Streç Film Sararak Zayıflama Deneyimlerimiz

evet benim kayınvaldemde geçen sene yazın büyük çöp poşetini altkısmından kafası girecek kadar kesti elbise gibi giydi kolları içinde delik açtı çıplak vücuduna giydi üzerinede bir tşört birde etek taktı pardüseyi de giydi yürüdü ama tempolu yavaş yavaş değil eve geldiğinde varya sanki suya girmiş gibiydi baya kilo verdi yürürken elindede hep su vardı çok terliyorsun ya sıvı takviyesi yapmak lazım

bende denemeyi çk istiyorum ama ben yürüyüşe falan çıkamıyorum hareket edemiyorum çok hareketsizim mecburen ama.elişi yapıp satıyorum siparişleri yetiştirmek için bi oturuyorum gece yatana dek onları yapıyorum.maddi durum nedeniylede yapmak zorundayım bi süre daha ama mutlaka yapıcam ilk fırsatta

ben oturduğum yerden sarıyorum streci ve spor yapmış gbi sırılsıklam oluyor yerimsenibenyerimseniben

aslında sıvı kaybı için suyun yanında soda içmekte lazım,çünkü sadece su değil mineralde kaybediyor vücut..

bende eskiden streç sarıyodum ama hiç rahat edemiyordum. 2 hafata kadar önce sauna eşofman aldım ve çok memnumum şimdi. hemde heryerimi kaplıyor. yalnız çıplak tene giymiyorum eşofmanın altına ben pamuklu kilotku çorap giyiyorum teri çeksin ve eşofman ıslaklıkla bacağıma yapışmasın diye. sizlerede tavsiyam sauna sort ve ya eşofman alın hem rahat hem daha sağlılı hemde pratik.

merhaba arkadaşım bu sauna eşofmanını bende giyinmeye başladım,merak ettiğim şey yağ sürsek giymeden acaba eşofmana zarar verirmi?

Bende sabahları 40 dk yürüyüş yapıyorum komşularım poşet sardıklarını söylediler mantıklı geldi bende denicem bundan sonra yürüyüş kadar etkili bi yöntem olamaz tabii ki diyetle birliktee kaydirigubbakcemile2

bende şu evde yürüyüşe başladım 3 mille start verdim bugün strec sarmadan yaptım ama yarın strec saracağım üzerimede sauan eşofman giyip yapacağım sanırım daha etkili olur

arkadaşlar bnde deniyorum bunu cddn iyi sonuç verio.. ama bi kaç yerde bıraktktan snra tekrar o bölgelern eski haline geldiğini söylüolar.. bnce dgru deil..bilmiyorumkismile sizce..???:enbuyukkk:

bende bir ara lahana yağını sürüp poşet sarıyordum ve sabah akşam birer saat spor yapıyordum sanırım çok yüklendim kendime ve hemen bıktım,gerçekten acayip terletiyor,tekrar başlıycam umarım kaydirigubbakcemile

bendemi yapsam acaba hergün 1-1.5 saat arası spor yapıyorum ve göbegim var sıkılaştırmak istiyorum

tek streçin sıkılaştırmaya etkisi olmayabilir ama sıkılaştırıcı yağ veya kremle kullanırsan faydası olabilir

ben lahana yagı aldım aktardan önu kullanıyorum

ilk gün yagı sürüdm üstüne streçi sarıp yürümeye gititim ama terlettigi için bacaklarımdan aşagıya sular aktı kötü bir görüntü oldu yanii

2. günde korse giyip gittim sadece korse etki edermi aceba

Ben de bu yöntemi deniyorum ama, terleyince fazla beklememek lazım, aman dikkatli olun, özellkle sorunlu bölgeler, göbek, bel, yumurtalıkları böbrekleri üşütmeyelim zayıflayalı derken, sporu yapıp, biter bitmez duş almak lazım bence,süreyi de çok uzun tumamak lazım,

arkadaslar neye inanirsaniz o olur her sey beyinde bitiyor posetle sadece su kaybi eger yag eritmek istiyosaniz bol su icin ve düzenli yürüyüs yapin günlük kalorinize dikkat edin.saygilarimla.zemuszemuszemuszemus

yağlarınız çöülmüyor vücuttan aşırı erecede su kaybediyorsunuz ve hücreleriniz boşalıyor.boşuna eziyet ediyorsunuz.sağlıklı beslenerek kilo kontrolü yapan yerler var.

Kahve ve sikilastirici kremi masaj yaparak sürüp strecle sardım bacaklarımı 3 saat beklettim sonra soguk suyla bacaklar kizarana kadar keseledim ve sonuc bu: dün 56 cm ken bugün 54-55 cm aralığında oldu bacaklarim. Belki tuhaf gelebilir ama gercekten süper bisey çünkü kan dolaşımı hızlandırıyor

Kahve ve sikilastirici kremi masaj yaparak sürüp strecle sardım bacaklarımı 3 saat beklettim sonra soguk suyla bacaklar kizarana kadar keseledim ve sonuc bu: dün 56 cm ken bugün 54-55 cm aralığında oldu bacaklarim. Belki tuhaf gelebilir ama gercekten süper bisey çünkü kan dolaşımı hızlandırıyor

canım mutlaka bir faydası olur ama öyle 1 günde erimez yağlar.bacakların belki dün biraz şişti ödemin vardı belki bugün su kaybın olmuştur incelmiştir diye düşünüyorum.

X