Makyaj Ürünleri The Balm Ürünleri Kullananlar?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sorma canım,gratis'e şikayet maili attım şimdi.. raflara dizerken hoyrat mı davrandılar ne,anlayamadım..bundan sonra en ufak bir cımbız bile alsam heryerine iyice bakıp kurcalicam.
çok üzüldüm... :KK43:

Amanda Kissmylips rujunu aldım.Mentollü gibi ,dudakları ilk dakika titreştiriyor sonra geçiyor ama dudakta sonradan kalan hissi sevemedim ,alışamadım.Gergin ve yağlı bir his.Renk güzel ama bana renk olarak da uymadığı için kullanabilecek bir arkadaşıma vermeyi düşünüyorm:/

Son düzenleme:
sayısız dudak dolgunlaştırıcı kullandım hiç biri hayal edilen etkiyi veremiyor ne yazık ki, bu arada balm ın cilt bakım ürünleri baya güzelmiş diye duydum.

Amanda Kissmylips rujunu aldım.Mentollü gibi ,dudakları ilk dakika titreştiriyor sonra geçiyor ama dudakta sonradan kalan hissi sevemedim ,alışamadım.Gergin ve yağlı bir his.Renk güzel ama bana renk olarak da uymadığı için kullanabilecek bir arkadaşıma vermeyi düşünüyorm:/

Onun bir de gergin ve yağlı olmayan versiyonu var; Burt's Bees'in Lip Shimmer'ı. Ayrıca mükemmel renk veriyor.Ama sanırım Türkiye'ye henüz shimmerlar gelmedi. Yine de boynere bakabilirsiniz fiyatlarının makul olması lazım ABD'de 6 USD civarıydı.

Onun bir de gergin ve yağlı olmayan versiyonu var; Burt's Bees'in Lip Shimmer'ı. Ayrıca mükemmel renk veriyor.Ama sanırım Türkiye'ye henüz shimmerlar gelmedi. Yine de boynere bakabilirsiniz fiyatlarının makul olması lazım ABD'de 6 USD civarıydı.

boynerde gördüğümü hatırladım şimdi ama denememiştim.bir daha ki sefere bakmak lazım:)

dudakları titreştirmesi ,yağlı ve gergin his ilk sürüş için geçerliymiş .Bence iyi ama renk olmadı :/

geçen hafta minik sevimli pudra fırçasından ben de aldım .Kalitesini çok beğendim :)

Son düzenleme:
Kızlar bugün Gratislerde the balm ürünlerinde %25 indirim varmış. Birde facebookta diyorki sadece gratise özel ürünlerde 30 ağustosa özel 1+1=3 kampanyası. Acaba buna the balm'da dahil midir? Bugün normalde çalışacaktık ama son anda tatil ilan ettik, gratis bana yürüyüş mesafesi 2km filan ama gidip gitmemek konusunda çok kararsızım. Tembellikten öteye gidip boşuna para harcıyorum gibi geliyor her defasında çünkü kendimi biliyorum gidersem the balm'i almakla kalmam sadece :KK70:
Karar veremedim :/ Bir de en yakın %50 indirim ne zaman olur sizce ben Kurban bayramı olabilir diye düşünüyorum...

Son düzenleme:
makyaj malzemelerine merakli biri olarak gratiste sürekli the balm stadinda durup her tester i parmakliyorum:KK23: the balm sheelter renkli nemlendiriciyi aldim ve bayildim.cilde canli bi ifade veriyor.gunes korumasi ve nemlendirici özellikleri de var.hepsi benim olcak

the balm ürünlerinde bir ürün alana,renkli kozmetik ürünlerinde 2. %50 indirimli.. bilginize.. :)

sexy mama transparan pudrasından çok memnun kaldım. makyaj sabitleyici olarak da kullandım ayrıca ve şaka gibi benim gibi karma ciltli ve özellikle göz makyajı akan insanın bile koşturmalı bir günde makyajı hiç bozulmadan kalabiliyormuş. tozutmayan yapısı ayrıca güzel ancak ben kabuki gibi bir fırçayla kullanıyorum süngerle değil.

Millet the balm shelter bugüne özel %50 indirimliii koşuuuun :KK70: :KK3:
$304956_432420570138286_1348980175_n.jpg

Millet the balm shelter bugüne özel %50 indirimliii koşuuuun :KK70: :KK3:
Eki Görüntüle 507717

o gün gidemedim tek ürün indirimine..
ben toplu olarak %50 indirimi gelsin o zaman balm shelter ve time balm fondöten almak istiyorum, face primer da aklımda ama emin değilim..

bu arada kullanım önerisi:balm shelter'dan minik bir sıkımla time balm fondöteni karıştırınca daha doğal oluyor..

merhaba arkadaşlar the balm ürünleri bu aralar sürekli kampanyalı satılıyor şu anda 1+1=3 yani 3 al 2 öde kampanyasına girmiş ben sakaryada oturuyorum ve sadece 1 gratıs var ve ne zamandır ürün gelmiyor bom boş stand duruyor aklıma acaba artık türkiyeye gelmeyecekmi sorusu geliyor fikri yada bilgisi olan varmı....

merhaba arkadaşlar the balm ürünleri bu aralar sürekli kampanyalı satılıyor şu anda 1+1=3 yani 3 al 2 öde kampanyasına girmiş ben sakaryada oturuyorum ve sadece 1 gratıs var ve ne zamandır ürün gelmiyor bom boş stand duruyor aklıma acaba artık türkiyeye gelmeyecekmi sorusu geliyor fikri yada bilgisi olan varmı....

The Balm Gratis'te en çok ilgi gören kozmetik firmalarından biri canım.sanmıyorum öyle bir şey olduğunu.büyük ihtimal gittiğin gratis şubesiyle alakalı bir durum olabilir. gratis'e mail atabilir,yada twitter sayfasından öğrenebilirsin.

bayrama kadar yine %30 indirimi varmış kızlar , aklınızda olsun..
tek bişey alıcam derseniz nude'tude paletten başlayın bence, sonra da meet matt(e)..

The Balm'ın Sexy Mama matlaştırıcı pudrasını ve Big Kabuki fırçasını kullanıyorum.Fondaten vs. kullanmadığım için altına mutlaka nemlerdirici krem sürüyorum yoksa doğal durmuyor ciltte.. Parlamayı önlemesi çok iyi doğal duruyor ve tatlı bir ışıltı veriyor( parlak simli görünüm değil ışıltı dikkat :)). Ayrıca allığın kalıcılığını da arttırıyor. Kabuki'ye gelince daha önce kabuki deneyimim olmadı lakin bana sert geldi.. Hatta kremsiz kullanmadığım bir kaç seferde yüzümü kızarttığını gözlemledim(beyaz tenliyim). Dağıtması güzel.. :KK54:

Ürünlerini en çok kullanmak istediğim marka. İndirim de varmış ama ne yazık ki ulaşmam imkansız şu an :KK43:

X