ŞUBAT 2024 AŞILAMA OLANLAR

Ayyyy walla bazen diyorumki olacağı warsa rabbim ne kadar sıkıntı olursa olsun veya hastane ortamı nekadar kötü olursa olsun werir nasipte yazılmamıssa şimdi doktorun en iyisi veya hersey mükemmelde olsa olmuyo böyle söylersek kendımı sakinleştiriyorum elimizden gelenin en iyisini yaptık tedbirimizi aldık takdir Allahtan Rabbim hepimizin kucaklarını doldurur inşallh

Kızlar karınlarınız ne durumda benim öyle Şişki alt üst karnım gaz da yok arada yoklayan ağrı karnım okadar sert ve kocaman 4 aylık hamile gibi gergin sizde varmı öle sey

Kızlar karınlarınız ne durumda benim öyle Şişki alt üst karnım gaz da yok arada yoklayan ağrı karnım okadar sert ve kocaman 4 aylık hamile gibi gergin sizde varmı öle sey
Gaz bende de var biraz ve ağrı ara ara geliyoe 2 gündür bir de kilo almışım +1 şuan 😐

Merhaba hayırlı olsun öncelikle 🙏🏻 eşinizin sayı ileri hız ve morfolojisi kaçtı tam olarak
Çok teşekkür ederim🥰🦋 anlaması o kadar zor bir rapordu ki hastanenin basım şeklinden dolayı 1ml de toplam sayı 2m di total motilite ℅50 ileri hareket ℅5 gibi hatırlıyorum hatta Dr um aşılama gereksiz bu değerlerle tüp dedi direk rapor için denedik biz

Çok teşekkür ederim🥰🦋 anlaması o kadar zor bir rapordu ki hastanenin basım şeklinden dolayı 1ml de toplam sayı 2m di total motilite ℅50 ileri hareket ℅5 gibi hatırlıyorum hatta Dr um aşılama gereksiz bu değerlerle tüp dedi direk rapor için denedik biz
Maşallah darısı da bize olsun inşallah

Cuma günü kan vermeye gideceğim dayanamadım erken gebelik testi yaptım tertemiz tek çizgi bi bulanıklık bari olsaydı heveslenecektim

Eklentiler

• IMG_20240306_181938_809.jpg
    IMG_20240306_181938_809.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 21
Merhaba, aşılama yapıp tutan varsa amh değeriniz kaç acaba ? Benim 7 ve bu ay yaptıracağım acaba tutma ihtimali düşük mü oluyor ?

Doktor 12 Mart dedi ama beklemiyeblrm okadar cumartesi iş arasında bi kan vericem zaman geçtikçe insan heycan yapıo 😊 Senın kaçıncı günğn
Benim 8.günüm .Aslında dün yaptım tek çizgi cıktı.İnşallah erken diye öyle çıkmıştır bana da doktor 13 şubatta yap dedi.Yanı cumartesi idrar testi yapsam mı diye düşünüyorum.Göğüslerim de çok hafif ağrı kaldı sadece diğer günlere nazaran.Sizi de merak ettim

çok erken yapmışsın canm çok çok sonradan pozitife dönenler oluyo zaten öyle 8 günde hiçbi ihtimal çift çizgi olmaz önce kanda belli oluyo benımde gögğüslerim çok hassas ağrılı ama hala yürüsem hızlı harrrket etsem kasıklarımı bıçak keser gibi sancı saplanıo bugun işe giderken sanırım hızlı yürüdüm marmaraya bindim oturdum hemen kasıkla bel ağrısı aldı beni değişik yani

çok erken yapmışsın canm çok çok sonradan pozitife dönenler oluyo zaten öyle 8 günde hiçbi ihtimal çift çizgi olmaz önce kanda belli oluyo benımde gögğüslerim çok hassas ağrılı ama hala yürüsem hızlı harrrket etsem kasıklarımı bıçak keser gibi sancı saplanıo bugun işe giderken sanırım hızlı yürüdüm marmaraya bindim oturdum hemen kasıkla bel ağrısı aldı beni değişik yani
Kaşık bel ağrısı yaşamadım.Ya burayı çok okuyorum bazı însanlar 6.günde pozitif gördük yazınca yapıverdım.Şu bekleme süreci yoruyor beni hergün.İnşallah sende güzel haberler alırsın.

Kaşık bel ağrısı yaşamadım.Ya burayı çok okuyorum bazı însanlar 6.günde pozitif gördük yazınca yapıverdım.Şu bekleme süreci yoruyor beni hergün.İnşallah sende güzel haberler alırsın.
ben bu mesela bugün 6.günümdü test yaptim çikmadi 😀 iğne etkisi geçmiş gitmiş iğnenin 8.günüydü ümidimi yitirmedm öylesne yapmiştim erken dha tüp bebek 5.gün embriyosu gibi düşün yanliş aslnda ama duramiyoeuz

X