Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi tel sarar,gel babası :)) ne zaman yapmaya başlarlar

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
kızlar bebeğim 6 ay 15 günlük ben tel sararıda gel babasınıda aynı gün öğrettim ilk günler ikisinin karışımını yapıyodu şimdi alıştı gel babası deyince babasına bakarak gel yaapıyo yoksa ağlıyo amcayı teyzeyi dayıyı babayı dedeyi ayrı ayrı çağırıyo çağırırkende göz teması kururyo özellikle beni yataktayken al diye çağırıyo cici anne yapıyo hatta anne diye bağırdı bir kaç kez bencetmedim net duydum özellikle başka bi bebek kucağımdayken hatta yanıma biri yaklaşınca ağlıyo başka bi bebeği kucama alınca bebeği bırakana kdar ağlıyo odadan çıkartmıyo beni oda benle geliyo hep göz teması halindeyiz geçen gün kuzenim kucama yattı onu kıskandı hatta unutmamış saat sonra yanına gelince kıza bvurdu bağırdı çokmu erken gelişiyo yada normalmi bilmiyorum dr aneye düşmesş normal dedi ama buda çok gibi hep yanak yanağa durumdayız

amma abartmislar ha. yok 4 aylik gel yaparmis 40 gunluk bilmem ne yaparmi, konusurmus., biri alti aylik kiskanirmis su kk nin kadinlari gibi cocuklaei da süper :KK45::KK45:

X