Tablolar

gerçekten çok hoşlar.....pano batik kursuna gitmiştim...zamanım olsa da yapsam...çok yakışır cidden...paylaşım için teşekkür

kzjoy1klzq2.jpg

gdggdgui3.jpg

çok şıklar nerden alabiliriz bunları...:nazar:

gülsemincim inanırmısın 1 tanesini seçeyim dedim ama seçemedim hepsi birbirinden güzel bayıldım hepsine ellerine sağlık canım...

:KK66: benn şişştimmmm :KK66: yaneee konuşannn taplooo :KK66:)

harika bunlar kendi çalışmanızmı merak ettim:nazar:

süper bunlar....berden bulabiliriz ki????fisfisfisfisfisfisfisfisfis

benime çok hosuma gitti bunlar gercektende nerelerde bulabilirizki bu tarz tablolari?

Gülsemin,gerçekten çok güzeller. İnsan karşısına geçip saatlerce bakabilir hiç sıkılmadan...

arkadaslar tablolar ebay satis sitesine aittir
fakat Almancasi olan birisiyle girin siteye yada Almancaniz varsa cok seylerden faydalanabilirsiniz:asigim:kolay gelsin:asigim:

kizlar bunlardan bir tanede ben aldim simdi resmi koymak isterdim fakat Bersule ablama ayip olmasin biliorsunuz salon dekarasyon yarismasi baslatti
yarismaya bende katildim kendimi göstermemek kimligimin belli olmamasi icin resmi koyamiyacagim ama yarisma biter bitmez bende bu siteden aldigim tabloyu koyarim buraya :asigim:

ayy bunlar süper yaa gerçktn bunları nerden alabilirz taklerini görmüştümde böyle kombine halli ilk kez görüyorum ve çok gsl saol konu için ..a.s.

Çok ama çok beğendim. Desenli bir koltuğum var. Üzerindeki desenden fon duvarına bunun gibi birşey yapsam çok şık olur. Acaba senelerdir aradığım "Duvarımdaki boşluğu nasıl doldururum?" sorumun cevabı mı bu??? :)

Gulsemincim ben ariyorum ama bulamiyorum ebayde. yani almancasi da olsa amerika daki ebayde benzeri vardir diye. resmin tam turkce karsilighi ne? yani decorative wall pictures (dekoratif duvar resimleri dedigimde hic boyle seyler cikmiyor.

Gulsemincim ben ariyorum ama bulamiyorum ebayde. yani almancasi da olsa amerika daki ebayde benzeri vardir diye. resmin tam turkce karsilighi ne? yani decorative wall pictures (dekoratif duvar resimleri dedigimde hic boyle seyler cikmiyor.

canim almancadan ariyorsan

soyle yapmalisin oncelikle bulundugu kismi yani

Möbel & Wohnen yazisini secmelisin

daha sonrasinda Bilder Drucke yazmali

ona tikladiktan sonra tablolar onunde kaydirigubbakcemile5hihoyyythihoyyyt

X