ŞUBAT 2024 AŞILAMA OLANLAR

ben bu mesela bugün 6.günümdü test yaptim çikmadi 😀 iğne etkisi geçmiş gitmiş iğnenin 8.günüydü ümidimi yitirmedm öylesne yapmiştim erken dha tüp bebek 5.gün embriyosu gibi düşün yanliş aslnda ama duramiyoeuz
İnşallah öyledir.
ben bu mesela bugün 6.günümdü test yaptim çikmadi 😀 iğne etkisi geçmiş gitmiş iğnenin 8.günüydü ümidimi yitirmedm öylesne yapmiştim erken dha tüp bebek 5.gün embriyosu gibi düşün yanliş aslnda ama duramiyoeuz
sizin de aşılamamı bugün 6. Gün mu belirtiniz var mı

Merhaba dün aşılamamın 11.günün de kan verdim beta 5.14 çıktı iki gün sonra tekrarlayacağım bu şekilde olup değeri yüklesen var mı çatlama iğnesi etkisi olabilir mi diye hemşireye sorduğum da tam zamanın da test yaptırıyorsun dedi.

Aynı ozmn progestanla haber verırım canm sende varmı belirti peki bu arada wts grubu kursak ne güzel olur hapen le konusttuk ama daha görmedi 😊
Olabilir aslında grup katılırım bende gogus hassauyeti var ama o da şimdi ilaçtan mıdır dedim bide bugün adet olacakmışm gibi karnım ağrıdı korkuyorum adet olacam sanki

Kızlar merhaba aşılama gününü saymazsam aşılamanın 8.günü bugün böyle çıkması iğne etkisi mi sizce testin ilk 2.dk da çıktı

Eklentiler

• IMG_1260.jpeg
    IMG_1260.jpeg
    108,7 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_1261.jpeg
    IMG_1261.jpeg
    74,1 KB · Görüntüleme: 22
Merhaba kızlar bir şey soracağım. Bugün yumurta kontorlum vardı tek yumurta büyümüş şuan 17.5 mm yarın tekrar kontrol edilecek kısmetse perşembe aşılama yapılacak. Tek yumurta ile aşılama yaptırıp pozitif görenler yazabilir mi?

Kızlar merhaba bugün aşılamanın 11.günü yapıldığı günü saymazsam eğer , cuma günü kan vermiştim beta 0 çıkmıştı . Bugün bi test yapayım dedim testte böyle silik çizgi çıktı adetimi de tam kestiremiyorum pcos var bende 1-2 en fazla 3 gün kalmıştır. Testi ekliyorum böyle silik öğrenen varmı aranız da ?

Eklentiler

• IMG_1342.jpeg
    IMG_1342.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_1341.jpeg
    IMG_1341.jpeg
    132,5 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_1339.jpeg
    IMG_1339.jpeg
    83,9 KB · Görüntüleme: 13
Merhaba, yarın catlatma iğnesi vurunacağım cuma günü sabah aşılama yapacak. Doktor çatlatma iğnesinden aşılamaya kadar ilişki yasak dedi. Bugünü değerlendirmemiz gerekir mi 🙈 Yoksa sperm kalitesi açısından aşılama gününe kadar olmamali mi? Doktora sormayı unuttum🙈

2 gün yeterli demişlerdi bize ben de bugün aşılama oldum Hayırlısıyla tutar hepimizin ki inşallah

X