Streç Film Sararak Zayıflama Deneyimlerimiz

Öncelikle aktardan üç çeşit yağ alınır..Bunlar kekik,biberiye ve sarımısaktır..Yağlar güzelce bacaklara boca edilir vıyk diye eller kayarak yedirilir anam yedirilir.Sonra streç filmle dolana dolana sarılır.Amaç yağlar bünyeye nüfus edecek ve streç onu boğup hapsedecek alttaki yağlar kımıl kımıl eriyecek..Aynen yapılır şıpır şıpır terler kenarlardan akmaktadır.Bu kişicana büyük bir mutluluk vermekte sanamaktadır ki bu ........ yağlar eriyor.Sonra kişican sporunu aslanlar gibi yapar filmi foşur foşur çıkarır çok mutludur..Yıkanır tertemis olur...Oooooohh beeeeaaaah! diyerek gerinir.Ulan bu kaddar arınmışım artıklardan bi de bacak tüylerini alalım bayram edelim beeeaaaah!der...Epilasyonunu yapar gısgıcır olur? Fekat olanlar bundan sonra olur..İlerleyen saatlerde(geceye doğru)korkunç bi kaşıntı başlar kendini tırmalar kedi gibi cırnaklar ahhh! üüüüvvvv diye tepinir.Kaşıntı asla geçmemektedir bu bitkisel kökenli yağ adileri alercik mi yapmıştır yoğusa kıl köklerinin derinlerine mi inmiştir?Velhasıl 3 gün tepinerek kaşınılmıştır tövbe bi daha yaparsam kulağım hobitlere dönsün diye yemin edilmiştir.

Bir yar sevdim onu da eller aldı bana avucumu yalamak kaldı vıyyy!:97:

Öncelikle aktardan üç çeşit yağ alınır..Bunlar kekik,biberiye ve sarımısaktır..Yağlar güzelce bacaklara boca edilir vıyk diye eller kayarak yedirilir anam yedirilir.Sonra streç filmle dolana dolana sarılır.Amaç yağlar bünyeye nüfus edecek ve streç onu boğup hapsedecek alttaki yağlar kımıl kımıl eriyecek..Aynen yapılır şıpır şıpır terler kenarlardan akmaktadır.Bu kişicana büyük bir mutluluk vermekte sanamaktadır ki bu ........ yağlar eriyor.Sonra kişican sporunu aslanlar gibi yapar filmi foşur foşur çıkarır çok mutludur..Yıkanır tertemis olur...Oooooohh beeeeaaaah! diyerek gerinir.Ulan bu kaddar arınmışım artıklardan bi de bacak tüylerini alalım bayram edelim beeeaaaah!der...Epilasyonunu yapar gısgıcır olur? Fekat olanlar bundan sonra olur..İlerleyen saatlerde(geceye doğru)korkunç bi kaşıntı başlar kendini tırmalar kedi gibi cırnaklar ahhh! üüüüvvvv diye tepinir.Kaşıntı asla geçmemektedir bu bitkisel kökenli yağ adileri alercik mi yapmıştır yoğusa kıl köklerinin derinlerine mi inmiştir?Velhasıl 3 gün tepinerek kaşınılmıştır tövbe bi daha yaparsam kulağım hobitlere dönsün diye yemin edilmiştir.

Bir yar sevdim onu da eller aldı bana avucumu yalamak kaldı vıyyy!:97:

ay öldürdün beni yaaa ne alemsin:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

arkadaşımla iddiaya girmiştik ölçülerimizi aldık streç filmden önce limon yağı ve zeytinyağını sürdük sonra yarım saat yürüyüş.oryantel ya da spor yaptık 10 günde kolumdan bile 2 cm incelmiştim şok olduk

arkadaşım gerçekdenmi bende lahana yağı sürüp dolaşmaya çıkıyordum sanki birazcık farkediyordu ama çok fazla yapamadım siz epey fayda görmüşsünüz demek

Kızlar Merhaba. Çok önce Açılmış Bir konu Fakat Burda olanları Görelim Gerçekden Destek olmayı Desteklenmeyi bekliyorum ?

Bende bikaç gün önce incelme çabasına girenlerdenim :KK70: streçle sarmayı senelerdir uyguluyorum ben ama sarmadan once sıkılastırıcı bir kremle vucuduma guzelce yedirerek masaj yapıyorum tabi sardıkdan sonrada spor yurus dans vs :) hangisi uygunsa bende gozle gorulur yada rahatsız edici hiç bişey olmadı bu kadar cok kullanmama ragmen ve faydasınıda cok gordum iyi kilolar verdim .1 haftadır sauna sort giyiyorum ve aktif yag yakıcı krem kullanıyorum .Açıkda kalan dıger yerlerimede :KK70: streçle devam ediyorum bakalım sonuclarıda paylasıcam sizlerle hanımlar :KK66:

Yavrılar bu kadar bilmem ne yağları süreceğinize termal eşofmanlarla pişmiş tavuğa döneceğinize daha kolay bir şey var o da nedir yememek abur cubur tatlı yağlı hamur işi yememek!Hepisi bu...:KK23:Eeeee atın ölümü arpadan olurmuş...Bizler at olmadığımıza göre kendimize hakim olabiliriz değil mi?

Son düzenleme:
Gerçekten o kadar cok streçle zayıflayan varmış ki,bende 1,5 haftadır denemekteyim hareket etmesı zor oluyor o şekilde ama .işten eve geldikten sonra akşamları sarıp gece o şekilde yatıyorum saah kalktığımda epey terlemiş oluyorsunuz.Evet aslında streçli bir şekilde yürüyüşte yapmak gerek ama insan her aksam o gücü bulamıyor kendinde biraz güçlü ve sabırlı olabilmek gerekli sanırım.Bu aşamada keşke hızlı kılo basen eritebilecek bir yöntem olsaydı ne güzel olur du ...Hayali bile güzellll

bayanlar bu konuyu tekrar gündeme getirmek istedim çünkü hepimiz kilolarımızla boğuşuyoruz bende bu zamana kadar streç filme hep karşı çıkmıştım annem sarardı kızardım ama annem hala sarıyo :KK1: çalışmıyoken her sabah yürümeye giderdi arkadaşlarıyla hepside strreç film sarardı kilo veriyolardıda bende 1 haftadır diyetteyim ve evdede spor yapıyorum streç film sarsam zayıflar mıyım acaba dedim araştırdım bi çok kişi zayıflamış ama bi çok kişide yapmayın demiş ben ilk kez bugün sardım ve vücudumdan akan su mu ter mi bilemem ama afedersiniz k....ma kadar aktı o ve hiç bekletmeden duşa girdim yaptığım sporda burda ilk sayfalarda bi arkadaş walk at home ı önermiş ona başladım sizede tavsiyem mutlaka yapın hanımlar ama streç filmi vücudunuzda çok bekletmeyin :KK45: işinizi bitirir bitirmez direk duşa girin :nazar:

Arkadaşlar, bu şekilde incelenler, önceki ve sonraki ölçülerini ve kilolarını yazabilirler mi?
Kaç günde etki etmeye başlıyor?

Az önce ben de biberiye yağı sürüp streci doladım etrafıma. Aman o ne koku öyle... Bayılmak üzereyim. Dayanamazsam çıkarıp temizleyeceğim.

[h=3]Ahmet Maranki Selülit Giderici Yağlar[/h]Prof. Dr. Ahmet Maranki Selülitleri yok edici şifalı yağlardan faydalanarak yaptığı masaj yağının tarifini verdi.Ahmet Maranki bu yağ karışımı ile selülitli bölgeler 7 gün masaj yapıldığında selülitleri giderdiğini söyledi.
Selülit için masaj yağı:
-Biberiye yağı
-Badem yağı
-Buğday yağı
-Kekik yağı
Uygulama: Eşit miktarda Biberiye ve kekik yağını ve bu yağların yakıcı etkisini hafifletmek için az miktarda buğday ve badem yağını karıştırdıktan sonra Akşam yatmadan önce selülitli bölgelere aşağıdan yukarı doğru masaj yapın ve streç filmle sarın. Sabah kalktığınızda açın.
Bu uygulamayı en az 7 gün yapın.

Uzman Dr. Ender Saraç'ın deneyimleriyle geliştirmiş olduğu bu masaj yağı asgari 3 hafta uygulanırsa 1-2
Ay içinde sonuç veriyor.
Malzemeler:
1 tatlı kaşığı susamyağı,
7-8 damla portakal yağı,
7-8 damla biberiye yağı,
5-6 damla melisa yağı
7-6 damla kekikyağı temiz bir kapta karıştırın.
Hazırlanışı:
Yağları temiz bir kap içinde karıştırın.Daha sonra bu karışımı hafifçe ısıtın (vücut ısısına yakın olması yeterli).
Uygulanışı: Selülit olan bölgeye ellerinizle yedirerek sürün
ve iyice yedirdikten sonra hafifçe cildi kızartacak şekilde ham ipek keseyle veya kabak lifi gibi bir keseyle sertçe bastırarak en az 10-15 Dakikamasaj yapın.
Masajdan sonra yağlı selülitli bölgenizi streç film
ile sarın ve ter atmak için en az 20 dakika aktif spor veya egzersiz yapın.
En az 20 dakika aktif ve terletici hareket yaptıktan sonra banyoda iyice ovalayarak yıkanın.
Vaktiniz varsa bu işlemi sabah ve akşam, yoksa sadece
Günde bir kez yapabilirsiniz.
Uzman Dr. Ender Saraç

ben bugün hiçbirşey sürmeden sadece sitreçle sararak yürüdüm terledim ama sitreç kayıyor..yağları henüz alamadım..nekadar zayıflasamda selülit oluyor..şimdi düzenli yürüyüş-dengeli beslenme ve bol suyla bunlarıda yapacağım..sonucu yazarım:KK34:

ben 2 haftadır sarı yürüyorum ama şeffaf olanlardan folyo değil yani şlink deniyor sanırım 3 kilo verdim daha 5 kilom var azimle başarıcamm :KK70: 45 dk yürüyorum sadece okadar denemenizi tavsiye ederimmm birde bunu yaparken mutlaka günde en az 2,5 litre su içmeniz gerek suyun ılık olması daha da yardımcı

bana da aktar selülit için portakal yağı sürüp streçle sarıp yürümemi söylemişti. gerçi ben hiç denemedim. ama streç sarıp yürümenin iyi olmadığını söylüyor uzmanlar hep, doğal yoldan terlenmediği vücuda naylon temas ettiği için.

ben sarmaktan vazgeçtim kızlar ya neden derseniz yumurtalıklara zarar veriyomuş ve giden ter değil su ve tuzmuş :KK45:

bende yapıyorum bu streç yağ uygulamasını. ahmet marankinin tarifine bir de portakal yağı ekledim. gece yatmadan sürüp streci sarıp yatıyorum. bugün 6. uygulamam olacak inşallah. bi gelişme var gibi ama bakalım:)

Bugün denedim. Bisiklet sürerken. Normalde şort ile sürerim bacaklarımda terleme göremiyordum. Bu sabah streç film kullandım tayt giydim 20. dakikada sırılsıklam oldum. Bacağımın 5 parmak üstü 44 cm, 55 kiloyum bakalım haftaya pazartesi durum ne olacak :18:

yağları alıp bir kaç sürüp yürüdüm..sitreç kayıyor..çöp poşetini geçirip tayt gittim o bile kayıyor..incelme olmuştu..
faydalı olduğuna inanıyorum..herşeyde olduğu gibi bunda da istikrarlı olmak lazım..
yağlarım duruyor tekrar yapacağım
:KK34:

X