Tefal Actifry Kullanan Var mı?

Bir haftadır tefal actifry kullanıyorum ama böyle güzel lezzetli yemek yaptığımı hatırlamıyorum. Gerçekten inanılmaz yemekler çıkarıyor tefal actifry. Tebrik ederim tefali. :KK9:

bende kullanıyorum çok memnunum. Çeşit çeşit kızartmalar yaptım. Çoban kavurma,irmik helvası,tavuk baget vs vs bi sürü şey denedim hepside çok güzel oldu. Hemde her parçası sökülüp makineye giriyor. verdiğin her kuruşa değiyor çok kullanışlı.

kizlar bende kullaniyorum bundan, lakin herseye degil..ozellikle burda yaptiklarinizi okuyunca cok az kullandigimi farkettim. Yemegine gore pisirme surelerini verebilir misiniz acaba?? :44:

bana da görümcem doğum günü hediyesi olarak aldı. patates kızartması ve irmik helvası dışında bişey yapmadım daha. patates kızartmaları harika oluyor. herkese tavsiye ederimm :KK34:

Anneme yıl başı hediyesi olarak almıştım. Kestane ve patates çok güzel oluyor fakat menemen ya da irmik helvası gibi sıvı katılan yemekleri pek beceremedik. (Karıştırma aparatının altına sızıyor :) Bir de salça eklerseniz eğer yemeklere içini boyayabiliyor. (Tabii ne kadar kısa sürede yıkadığınıza da bağlı :KK66: Amaç hızlı yemek yapmak ise değmez ama sağlıklı yemek ise kesinlikle değer. Bu kadar az yağ ile pişirmesi bir mucize gibi.

Patatesi çabuk pişirmiyormuş diyen arkadaşa cevabım :)

Tavada yaptığım patates 15 dk da pişiyordu..eşim çok sevdiği için çok iki tavadan aşağı kurtulamıyordum.. Ama actfry ile iki tavada pişireceğim patatesten daha çoğunu yapabiliyorum.. Sadece kendime kadar yapacaksam pişme süresi kısalıyor 10-15 dakikada oluyor...

Bende evlenirken aldım başta kullanmadım sonra bi deneyim dedim arnavut ciğeri yaptım sonra kabak, patlıcan, patates kızartması yaptım hatta şinitsel ve kordon blue da yaptım buzluktan çıkarıp direk atıyorum 5 dk oluyor.[/B]

X