Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

Merhabalara.s. sizlere birşey danışmak istiyorum. Ben Polikistik over hastasıyım. soğan kürünü uygulayalı 7 gün oldu ama bende karın ağrıları iğne batar gibi ağrılar oluyor birde kanlı akıntı sanırım regl olucam. Size danışmak istediğim regl olursam soğan suyu kürüne devam etmemin bir sakıncası olurmu yani yoksa bırakmakmı gerekir??:uhm:

Merhabalara.s. sizlere birşey danışmak istiyorum. Ben Polikistik over hastasıyım. soğan kürünü uygulayalı 7 gün oldu ama bende karın ağrıları iğne batar gibi ağrılar oluyor birde kanlı akıntı sanırım regl olucam. Size danışmak istediğim regl olursam soğan suyu kürüne devam etmemin bir sakıncası olurmu yani yoksa bırakmakmı gerekir??:uhm:

selamm arkadaşim eger aedt olursan kürrü bırakıyosun ben öyle yaptım ..a.s

canım regl olsanda devam ediyosun.

ıki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız. Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverenkli ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir. Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

slm kızlar ben de pkoluyum soğan kürü denemiştim sonuç verdi adet göremediğim için kullanmıştım adet görmemi sağlamıştı 2yıl önce.ama bu sene tekrar yaptım sonuç alamadım.ama düzenli yapmadım ondan sanırım sabah akşam yapmak lazım ben çoğu günler 1 kez yaptım

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Benim ağrılarım da kanlı akıntıda geçti. Acaba ara kanamamıydı bilmiyorum ama şuan iyiyim. Kürü kullanalı 11. günüm adet görsemde devam edicem..

maya sana bısey sormak ıstıyorum bendede pko var ve henuz cocuk konusunda bı sonuc alamadık. senın varmı yada sogandan sonramı oldu

slm kızlar ben de pkoluyum soğan kürü denemiştim sonuç verdi adet göremediğim için kullanmıştım adet görmemi sağlamıştı 2yıl önce.ama bu sene tekrar yaptım sonuç alamadım.ama düzenli yapmadım ondan sanırım sabah akşam yapmak lazım ben çoğu günler 1 kez yaptım

maya sana bısey sormak ıstıyorum bendede pko var ve henuz cocuk konusunda bı sonuc alamadık. senın varmı yada sogandan sonramı oldu

venüsss nerelerdesin.. buldun tatili gez bakalım :)

burdayım tatlımmm...bende seni düşünmütüm bugün.seminerlerimiz bugün bitti şükür.2 aylık taile girdik bakalım.bende kürtaj sonrası 3.reglimi görüyorum.31. gün oldu.gecikti yani.1 haftadır onun stresi vardı.şimdide az az oluyo.ona canım sıkılıyo.umarım normaldir.cuma günü ben tatile çıkıyorum.bir süre görüşemicez.ama ben fırsat bulursam girer yazarım yine.tatil sonrası bi dr gideyim diyorum.korunma süremiz bitiyo ama biz psikolojik olarak hazır değiliz sanırım.çok korkuyorummm benzer şeyler yaşamaktan...

merhaba, ben yeniyim, sogan kürüne adetin 2. veya 3.günü başlanılsa oluyor mu? cevap yazarsanız cok memnun olurum

merhaba, ben yeniyim, sogan kürüne adetin 2. veya 3.günü başlanılsa oluyor mu? cevap yazarsanız cok memnun olurum

saraçoğlu en etkili sonuç için adetiniz bittikten 1 hafta sonra filan başlayıp 15 gün için diyor canım. umarım şifasını bulursun :Saruboceq:

merhaba arkadaşlar sogan kürünü şiddetle öneriyorum herkese ben 5ay içtim yılmadan usanmadan tüplerim kapalıydı rahimde sorunvardı 1ay önce laparoskopi histereskopi amaliyatı oldum çok şükür rabbime hiç bir problemim kalmamış tüplerim açık rahimde hiçbir sorun yok heyet aşılamaya karar vermiş inşallah tutar allahım benim ve benim gibilerin yüzünü güldürsün kucaklarımızı meleksin bırakmasın bu ayın 12sinde 3fotoyla gidecegim başlayacagız büyük ihtimal sogan suyu mucizesine inanıyorum tüplerimin açık oldugunada inanamıyorum okadar mutluyumki allahım hep mutlu etsin bizleri:CüvCüv:::hulya::emir_bebek:

merhaba arkadaşlar sogan kürünü şiddetle öneriyorum herkese ben 5ay içtim yılmadan usanmadan tüplerim kapalıydı rahimde sorunvardı 1ay önce laparoskopi histereskopi amaliyatı oldum çok şükür rabbime hiç bir problemim kalmamış tüplerim açık rahimde hiçbir sorun yok heyet aşılamaya karar vermiş inşallah tutar allahım benim ve benim gibilerin yüzünü güldürsün kucaklarımızı meleksin bırakmasın bu ayın 12sinde 3fotoyla gidecegim başlayacagız büyük ihtimal sogan suyu mucizesine inanıyorum tüplerimin açık oldugunada inanamıyorum okadar mutluyumki allahım hep mutlu etsin bizleri:CüvCüv:::hulya::emir_bebek:
çok güzel bir haber.. senin adına sevindim, allah devamını getirsin.. hadi bakalım, güzel haberlerini bekliyoruz..

Asi sorunlarinin hallolmasina cok sevindim..Allahim en kisa zamanda seni ve tüm bebek bekleyenleri,bizi hayallerine kavustursun...sana sorun olacak..tüplerinin kapali oldugunu rahim filmi cekerek mi anladin..yani kapli cikti,sonrada sogan suyu yaptin ve lap ta acikmi cikti......cünkü benimkide HSGde kapli cikti...bende lap olacagim...cevap verirsen sevinecegim..

kizlar ben sogan kürü yaptim gecen ay..pkoluyum..
hala adet olmadim test yaptim negatif..
adette olamiyorum aranizda böyle olan varmi uff aklim karisti yyaa

kizlar ben sogan kürü yaptim gecen ay..pkoluyum..
hala adet olmadim test yaptim negatif..
adette olamiyorum aranizda böyle olan varmi uff aklim karisti yyaa

canım herkes ilk ayda etkisini göremeyebiliyor. saraçoğlu pkoluların bu kürü 3-4 ay yapmalarını öneriyor.

X