk kürde pek bi faydası olmadı adetim 10 günden fazla gecikti hala da olmadım. Demekki herkeste ilk seferde bi etkisi olacak diye birşey yok. Kistine gelince eğer biran önce alınması gerekliyse yani 1 - 2 ay beklemesi sorun yaratacaksa bence aldırmalısın ama doktorun bi kaç aydan bi olumsuz birsey olmaz derse ve içinden küre devam etmek geliyorsa küre de devam edebilirsin ama dediğim gibi once bi doktoruna bı kac ay beklememde bi sakınca olur mu dıye bı sor ondan sonra karar ver bence...

geçmiş olsun canım üzülme oncelikle moralını yuksek tut. Bende de ilk kürde pek bi faydası olmadı adetim 10 günden fazla gecikti hala da olmadım. Demekki herkeste ilk seferde bi etkisi olacak diye birşey yok. Kistine gelince eğer biran önce alınması gerekliyse yani 1 - 2 ay beklemesi sorun yaratacaksa bence aldırmalısın ama doktorun bi kaç aydan bi olumsuz birsey olmaz derse ve içinden küre devam etmek geliyorsa küre de devam edebilirsin ama dediğim gibi once bi doktoruna bı kac ay beklememde bi sakınca olur mu dıye bı sor ondan sonra karar ver bence...

benilcim canım sen test yaptın mı. bu arada hani ben de kürü sipariş verdim demiştim ya. dün geldi canım. 28 adet poşet çay.içinden bir de mektup çıktı. 15 gün soğan kürü yapıp ara vermeden çaylara geçin. bitince de bizi arayın saraçoğluyla görüştürücez sizi yazıyor. yani para verip alsak da soğandan kaçış yok canım. ben de başladım işte yeni bir 15 güne. Allah hepimize şifa verir inş..

benilcim canım sen test yaptın mı. bu arada hani ben de kürü sipariş verdim demiştim ya. dün geldi canım. 28 adet poşet çay.içinden bir de mektup çıktı. 15 gün soğan kürü yapıp ara vermeden çaylara geçin. bitince de bizi arayın saraçoğluyla görüştürücez sizi yazıyor. yani para verip alsak da soğandan kaçış yok canım. ben de başladım işte yeni bir 15 güne. Allah hepimize şifa verir inş..

merhaba saraçoğlundan ben deküraldım hem eşime hem bana binimki 21 günlük poşet çay şeklinde her gün içicem eşiminki haftada 1 açıklanamayan infertilite. banada önce soğan kürünü yap dedi senin aldığın kür ne işe yarıyor ne kadar ödedin bir de bana soğanda 2 gün sonra çaya geçin dedi

canım bende testi aldım bu akşam ama daha yapmadım sabah yapıcam. Sabahkinden daha sağlıklı sonuç alınıyomuş. Bu kadar bekledim sabahı da beklerim artık. Pek umudum yok daha once cok yasadım bu durumu her gecıkmede kostur kostur test yap negatıf negatıf :eek:klava: Bakalım hayırlısı inşallah. sabah yapınca yazarım hemen sonucu buraya.

Kürün hayırlı olsun öncelikle. İnşallah işe yarar. İnternet yoluyla sipariş verdin değil mi? Günde bi poşet çay içilecek yoksa o da iki öğün mü soğan kürü gibi? Bu arada ayıptır sorması ama sende de vardı ya PKO, PKo ıcın olan 137 ytl lık kurden mı sıparıs verdın yoksa orda adet duzensızlıgı vs. için baska baska kurler de vardı onlardan bırı mı??

kızlar bişey soracam, benim kistim 4 cm. ayrıca spiralim var. bu kür rahim içini temizliyor bildiğim kadarıyla. spirali düşürür korkusuyla kürü yapmakta kararsız kaldım. :kedi: saçmamı düşünüyorum acaba?

spirale bi etkisi olmaz bence sonucta o yabancı bır cısım orda vucudun bı ıltıhabı ya da kıstı degıl ki onu etkılesın. Tabıı yıne emın olmak ıcın saracoglunun sıtesıne maıl atabılırsın en dogru cevabı o verır.

çooooooooooookkkkkkkkkkkk TEBRİK ederim :teytey::teytey:
alkisalkisalkisalkisalkisalkissağlıkla kucaklamanı diliyorum

canım bende testi aldım bu akşam ama daha yapmadım sabah yapıcam. Sabahkinden daha sağlıklı sonuç alınıyomuş. Bu kadar bekledim sabahı da beklerim artık. Pek umudum yok daha once cok yasadım bu durumu her gecıkmede kostur kostur test yap negatıf negatıf :eek:klava: Bakalım hayırlısı inşallah. sabah yapınca yazarım hemen sonucu buraya.

Kürün hayırlı olsun öncelikle. İnşallah işe yarar. İnternet yoluyla sipariş verdin değil mi? Günde bi poşet çay içilecek yoksa o da iki öğün mü soğan kürü gibi? Bu arada ayıptır sorması ama sende de vardı ya PKO, PKo ıcın olan 137 ytl lık kurden mı sıparıs verdın yoksa orda adet duzensızlıgı vs. için baska baska kurler de vardı onlardan bırı mı??

benil sonucunu merakla bekliyorum, hayirlisi olur insallah

merhaba saraçoğlundan ben deküraldım hem eşime hem bana binimki 21 günlük poşet çay şeklinde her gün içicem eşiminki haftada 1 açıklanamayan infertilite. banada önce soğan kürünü yap dedi senin aldığın kür ne işe yarıyor ne kadar ödedin bir de bana soğanda 2 gün sonra çaya geçin dedi

ben de pko var ben onunla ilgili kürü aldım. bana hemen başlayın dedi. ama sorunlarımız farklı değişik olması normal uygulamalarımızın.

Kürün hayırlı olsun öncelikle. ınşallah işe yarar. ınternet yoluyla sipariş verdin değil mi? Günde bi poşet çay içilecek yoksa o da iki öğün mü soğan kürü gibi? Bu arada ayıptır sorması ama sende de vardı ya PKO, PKo ıcın olan 137 ytl lık kurden mı sıparıs verdın yoksa orda adet duzensızlıgı vs. için baska baska kurler de vardı onlardan bırı mı??

ahh canım benim kıyamam üzülme.bizim kuzucuklar nazlı napalım canım... sabredicez biz de bir gün hamileyimm haberini vericez mutluluklar içinde... umudunu yitirme sakın canım...
internetten sipariş verdim canım. pko ile ilgili kürden aldım 137 lira evet. Allah duyacak sesimizi bu emeklerimizi boşa çıkarmayacak biliyorum.2. küre başlıcam demiştim ya günler önce başlayamadım ben de. ptesi doktora gidicem. bakalım ne diyecek yine. bir de akıntım başladı bir iltihap sorunu yaşamıştım sanırım tekrarladı. önce bir doktor baksın ne diyecek. sonra başlıcam ben de küre. Allah yardımcımız olsun bozma moralini canım..

sabah ilk işim test yapmak oldu ama sonuç tahmin ettiğim gibi negatif

herseyin hayirlisi, demek ki olmasi gereken bu ve bu daha hayirli demek istiyorum, zaten ben 3 yildir surekli kendimi boylee avuttum, umarim bir gun hayirli olan hamile kalmamiz olur, yilmak yok sonunda olacak:CüvCüv:

X