Transfer Yaptirip Sonuç Bekleyenler

12.gün b hcg 320 çıktı yarın tekrar yaptırıcam bakalım ne olacak

rebrikler ayşegül hayırlı olsun bizim için de dua et olurmu

12.gün b hcg 320 çıktı yarın tekrar yaptırıcam bakalım ne olacak

tebrikler:teytey::teytey::teytey:allah tamamına erdirsin inşallah.rabbim en kısa zamanda bizede nasip etsin.sağlıklı bir hamişlik geçirmen dileğiyle....

slm kızlar pazar günü transfer yaptırdım bekliyorum yeni transfer olan arkadaşlar ne hissediyorsunuz paylaşalım

offf ya bi daha ki,mseye yazmayacam ya ne var yazsanız konuşşak paylaşşak
aynı şeyleri yaşıyoruz

offf ya bi daha ki,mseye yazmayacam ya ne var yazsanız konuşşak paylaşşak
aynı şeyleri yaşıyoruz

merhaba canım kızma hemen burdayız işte yalnız değilsin öncelikle tedavin hayırlı olsun inşallah pozitif sonuçlanır benimde bugün transferimin 8, günü cumartesi sonuç alıcaz inşallah ama nedense benim içimde tutmadı gibi bir his var inşallah yanılıyorumdur ALLAHIN izni ile bebeğim süpriz yapar inşallah:emir_bebek:

merhaba özlem.ben de cumartesi oldum aşılamamı bekliyorum

ayşegüllcüm hayırlı olsun allah mutluluğunu daim etsin. benimde 12. gün testim 73,04

Ya Bana Cevap Yazin Ne Olur Benim 6 Günüm 10 Günümde Test Yaptiriyim Mi?

nermin, bugun benim de 6. gunum. 19 nisan'da anlasilacak hamile olup olmadigim. bendeki ilk belirtiler, kasik agrisi vs. bugunlerde ortadan kalkti. ilk tup bebek denememde hep agri cekiyordum oysa.

benimde bugun 5. günüm hic agrim yok sapasaglam oturuyorum kizlar insallah hepinizin sonuclari pozitif cikar

ne guzel arkadslar umarık hepnızde hayrlı sonuclar alırsnız bende 20gun once transfer olmustum ama bnım olmadı test sonucu dusuk cıktı 26.41 cıktı dr. kımyasal gebelık olabılr senn dedı zaten sonrda adet oldum ama ınsallh sızlerın sonuc ıyıy olur bnım artık ümidim kalmadı bu 3. denememdi 3üde negatıf oldu ılk denemm dıs gebelık oldu nyse inşllh sızlerın olumlu olur allh kalbnıze gore versın

ne guzel arkadslar umarık hepnızde hayrlı sonuclar alırsnız bende 20gun once transfer olmustum ama bnım olmadı test sonucu dusuk cıktı 26.41 cıktı dr. kımyasal gebelık olabılr senn dedı zaten sonrda adet oldum ama ınsallh sızlerın sonuc ıyıy olur bnım artık ümidim kalmadı bu 3. denememdi 3üde negatıf oldu ılk denemm dıs gebelık oldu nyse inşllh sızlerın olumlu olur allh kalbnıze gore versın

Geçmiş olsun.Ne yaptılar peki herhangi bir araştırma falan yapıldı mı neden tutmadığına dair?

malesef telefonda doktorumu ardım durmu anlaattım bna orya gelmme gerek olmadgını söledı bnde ogunden berı gıtmedım onun yanına medıcanda yaptırmıstım süha bey yapmıştı transfer işlemimi öle işte bnde oyuzden bu 4. denememi yaptırmak ıcın ıyı bır merkez araşyorum arastırıyorum

emogril cok uzuldum, gecmis olsun. pes etmemek lazim, benim cok sevdigim bir arkadasim 7. denemede tup bebek yontemiyle dunya guzeli bir oglan cocuguna kavustu, sonraki iki senede de kendiliginden hamile kalarak ve iki cocuk daha dogurarak, 3 cocukla yarisi bitirdi:)

ben de dun cok sinirlendim bir kac olaya, ve adet sancisi gibi sancilar cekmeye basladim. bir yandan sevindim, bir yandan heyecanlandim. insallah iyiye isarettir diye.

bu arada amerikan hastane'sini hic denedin mi? benim doktorum prof, bulent urman'di. cok da memnun kaldim, eger bu tutmazsa yine ayni yerde devam edicem tedaviye.

X