Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar-Nasıl yapıldığını merak edenler-Gelin birlikte takip edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende düşük yaptım patolojiye gönderdim sonucum çıkmış bugün ama hiç bişey anlayamadım haliyle. Sizin ne çıkmıştı?

Patolojide birşey çıkmadı canım benimde kürtajımı yapan doktorum açıkladı bize sorun yok zaten bebeğin gelişmemiş kalbi durmuş dedi ben kalbi durduğu halde 3 hafta anlamadım kanamam olmadı tutunmada bir problem olmadıgını geç düşşk olarak yazıyodu zaten evrakdada ben bide kalbi durduran erken kan pıltısı oluyodiye onun tahlilini yaptırıcam doktor gerek yok ilk düşüğe önermiyoruz dedş ama birdaha aynı şeyi yaşayamam o yüzden yaptırıcam yinede ilk adetimi düşük gününden 28 gün sonra gördüm tam adet düzenimde sonrasında da hiç korunmadım hani düşğkten sonraki ilk 3 4ay şansımız daha yüksekmiş o yüzden korunmadım

Patolojide birşey çıkmadı canım benimde kürtajımı yapan doktorum açıkladı bize sorun yok zaten bebeğin gelişmemiş kalbi durmuş dedi ben kalbi durduğu halde 3 hafta anlamadım kanamam olmadı tutunmada bir problem olmadıgını geç düşşk olarak yazıyodu zaten evrakdada ben bide kalbi durduran erken kan pıltısı oluyodiye onun tahlilini yaptırıcam doktor gerek yok ilk düşüğe önermiyoruz dedş ama birdaha aynı şeyi yaşayamam o yüzden yaptırıcam yinede ilk adetimi düşük gününden 28 gün sonra gördüm tam adet düzenimde sonrasında da hiç korunmadım hani düşğkten sonraki ilk 3 4ay şansımız daha yüksekmiş o yüzden korunmadım

Bununla geçmiş olsun inşallah. Banada doktor ultrasonda bebek gelişmedi o yüzden düşecek demişti. Ben çıkan sonucu anlamıyorum tabi. Diğer haftaiçi gidip görüşücem doktorumla. Bende pıhtılaşma testi yaptırcam tekrar aynı şeyi yaşamak istemiyorum çünkü.

Bununla geçmiş olsun inşallah. Banada doktor ultrasonda bebek gelişmedi o yüzden düşecek demişti. Ben çıkan sonucu anlamıyorum tabi. Diğer haftaiçi gidip görüşücem doktorumla. Bende pıhtılaşma testi yaptırcam tekrar aynı şeyi yaşamak istemiyorum çünkü.
Kesinlikle tedbiri alalım gerisi rabbimden inşallah bidaha yaşamayalım sana da çok geçmiş olsun rabbim sağlıklı gebelik nasip olsun inşallah

Kuzum ben bu aralar baya yoğunum iş yerinde. Taşınma vs derken yetişemiyorum. Sen nasılsın kuzum görüşmeyeli neler yapıyorsun tatlı kızçen nasıl hala annesine aşık mı minik kuzum :KK200:
Allah kolaylik versin canim yoklugun belli bilmis ol :) . Cok sukur iyiyim cnm 3gundur cok agrim vardi kasigimda bugun gecti diyemesemde azaldi biraz daha rahatladim :KK66:. Tedavim bitti calismada bitti bi kac gun dinlencem yaramazlik yok :KK66:. Kizimda iyi teyzesi bu ara masallah birazcik rahatladik sanki. Wc ye kendi gidip isini hallediyor abla olcakya kuzum :KK66:. Hic kardes lafi etmiyor artik benide germiyor haliyle :)

Slm kızlar grup dağıldı kimse yok :110:
Selam canım
Ben adete on gün kalayı bekliyorum ikinci ayı yapıcam soğan küründe. Bugün folik aside başladım yumurtlama da başladı inşallah faydası olur. Yazmıyorum ama okuyorum hergun yorumları takipteyim.

Selam canım
Ben adete on gün kalayı bekliyorum ikinci ayı yapıcam soğan küründe. Bugün folik aside başladım yumurtlama da başladı inşallah faydası olur. Yazmıyorum ama okuyorum hergun yorumları takipteyim.

Merhabalar bende ilk hamileliğim de hissettiğim herşeyi hissettim sanırım hamileyim belkide piskolojik ama bilmiyorum emin gibi dolaşıyorum çok ilginç kafalar yaşıyorum :halay:

İlk hamielliğimde sol tarafında seyirme atma olmuştu döllenme günü yine aynı şeyi yaşadım inşallah rabbim bu sefer sağlıklı gebelik nasip eder ya hamile değilsemde üzülecek psikolojide değilim sadece bir Eminlik var :KK50:

Merhabalar bende ilk hamileliğim de hissettiğim herşeyi hissettim sanırım hamileyim belkide piskolojik ama bilmiyorum emin gibi dolaşıyorum çok ilginç kafalar yaşıyorum :halay:
Canım hissediliyormuş öyle derler ya inşallah boşa çıkmaz hislerin güzel haberler verirsin. Bir kaç kişiden duymuştum hissetmiştim diye hadi inşallah senin de öyledir belki de mesam yolluyor bebiş sana :emir_bebek:

İlk hamielliğimde sol tarafında seyirme atma olmuştu döllenme günü yine aynı şeyi yaşadım inşallah rabbim bu sefer sağlıklı gebelik nasip eder ya hamile değilsemde üzülecek psikolojide değilim sadece bir Eminlik var :KK50:
Mrb.bnde ayni tarif ettigin gibiyim . Olursa bu 3. Gebelik olucak. Sagdaydi yumurta sag taraf tatki tatli agriyo orda bi his var kucuk kramplar bi siskinlik hissi. Benim gebelik belirtilerim cok erkenden basliyo. Hamile gibi hissediyorum moda bile girdim yani esimde oyle ikimizde birbirimize gaz veriyoruz :)))) . Iyimi olur kotu mu bilmiyorum bat tarihim 25 mart :).

Kizlar bende pcos var 3 4 ayda bir adet oluyorim bu ay sogan suyu yaptim son gunundeyim 3.gününden itibaren hep sapsari akintim oldu bakalim bugun bitiyor adet mi olucam hamilelik var mi yoksa hicbir gelisme yok mu.. ayın 20sine kadar adet olmazsam test yapmak istiyorum birlikte bekleyelim

Kizlar bende pcos var 3 4 ayda bir adet oluyorim bu ay sogan suyu yaptim son gunundeyim 3.gününden itibaren hep sapsari akintim oldu bakalim bugun bitiyor adet mi olucam hamilelik var mi yoksa hicbir gelisme yok mu.. ayın 20sine kadar adet olmazsam test yapmak istiyorum birlikte bekleyelim
Mrb bemde pcoluyum . Sari akimti gelmesi iyi bisey icin temizlenmistir cnm.

X