Terbiyesiz adam!

Yaş konusundada 16 yaş küçük birinle sevgili olmuş adam
Ben bu tipleri hayatta anlamıyorum
O yaştaki adam şu an genç evet
Ama kız 30 larına gelip kadınlığının zirvesinde olunca
Adam yolu yarılamış olacak
Böyle yaşlı adamlarla olan genç kızlar maalesef kariyer para rahat bir ev düzen maddi sıkıntı çekmeme adına bu tip evlilikler yapıyor
Evlilik bu demek değil
Yol arkadaslığı
Neyse beni ilgilendirmez
Ama garip buluyorum
35 yaşında adam 31 yaşındaki biri için yaşlı diyor sonra işte
İlginç
Ay dilime başka şeyler geliyor diyemiyorum ban yerim diye :)) adam 35 olmuş bana yaşlı diyo. O kadar mantıklı güzel yazmişsinizki bu arada takdir ettim

Haklısınız ama tabi bu ayri mevzu .Mesele burda yapılan saygısızlık ona tavrım hoş gelmez uzak duruu anlarim ama bu nedir :)
Adam zaten malmış
O yüzden dediğim gibi kaybın yok
Sen net bir insansın anladığım kadarıyla
Ama bu erkekler bazıları Yani net değil
Ya geçmişten kalma hesapları var ya beklentileri çok yüksek daha iyisini bulurum mantığındalar o yüzden bağlanmak istemiyorlar
Böyle bir dünya işte
O bu derken de en kötüsünü bulmasınlar sonra:)

Adam zaten malmış
O yüzden dediğim gibi kaybın yok
Sen net bir insansın anladığım kadarıyla
Ama bu erkekler bazıları Yani net değil
Ya geçmişten kalma hesapları var ya beklentileri çok yüksek daha iyisini bulurum mantığındalar o yüzden bağlanmak istemiyorlar
Böyle bir dünya işte
O bu derken de en kötüsünü bulmasınlar sonra:)
Evet netimdir kesinlikle gelecek beni geçmişte yaşadıklarımdan endişelendirsede geçmişte aklimdaki insan bitmediyse yeniye zaten adim atmam.bu muhtemel geçmişte whatsapta ekli olduğu dönem birşeyler paylaşıyordu yok herkes yaşattığını yaşar zirvaliyordu birşeyler:))

Hiç uzatmadan kızlar konuyu özetliyeyim o kadar sinirlendimki .Biriyle tanışmışım o istedi daha çok zaten ben yeni zaten zor birseyden çıktığım için istemiyordum niyetim yoktu neyse ısrar edince bir şans vermek istedim ilk konuştuğum da beklentilerimi söyledim ben ciddi bir birliktelik istiyorum dedim tamam tanıyalım işte birbirimizi dedik bikaç kez aradı konuştuk sonra bi yazdi bi yazmadı hiç yüz yüze görüşemedik görüşmeyi istedik o hatta sürekli söyledi işlerimize göre ayarlarız dedik .Bende hani bekliyorumki yüz yüze görüşcez bu ruh hastasına yazdimki :))))biz napiyoruz hani nasıl görüşcez gibisinden bana cevap vermedi bende baktim yazmıyor sildim numarasını daha sonra bi hafta sonra felan bana yazdı neymiş evlilik istemiyormuş da sorunları varmişta ailevi sonra bende dedimki olabilir istemiyorsan deseydin seni zorla tutan yok ama saygisizliğin bana cevap vermemen oldu .özür dilerim dedi problem değil dedim tanişmak isteyen sendin bende olcaksak ilişkiden beklentimi söyledim dedim. Bide son msjlaşmada bana sürekli bana ben çok kötüyüm iy değilim dedi bende insanlik adına dedim yani ne diyeyimki bişe varsa anlat dinlerim dedim oda ailevi anlatamam dedi peki dedim haķkında hayırlısı dedim vedalaştik.Bu insan kızlar meğersem başkasına aşıkmış artı bide evlenirken genç istiyormuş zaten sevdiği kız bundan 16 yaş küçük lise yeni bitmiş bu adam 35 yaşında bende diyorum benim yaşım 31 olduğunu duyunca niye bir garip oldu yaşımdan küçük duruyorum çünkü o kadar sinir oldmki yani madem biri vardı zaten niyetim yoktu terbiyesiz adam seni bide adam sanıp karşima alıp düşüncelerimi paylaştım kendimi salak gibi hissettim ya kızlar :KK43: ( bu arada bunlari biri anlattı sormayın detaylı ama güvenilir kesin bilgi :))
Bana sorarsan seni kandıramayacağını anlamış o kızla da evlenmez, zaten kız bunu istemez bi yerden sonra düşünceleri çakışır ama o zamana kadar ne alırsam diye bakıyordur bence adam. Yani adam da demek istemiyorum da cinsiyet belirtisi için yazıyorum. Uzak dur elini öpen alsın seni. Boşver bu ruhu karthorozu.:sinirli:

Bana sorarsan seni kandıramayacağını anlamış o kızla da evlenmez, zaten kız bunu istemez bi yerden sonra düşünceleri çakışır ama o zamana kadar ne alırsam diye bakıyordur bence adam. Yani adam da demek istemiyorum da cinsiyet belirtisi için yazıyorum. Uzak dur elini öpen alsın seni. Boşver bu ruhu karthorozu.:sinirli:
Ya çok şeker yazmışsınız:) teşekkür ederim

Evet netimdir kesinlikle gelecek beni geçmişte yaşadıklarımdan endişelendirsede geçmişte aklimdaki insan bitmediyse yeniye zaten adim atmam.bu muhtemel geçmişte whatsapta ekli olduğu dönem birşeyler paylaşıyordu yok herkes yaşattığını yaşar zirvaliyordu birşeyler:))
Kız boynuzu takmıştır işte ağlıyordur
Bu insanlar bencil işte
Onların istedikleri olmayınca böyle insanlık dersi vermeye çalışırlar sosyal medyadan
Onlar başkalarına zarar verince de ne var canım derler zerre vicdan duymazlar
Çok eski bir erkek arkadasım vardı.başta peşimde koştu sevgili olunca sallsmamaya başladı beni
Sonunda da terk etti.çok üzüldüm ağladım mahvoldum
Onun için neler yaptım
Herseyi biliyordu olmuyor diye gitti
3-4 ay sonra baktım Facebook’ta bir kızla resimler paylaşıyor altında yorumlar ooo hayırlı olsunlar bilmem neler
Baktım 1 ay sonra ayrılmış fotolar kalktı hemen
Sosyal medyadan insanlık dersi veriyor.boynuzlanmış başkasına tercih edilmiş ağlıyor ordan utanmadan
Yahu sende aynı şeyi bana yapmadın mı arkadas?
Ben olsam o kızın ahı tuttu derim ya
Sen birini terk ederken birşey yok ama biri seni terk ettiğinde hazımsızlık böyle bir isyan ne oluyoruz?
Madem öyle kabullen saygı duy rezil etme kendini
Güldüm geçtim!arayıp gördün mü cnm o işler böyle olmuyormuş diyecektim de değmez dedim yoluma devam ettim!!’

Konuşmaya bile gerek yok bence ulaşımı engelleyip hayata devam 😉

Yaş konusundada 16 yaş küçük birinle sevgili olmuş adam
Ben bu tipleri hayatta anlamıyorum
O yaştaki adam şu an genç evet
Ama kız 30 larına gelip kadınlığının zirvesinde olunca
Adam yolu yarılamış olacak
Böyle yaşlı adamlarla olan genç kızlar maalesef kariyer para rahat bir ev düzen maddi sıkıntı çekmeme adına bu tip evlilikler yapıyor
Evlilik bu demek değil
Yol arkadaslığı
Neyse beni ilgilendirmez
Ama garip buluyorum
35 yaşında adam 31 yaşındaki biri için yaşlı diyor sonra işte
İlginç
Eşim benden 15 yaş büyük. Hiç de dediğiniz gibi değil yani. Bende bunu anlamıyorum hemen sapık damgası filan vuruluyor 😂. Ben şahsen eşimle evlenirken çoluk çocukla uğraşmak istemiyorum diye olgun birini seçmiştim. Erkekler çok geç olgunlasiyor. Yaşıma yakın birini isteyip birde koca büyütmek istemedim. Gayette mutluyum ıyiki böyle olmuş. Ayrıca sexs hayatımız burda yaşanan bir çok ilişkiden daha doyurucu. Yani yol yarilanmiyor. Hayatlara karşı bir duruşları oluyor hatta evliliklerinin değerini daha iyi biliyorlar. Bu forumdaki kadınların bu yaş sınırlaması hatta takıntısı yanlış. Bu kadar sabır fikirli olunmasa belki çok daha güzel ilişkiler yaşanabilir aslında. İnsanlar daha mutlu olur

Kız boynuzu takmıştır işte ağlıyordur
Bu insanlar bencil işte
Onların istedikleri olmayınca böyle insanlık dersi vermeye çalışırlar sosyal medyadan
Onlar başkalarına zarar verince de ne var canım derler zerre vicdan duymazlar
Çok eski bir erkek arkadasım vardı.başta peşimde koştu sevgili olunca sallsmamaya başladı beni
Sonunda da terk etti.çok üzüldüm ağladım mahvoldum
Onun için neler yaptım
Herseyi biliyordu olmuyor diye gitti
3-4 ay sonra baktım Facebook’ta bir kızla resimler paylaşıyor altında yorumlar ooo hayırlı olsunlar bilmem neler
Baktım 1 ay sonra ayrılmış fotolar kalktı hemen
Sosyal medyadan insanlık dersi veriyor.boynuzlanmış başkasına tercih edilmiş ağlıyor ordan utanmadan
Yahu sende aynı şeyi bana yapmadın mı arkadas?
Ben olsam o kızın ahı tuttu derim ya
Sen birini terk ederken birşey yok ama biri seni terk ettiğinde hazımsızlık böyle bir isyan ne oluyoruz?
Madem öyle kabullen saygı duy rezil etme kendini
Güldüm geçtim!arayıp gördün mü cnm o işler böyle olmuyormuş diyecektim de değmez dedim yoluma devam ettim!!’
Ay salakmiş tam aynen kendilerine zarar gelince öyle erkekler ama onlar yaparsa birşey ne varki .Ben terkedilincede çok rahat davranmıştı evleniyorum dedi sanki dünyam durdu şuan ise herşeyi bitirdim ona karşı duygu yok öldürdüm içimde ona dair herşeyi gördüğün de mal mal suratıma bakıyor. Beni belirli bir şahıs üzmüyor sadece bendemutlu olmak istiyorum gerçekten sevilip sevilmek isterim umarim nasip olur

Eşim benden 15 yaş büyük. Hiç de dediğiniz gibi değil yani. Bende bunu anlamıyorum hemen sapık damgası filan vuruluyor 😂. Ben şahsen eşimle evlenirken çoluk çocukla uğraşmak istemiyorum diye olgun birini seçmiştim. Erkekler çok geç olgunlasiyor. Yaşıma yakın birini isteyip birde koca büyütmek istemedim. Gayette mutluyum ıyiki böyle olmuş. Ayrıca sexs hayatımız burda yaşanan bir çok ilişkiden daha doyurucu. Yani yol yarilanmiyor. Hayatlara karşı bir duruşları oluyor hatta evliliklerinin değerini daha iyi biliyorlar. Bu forumdaki kadınların bu yaş sınırlaması hatta takıntısı yanlış. Bu kadar sabır fikirli olunmasa belki çok daha güzel ilişkiler yaşanabilir aslında. İnsanlar daha mutlu olur
Doyurucu mu değil mi nerden biliyorsun
Sen bizim seks hayatımızı nerden biliyorsun da kıyaslıyorsun kendini ya
Şaka gibisiniz
Mutlu olun kendi dünyanızda ne güzel
Ama ben olamazdım şahsen o yaştaki adamla babam gibi gerek yok

Ay salakmiş tam aynen kendilerine zarar gelince öyle erkekler ama onlar yaparsa birşey ne varki .Ben terkedilincede çok rahat davranmıştı evleniyorum dedi sanki dünyam durdu şuan ise herşeyi bitirdim ona karşı duygu yok öldürdüm içimde ona dair herşeyi gördüğün de mal mal suratıma bakıyor. Beni belirli bir şahıs üzmüyor sadece bendemutlu olmak istiyorum gerçekten sevilip sevilmek isterim umarim nasip olur
Tabi inşş
Doğru insan karşına çıksın
Mutlu olursun inşşş🙏🙏

Mutlu olun zaten kadınlar mutsuz olmasin böyle birşey demedik ancak çocuk lise yeni bitmiş bu çocuklar önce güzel bir eğitim almalı sonra yine 15 yas büyükle evlenir

Yuh, 35 yaşında adam yirmi yaş altı kıza sulanıyor öyle mi! Boşver adam zaten sübyancının tekiymiş yaa, normal davranmasını bekleme zaten. Bazıları kendini öyle efendi gösteriyor ki işte böyle tanışmadan anlayamıyorsun maalesef, baştan bittiği için şanslı say kendini, önündeki maçlara bak güzelim.

X