Terbiyesiz adam!

ya bu kendinden 10-15 yaş küçük hatta daha küçük arayan erkekler bulup evlensinler de boynuzu yiyip otursunlar inşallah.

Herkes ciddi ilişki istiyorum demenizi eleştirmiş, ama ben yaptığınızı mantıklı buluyorum. Bakın her insan evlilik insanı değildir hele 30 yaş üstü bekar erkeklerde bu daha fazla, takılma kafası ile, evlilik olmadan, uzun süreli sevgili olarak ilişki yürütmeyi isteyen bir çok insan var. Ciddi ilişki istiyorum demek, birbirimizi tanıdıktan sonra kafalarımız uyarsa ve duygusal olarak aramızda yoğunluk olursa, çok uzatmadan evlilik yoluna girmek istiyorum demektir. Bu da bir tercihtir.
Tamda içimdekileri yazmişsiniz :) aynen onlar nasılki ilişkiden beklentileri oysa benimde bu yani

ya bu kendinden 10-15 yaş küçük hatta daha küçük arayan erkekler bulup evlensinler de boynuzu yiyip otursunlar inşallah.
İnşallah tek temennim o ozaman anlar muhtemelen 30 yaşına gelmiş kadını yerden yere vurmayi terbiyesiz bak yine sinir geldi ben buraya ciddi takildim :)

Arkadaşım ne güzel işte başlamadan kendini iyice kaptırmadan bitmiş .Bence şükretmelisin hiç kafana takma rol yapsa adam daha kötü şeylerde olabilirdi ..
Benim üzüldüğüm farklı bişe aslinda bu adamla zaten üzülüncek birşey yaşamadim ama sen kimsin adam ya 35 e gelmiş bana laf ediyo artı başkasina aşık ben niye hadsiz akli sıra kuş beyniyle beni kandircakti

dengesiz gerizekali ya!! kendinden 16 yas kücük kiza asikmiss yaziiiik... sapik midir nedir yaaa (sinirlendim)

O, kıza aşıkmış(!) da bakalım kız ona aşık mı :)) İnşaallah kız da bunun yüzüne yüzüne "babam yaşında karta mı bakıcam amca hadi işine" der de o zaman o süper egoyu görürüz :))

X