Terbiyesiz adam!

Ben o kızın yaşına yakın bir yaştayım ve o yaştaki (amcaların) azıcık kibar davranınca yaşına başına bakmadan yürümesi sinir bozucu .Yaşıtlarım benim dengim oldukları halde saygı sınırını koruyorlar ama 30 'u aşkın bazı saygısızlar kendilerini bu yaş grubuyla denk göruyorlar .Ekşi'de böylelerini okuyunca iyice sinir basıyor.

Adam ya seni kucuk sanmis ya da niyeti seni yataga atmakmis. Bence sevinmelisin.

Birde bi arayip bi aramayan adamlari salcan gitcekler aslinda, cunku dengesiz oluyolar ve iliski ne kadar surerse sursun bitmeye mahkum oluyor

Adam ya seni kucuk sanmis ya da niyeti seni yataga atmakmis. Bence sevinmelisin.

Birde bi arayip bi aramayan adamlari salcan gitcekler aslinda, cunku dengesiz oluyolar ve iliski ne kadar surerse sursun bitmeye mahkum oluyor
Aynen öyle zaten silmiştim kendi yazdi bende saygısızliğini dile getirdim fakat adam baya baya saygisizmiski arkamdan yaşımı konu edecek kadar

Ben o kızın yaşına yakın bir yaştayım ve o yaştaki (amcaların) azıcık kibar davranınca yaşına başına bakmadan yürümesi sinir bozucu .Yaşıtlarım benim dengim oldukları halde saygı sınırını koruyorlar ama 30 'u aşkın bazı saygısızlar kendilerini bu yaş grubuyla denk göruyorlar .Ekşi'de böylelerini okuyunca iyice sinir basıyor.
Ne güzel akli başında olmanız takdir ettim

Doyurucu mu değil mi nerden biliyorsun
Sen bizim seks hayatımızı nerden biliyorsun da kıyaslıyorsun kendini ya
Şaka gibisiniz
Mutlu olun kendi dünyanızda ne güzel
Ama ben olamazdım şahsen o yaştaki adamla babam gibi gerek yok
Sexs hayatını sorgulamadim zaten, kendiminkinden bahsettim. Açıkçası üzerine alındigin için üzüldüm senin adına.

Sexs hayatını sorgulamadim zaten, kendiminkinden bahsettim. Açıkçası üzerine alındigin için üzüldüm senin adına.
Sende haklısın cnm ya ne yaparsın baban yaşında adamla yaşamak kolay değil
Ben asıl üzüldüm
Tamam tamam senin ihtiyar delikanlı yatakta super hepimizikinden iyi
Hadi mutlu oldun mu:KK70:

Herkes ciddi ilişki istiyorum demenizi eleştirmiş, ama ben yaptığınızı mantıklı buluyorum. Bakın her insan evlilik insanı değildir hele 30 yaş üstü bekar erkeklerde bu daha fazla, takılma kafası ile, evlilik olmadan, uzun süreli sevgili olarak ilişki yürütmeyi isteyen bir çok insan var. Ciddi ilişki istiyorum demek, birbirimizi tanıdıktan sonra kafalarımız uyarsa ve duygusal olarak aramızda yoğunluk olursa, çok uzatmadan evlilik yoluna girmek istiyorum demektir. Bu da bir tercihtir.

Sende haklısın cnm ya ne yaparsın baban yaşında adamla yaşamak kolay değil
Ben asıl üzüldüm
Tamam tamam senin ihtiyar delikanlı yatakta super hepimizikinden iyi
Hadi mutlu oldun mu:KK70:
Erkekler geç olgunlaşır geç olgunlaşır bunu duymaktan gına geldi yaa. İlla 15 20 yaş buyukle mi evlenilecek dimi? Aşkı yakalayan herkes evlensin mutlu olsun da babası yaşındaki adamla evlenmek de farklı geliyor tabi herkesin kendi tercihi ama şu geç olgunlaşır lafina gıcık oluyorum.

Arkadaşım ne güzel işte başlamadan kendini iyice kaptırmadan bitmiş .Bence şükretmelisin hiç kafana takma rol yapsa adam daha kötü şeylerde olabilirdi ..

Erkekler geç olgunlaşır geç olgunlaşır bunu duymaktan gına geldi yaa. İlla 15 20 yaş buyukle mi evlenilecek dimi? Aşkı yakalayan herkes evlensin mutlu olsun da babası yaşındaki adamla evlenmek de farklı geliyor tabi herkesin kendi tercihi ama şu geç olgunlaşır lafina gıcık oluyorum.
Toplumun kadına yaptığı baskıyı erkekler geç olgunlaşır yalanıyla bastırıyorlar
45 yaşında adam bazen 30 yaşında adam kadar olgun olmuyor
18 yaşında bir erkekle olun demiyoruz
Arkadas cinsel hayatının buradakilerden daha iyi olduğunu iddia ediyor sanki tövbe yarabbim burda milletin kocasıyla daha önce sevişmiş not veriyor .
Erkek genç diri bir vücut istemeye hakkı var.kadının diri genç yüzü kırışmamış adam istemeye hakkı yok
Sonra vay efendim Kadınlar hep eziliyor
Mutlu olabilir ama başkalarının hayatıyla karşılaştırmak kendini çok ezikçe

Eşim benden 15 yaş büyük. Hiç de dediğiniz gibi değil yani. Bende bunu anlamıyorum hemen sapık damgası filan vuruluyor 😂. Ben şahsen eşimle evlenirken çoluk çocukla uğraşmak istemiyorum diye olgun birini seçmiştim. Erkekler çok geç olgunlasiyor. Yaşıma yakın birini isteyip birde koca büyütmek istemedim. Gayette mutluyum ıyiki böyle olmuş. Ayrıca sexs hayatımız burda yaşanan bir çok ilişkiden daha doyurucu. Yani yol yarilanmiyor. Hayatlara karşı bir duruşları oluyor hatta evliliklerinin değerini daha iyi biliyorlar. Bu forumdaki kadınların bu yaş sınırlaması hatta takıntısı yanlış. Bu kadar sabır fikirli olunmasa belki çok daha güzel ilişkiler yaşanabilir aslında. İnsanlar daha mutlu olur

Olgunlugun 35 yaş siniri yok sonucta.
Saydiginiz ozellikler icinde illa 15 yaş fark olmak zorunda degil, herkes 20 yaşinda evlenmedigi icin yaşına yakın biriyle evlenince kocayı büyütmüş olmuyor.

Ben 21 yasimda evlendim, esimle aramizda 8 yaş var. Eşim benim yaşitim olsaydi evliligi 3-4 sene daha dusunmezdim en fazla maddi, manevi açilardan ama yine eşimle evlenmek isterdim. Sirf yaşitiz diye esimi birakip 15 yas buyuk adama koşmazdim hemen evlenmeliyim diye.

Evlendigimizde 29 yasindaydi. Suan 34 yasinda ve 29 yasindayken de hayata karsi bir duruşu vardi, şuanda da var. Evliligin kiymetini biliyordu. Bunca sene bunlar olmayip 35e basınca gökten yüklenmiyor bu özellikler.

Yaş farkina sapiklik olarak bakmiyorum ortada aşk varsa anlasiyorsaniz herkesin kendi bilecegi işler bunlar ama 15 yaş farkinin idealleştirilecek bir tarafi da yok.

Hiç uzatmadan kızlar konuyu özetliyeyim o kadar sinirlendimki .Biriyle tanışmışım o istedi daha çok zaten ben yeni zaten zor birseyden çıktığım için istemiyordum niyetim yoktu neyse ısrar edince bir şans vermek istedim ilk konuştuğum da beklentilerimi söyledim ben ciddi bir birliktelik istiyorum dedim tamam tanıyalım işte birbirimizi dedik bikaç kez aradı konuştuk sonra bi yazdi bi yazmadı hiç yüz yüze görüşemedik görüşmeyi istedik o hatta sürekli söyledi işlerimize göre ayarlarız dedik .Bende hani bekliyorumki yüz yüze görüşcez bu ruh hastasına yazdimki :))))biz napiyoruz hani nasıl görüşcez gibisinden bana cevap vermedi bende baktim yazmıyor sildim numarasını daha sonra bi hafta sonra felan bana yazdı neymiş evlilik istemiyormuş da sorunları varmişta ailevi sonra bende dedimki olabilir istemiyorsan deseydin seni zorla tutan yok ama saygisizliğin bana cevap vermemen oldu .özür dilerim dedi problem değil dedim tanişmak isteyen sendin bende olcaksak ilişkiden beklentimi söyledim dedim. Bide son msjlaşmada bana sürekli bana ben çok kötüyüm iy değilim dedi bende insanlik adına dedim yani ne diyeyimki bişe varsa anlat dinlerim dedim oda ailevi anlatamam dedi peki dedim haķkında hayırlısı dedim vedalaştik.Bu insan kızlar meğersem başkasına aşıkmış artı bide evlenirken genç istiyormuş zaten sevdiği kız bundan 16 yaş küçük lise yeni bitmiş bu adam 35 yaşında bende diyorum benim yaşım 31 olduğunu duyunca niye bir garip oldu yaşımdan küçük duruyorum çünkü o kadar sinir oldmki yani madem biri vardı zaten niyetim yoktu terbiyesiz adam seni bide adam sanıp karşima alıp düşüncelerimi paylaştım kendimi salak gibi hissettim ya kızlar :KK43: ( bu arada bunlari biri anlattı sormayın detaylı ama güvenilir kesin bilgi :))
Sübyancı pislik

Olgunlugun 35 yaş siniri yok sonucta.
Saydiginiz ozellikler icinde illa 15 yaş fark olmak zorunda degil, herkes 20 yaşinda evlenmedigi icin yaşına yakın biriyle evlenince kocayı büyütmüş olmuyor.

Ben 21 yasimda evlendim, esimle aramizda 8 yaş var. Eşim benim yaşitim olsaydi evliligi 3-4 sene daha dusunmezdim en fazla maddi, manevi açilardan ama yine eşimle evlenmek isterdim. Sirf yaşitiz diye esimi birakip 15 yas buyuk adama koşmazdim hemen evlenmeliyim diye.

Evlendigimizde 29 yasindaydi. Suan 34 yasinda ve 29 yasindayken de hayata karsi bir duruşu vardi, şuanda da var. Evliligin kiymetini biliyordu. Bunca sene bunlar olmayip 35e basınca gökten yüklenmiyor bu özellikler.

Yaş farkina sapiklik olarak bakmiyorum ortada aşk varsa anlasiyorsaniz herkesin kendi bilecegi işler bunlar ama 15 yaş farkinin idealleştirilecek bir tarafi da yok.
Ideallestirmedim ben sadece sapıklık diyen suçlamalara karşı savundum. Eşler arasında olan yaş farkının ne sapıklık olduğunu ne de supyancilik oldugunu iddia etmemeli kimse. Çünkü herkes mutlu olacağını düşündüğü kişiyi seçiyor. Bazı kıstaslar yerleşmiş beyinlere yok işte şöyle kariyeri olmalı, böyle gözükmeli, bu yaşta olmalı diye. Hatalı bunlar bence. Hayatını kimle paylaşacağını bunlara göre secmemeli insan. O kriterlerdeki kişi %100 mutlu edicek diye bir istatistik yok sonuçta.

X