Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Söz Elbisesi.. Aradığımı buldum..

bence elbise çok şık, nişan için olsaydı da bu elbisenin uzun yine balık model hali epey güzel olurdu. ayakkabı tercihin de çok doğru,
çok güzel olucaksın eminim :)

Çok teşekkürler =) Evet bencede öylede güzel olurdu.. Ayakkabıyı oldum olası beğeniyorum zaten inşallah herşey yolunda giderse böyle olacağım =)

Harika elbisen de , ayakkabın da bayıldım! Çok zarif olacaksın :KK12::KK12:

Nacizane bir tavsiye de bulunmak istiyorum. Bu elbiseye toz pembe kuşak çok yakışır hem büründüğü klasik havadan kurtarır. Ayrıca kuşakla ayakkabı rengin aynı olsun derim ben, ayakkabının modeli çok güzel, ama rengi kuşakla aynı tonda olursa birbirini tamamladığından daha romantik olur. :KK34:

nikah icin süper olur bu elbise. görünce direk nkahta kullanırım die düsündm :KK1: cok hos elbise cidden böyle dikerlerse süper

Nacizane bir tavsiye de bulunmak istiyorum. Bu elbiseye toz pembe kuşak çok yakışır hem büründüğü klasik havadan kurtarır. Ayrıca kuşakla ayakkabı rengin aynı olsun derim ben, ayakkabının modeli çok güzel, ama rengi kuşakla aynı tonda olursa birbirini tamamladığından daha romantik olur. :KK34:

Ben elbiseyi toz pembe düşünüyorum canım kuşak olursa o beyaz olacak o yüzden ayakkabıyı da beyaz düşündüm =)

Evet bende yakıştırıyorum ama beyaz tonlarıda gelinden farksız olacak sözde beyaz giymek istemiyorum =)

Cnm bende bunu dusunuyorum sanırsam renk farklılıgı var fikir olsun diye soylemek ıstedim :)
$Adsýz.jpg

çok hoş model. ama son 2 yıldır birçok arkadaşımın face profilinde çeşitli zamanlarda giydiklerini gördüm, bu elbisenin çeşitli renklerini tercih ettiler.hatta birkaçı nişanında giydi siyahını. bence fazla demode oldu artık.

X