tüm hamileler kaç kilo aldınız..

25. haftamın içindeyim ve 5 kilo aldım. fazla kilo almamaya çalışıyorum hamur işlerini ve ekmeği az yiyorum meyva süt yoğurt zeytinyağlı çok tüketiyorum ve karnımı tıka basa doyurmuyorum azar ama sık besleniyorum 10 kilodan fazla almak istemiyorum gebeliğim boyunca ( boy 1.63-kilo 55):nazar::sm_cool:

arkadaşlar ben 32+2 haftalık hamileyim ve şimdiden 12.5 kg aldım...Yakında fil gibi olucağım...Eşime benim eski halimi hatırlayıp hatırlamadığını sormaya başladım Çünki resimlerdeki o zayıf ve bakımlı kadın bana çok uzak...Hamileliğimden önce arkadaşlarım oldukça güzel bir kadın olduğumu, kendimin farkında olmadığımı söylerlerdi,çok haklılarmış... Umarım o günlerime dönebilirim...
canım cok almamıssın yaa.............

valla ben 5 kg almışım bu sabahta tartıldım 4 ayda çok oldu tabii ama napiim dayanamıyom yaaa

Benim üç ayım bitti dördüncü aydan gün almaya başladı bebek.Henüz kilo almadım.İlk üç ayda alınmıyormuş zaten.Bundan sonrada en fazla on kilo almam lazım çünkü 65 kiloyla hamile kaldım.Az ve sık yemenin faydası var.Hem mide rahatsız olmuyo hemde fazla kilo alınmaz ozaman...

sizde aldıklarınıza kilomu diyonuz kızlar ua ebn söyliyimde rahatlayın 25. haftadayım ve tam 20 kilo aldım allahtan boyum uzun kaldırıyo yoksa yanmıştım ama yememede dikkat ediyom neden oldu anlamadımki herzamanki gibi yiyiyorum hatta hamur işi hiç yemiyom ama oluyo ekmek bile az yiyiyorum tuzu azcık kullanıyom yok gibi ama alıyomda alıyom

slm arkadaşlar bende 16 hafatalık hamişim 3 kilo alamış sizce normal mi acaba dr. daah gitmem var tecrübeli olarak ne dersiniz... herkese hayırlı sağlı doğumlar nasip etsin amin herşey bebişlerimiz için yeterki sağlıklı olsunlar veririz biz kilolalarımızı dimi haımlar... :)

17+0 günlüğüz..
1.71 boyum ve 62kg ile hamile kaldım... Bulantılardan 2 kilo kaybettim.. Bu sabah yine tartıldım yine 62 olmuşum... Yani hiç kilo almamış gibi görünüyorum..
Fazla kilo alma taraftarı değilim.. Sağlıklı beslenip bebeğim ve benim için en iyi şekilde 9 ayı bitirmek istiyorum.. Kısmett tabi...

ilk üç ayda öyle bi kilo aldım ki sormayın.6-7 kilo aldım yani.nasıl oldu anlamadım.bi anda şiştim.53 ile başladım şimdi 69 kiloyum ve dahada alcam yani.ama görenler sadece karnında var diğer yerlerinden almamışsın diyo hayret ediyorum.kocaman bişey oldum valla.ama hiç üzülmüyorum ben azimliyimdir ve kiloları vereceğime inanıyorum.

21 nci haftama kadar hic kilo almadim , hatta 2-3 kilo verdim ..
su an 27 nci haftamdayim 3 kilo aldim.. 3 die tahmin ediyorum evdeki tartiya göre ..
10 gün önce dr da tartildigimda 2 kilo almistim ..
yediklerime dikkat etmedim.. yani herseyden yedim .. ama saniorum artik son iki ay da alacagim .. cünkü yarim saat de bi acikiyorum :))

ilk üç ayda öyle bi kilo aldım ki sormayın.6-7 kilo aldım yani.nasıl oldu anlamadım.bi anda şiştim.53 ile başladım şimdi 69 kiloyum ve dahada alcam yani.ama görenler sadece karnında var diğer yerlerinden almamışsın diyo hayret ediyorum.kocaman bişey oldum valla.ama hiç üzülmüyorum ben azimliyimdir ve kiloları vereceğime inanıyorum.

gokcenYIL yazını okuyunca çooookkk sevindim laelaelaelaelae çünkü ben senin drumundayım yanlız olmadığım için sevindim bende ilk 18 haftamda 9,5 kilo aldım doktorum o kadar kızıyorki böyle gidersem 84 ile doğuma gideceğimi söylüyor.(54 ile hamile kalmıştım) ancak ben gerçekten her daim yemeği sevmeyen biriyim gebeliğin ilk dönemlerinde inanılmaz leblebi yedim bulantımdan dolayı sanırım kilolarımı leblebilere borçluyum :uhm: ama bende senin gibi düşünüyorum onlar sağlılka gelsinlerde biz veririz kilolarımızı önemli olan onlar :içelim:

be-be-be arkadaş bu haftadan sonra yemesende aynı hızla kilo almaya devam edeceksin. Benim 33 haftada durdu şimdilik. Umarım seninde aynı olur...

gokcenYIL yazını okuyunca çooookkk sevindim laelaelaelaelae çünkü ben senin drumundayım yanlız olmadığım için sevindim bende ilk 18 haftamda 9,5 kilo aldım doktorum o kadar kızıyorki böyle gidersem 84 ile doğuma gideceğimi söylüyor.(54 ile hamile kalmıştım) ancak ben gerçekten her daim yemeği sevmeyen biriyim gebeliğin ilk dönemlerinde inanılmaz leblebi yedim bulantımdan dolayı sanırım kilolarımı leblebilere borçluyum :uhm: ama bende senin gibi düşünüyorum onlar sağlılka gelsinlerde biz veririz kilolarımızı önemli olan onlar :içelim:

ay kızlar bende bi sevindim anlatamam, bende sizler gibi çok kilo alanlardanım. hamile kalmadan önce 53 kiloydum. şimdi (15. haftamdayım) 63 kiloyum. 100'ü bulur muyuz sizce ??? :roflol:

kızlar bende 60 ile hamile kalmıştım.19 haftalığım ve dün doktora gittim 62 olmuşum.Doktorum çok iyi dedi.Zaten ilk 4 ay en fazla 4 kilo almalısın demişti.Bebeğin gelişmesi normal,kiloyu bebek alıyor,güzel dedi.Aşırıya kaçmamakta fayda var.

bende 33 haftalık hamileyim ve 8 kilo aldım bugüne kadar doktorum kiloya çok kızıyor onun gözüne girdim galiba çok güzel kilon dedi :nazar:böyle giderse 3 kilo daha alırmışım en fazla 7 si filanda doğumda gider zaten diyor normal doğum istiyorum inşallah son haftalarda birden kilo alıp doğumuda zorlaştırmam

kızlar en son 16 haftalıkken yazmıştım kilomu 59 idi şimdi 22.haftaya giriyoruz bir ara 60 a çıktım ama tekrar 59 a indim 1 aydır hiç almadım çok şükür ben 57 kilo ile hamile kalmıştım, aldığım kilo 5 ayda 2 ve 3 arasında değişiyor.

X