Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

ben iki gündür yapıyorum
acayıp su gibi akıntım var sanki içtiğim oradan çıkıyor anlamadım ki:)))

faydalı biişey galiba

olur mu sabah aç karnına içilen asıl makbulü.ben 5 gün sabah aç karnına ve akşam yemekten önce aç karnına içtim hem 4cm lik kistimi yok ettim hem hamile kaldım dr bile şaşırdı kistin yok olmasına tabi sölemedim ona... sadece 5 gün ama düzenli olarak içtim çok bebişim bıraktı beni ama olsun hamilelik duygusunu kısa da olsa yaşadım şimdi yine başladım bugün 6.günüm bakalım hayırlısı...:hulya:
ayy çok sevindim bana umutt olduu buuu benimde 4,5cm basit kistim varr..senin yumurtalıktaymııydı kist canım..tamamaıyla geçtimi..raabim yardım etsin.bende içiyoum 1 aydır nerdeyse adet oldum 4ğün..şimdi genen başladım:Saruboceq:

bilmiyorumkismile yaa ben 2 gündür şehir dışındaydım.yapamadımmm.bu sefer çok bölük pörçek oldu yaaa.ne yapsamki...yarın bidahamı başlasam acaba.şimdi canım hiç istemiyor.

selam kızlar bende incir kürünü denedim 4 gün reglim geçti şimdi karnımda şişlik ve acayip batma oluyo acaba kist olabilirmi kaş derken göz çıkarmayalım

kızlar 2 aydır hem sogan suyu hamde yasmin kualandın..dn gitiğim kontrolumde çok şükürr kistim kaybolmuşşş.raabim herkeze şifa versinn:Saruboceq:

venuuuuuuusssssssss nerelerdesın yaaaa özletıyosun kendını. bende bugun sogan suyu ıkıncı tura basladım bakalım hayırlısı

venuuuuuuusssssssss nerelerdesın yaaaa özletıyosun kendını. bende bugun sogan suyu ıkıncı tura basladım bakalım hayırlısı

aklinialirimsmile okul kapanır kapanmaz attık kendimizi.hafta sonu kaçtık burdan.çok bunalmıştık çok da iyi geldi.opuyorumnanaktan doğayla içiçe 3 gün harikaydı valla...sizlerede tavsiye ederim.ama tabi soğan suyu yine kesintiye uğradı.ayın 26 sı gibi adet görmem lazım.inş bi sorun çıkmaz.hiç bir belirtide yok.:1no2: acaba ben direk incir suyuna başlasamm.zaten bu adetten sonra korunmada bitiyo.inş hemen hamile kalırım. :))) dua edin banaa lütfennn....

aklinialirimsmile okul kapanır kapanmaz attık kendimizi.hafta sonu kaçtık burdan.çok bunalmıştık çok da iyi geldi.opuyorumnanaktan doğayla içiçe 3 gün harikaydı valla...sizlerede tavsiye ederim.ama tabi soğan suyu yine kesintiye uğradı.ayın 26 sı gibi adet görmem lazım.inş bi sorun çıkmaz.hiç bir belirtide yok.:1no2: acaba ben direk incir suyuna başlasamm.zaten bu adetten sonra korunmada bitiyo.inş hemen hamile kalırım. :))) dua edin banaa lütfennn....

bu arada bende sizi özledim. :)) aferrim sana sen istikrarlı çıktın.bitir şunu sonuçlarını paylaş bizimle.inş canım seninde herşey istediğin gibi olur....

oh ne guzel gezmıssınız yaaa. en ıyısını yapmıssın stresten uzak.. bu arada ya ben de bı tuhaflık var... adet olmam gereken gunde lekeler gelmeye basladı 5 gundur de oyle azar azar leke gelıyo. boyle sulu bıseyde degıl yanı tuhaf. bu arada ıdrarda kumdan bıraz daha ırı seyler gelıyo ( kum dokmuyorum :) ve hala gercek reglım olmadı. sımdı ıdrar testı yaptım oda negatıf... ben bu sogan suyundan cok umıtlıydım yaaa :KK43: sımdı son umıdım ıncır kürü... ondanda olumlu bı sonuc alamzsam dıye korkuyorum

oh ne guzel gezmıssınız yaaa. en ıyısını yapmıssın stresten uzak.. bu arada ya ben de bı tuhaflık var... adet olmam gereken gunde lekeler gelmeye basladı 5 gundur de oyle azar azar leke gelıyo. boyle sulu bıseyde degıl yanı tuhaf. bu arada ıdrarda kumdan bıraz daha ırı seyler gelıyo ( kum dokmuyorum :) ve hala gercek reglım olmadı. sımdı ıdrar testı yaptım oda negatıf... ben bu sogan suyundan cok umıtlıydım yaaa :KK43: sımdı son umıdım ıncır kürü... ondanda olumlu bı sonuc alamzsam dıye korkuyorum

canım bence hamile olabilirsin.o lekelenmelerde bebeğin tutunma sırasında olan lekelenmeler olabilir.bence bir iki gün bekle ve kandan beta hcg yaptır.daha kesin.evde yapılan test gereksiz bi heyecana ve strese neden oluyo zaten.inş hamilesindir canım :CüvCüv: işte böyle :)) hamile olursan bak mutlaka yaz buraya.hemen terketme bizi :gitme: sen artık hep aralık anneleri ve bebekle ilgili şeylere bakarsın ne güzel... :)) asrada burayada uğra.inş bende öbür aya falan size müjdeli haber veririm.

ay hıc sanmıyorum ya ne bılım. hıc oyle bı kıpırdanma yok ıcımde... sen daha once bı hamılelık yasadın sende de oyle lekelenme geldımı yanı bu normalmı... ay ınsallah olur bıseyler ya dua edın... tabı bende sızın ıcın edıyorum allah hepımızın gonlune gore saglıklı bı bebıs versın

ben ozel mesaj atamıyorum ama sakıncası yoksa ozelden daha rahat konusabılecgımız bı maıl face msn tarzı bısey varmı

ay hıc sanmıyorum ya ne bılım. hıc oyle bı kıpırdanma yok ıcımde... sen daha once bı hamılelık yasadın sende de oyle lekelenme geldımı yanı bu normalmı... ay ınsallah olur bıseyler ya dua edın... tabı bende sızın ıcın edıyorum allah hepımızın gonlune gore saglıklı bı bebıs versın

evet cnm küçük lekelenmeler oluyor.ve hemen kıpırdamasınıda bekleme kaydirigubbakcemile3 çok komik kız daha hamileysen o hücredir.bölünüp çoğalcak.ve bebiş oluşcak.hemen hissetmezsin.sende deki en erken belirti şu; küçük lekelenme,göğüslerde dolgunluk ve batma,rahimde ufak kasılma gibi kişinin hissedebileceği şeyler...bunların dışında benim dudaklarımda kuruma,çatlama gibi çok hafif,kendimde bi farklılık vardı ama hamile olma ihtimali hiç yoktu.çünkü dr yuöurtlama yok sanırım,prolaktin yüksek falan demiştim.ve o ay sadece 1 kez birlikte olmuştuk.olacak ya Rabbim verecek işte..sen kaç ay uğraş olmaz diye düşün pat bi bakivermişin :CüvCüv: sin. :)) inş sende hamilesindir.kaç gün geçti? artık bi kanda beta hcg yaptır cnm.ona göre hemen beslenmeni düzeltirsin,folik asit alırsın.

ayyyyyyyyyyy inşallah canım keşke olsa çok sevinirim çok
belkide doğmuştur bikaç gün daha bekliyim ben yine öle test yapim
he ne dersin

inş öylesindir.rahimde batma tarzı şeyler oluyo deyince.. aklıma öyle geldi.bide gaz şişkinliği gibi şişkinlik oluyoo...ilk hamileliğin mi olacak?

bence hiç evde test yapıp stres olma..git hastaneye kanda gebelik testi istiyorum de...baksınlar daha erken öğrenirsin ...

yok be güzelim yanlış anladın içimdeki kıpırtı derken sevınç kıpırtısı heycanı yok anlamında...

X