tüm hamileler kaç kilo aldınız..

36.haftayıda bitirdik ve 16 kilo aldım.doğuma kadar 1 kg daha alırım sanırım.yani 17-18 ile bitecek inşallah.

Kızlar bende 16 haftalığım ve 4 kilo aldım çok fazla kilo almaktan kokuyorum çünkü maalesef 68 kilo ile hamile kaldım.

az kilo alanlara imreniyorum valla.70 olmuşum yaaa.böylece 17 kilo almış oldum.20 kiloya tamamlicam galiba.arkadaşlarım eşim çok kilo almadın sadece karnında var diyolar ama tartı öyle demiyor işte.

19 Haftalığım 1,5 kilo aldım. 50 kilo ile başladım 51,5 oldu. çokta yiyiyorum ama bebişim sağlıklı gidiyormuş en önemliside bu yerimseniben

10 haftadayım 3 kilo aldım zaten 68 kiloydum böyle giderse çok kio alacam canım sıkkın

Kızlar bende 16 haftalığım ve 4 kilo aldım çok fazla kilo almaktan kokuyorum çünkü maalesef 68 kilo ile hamile kaldım.

canım ben de 69 kiloyla başlamıştım ilk aylar kilo verdim şimdi 29+3. haftamdayım toplamda 4,5- 5 kilo aldım son 1 aydır kilo almıyorum Allah a şükür bebeğimin gelişimi iyi...dikkat edersen fazla almazsın korkma...

bende 10 haftalıgım başından beri 4 kilo verdim şimdi 1 kilo aldım gibi bakalım sonra ne olacak zaten kilolu hamile kaldım umarım çok almam

16.haftamdayım hala hiç kilo almadımşutarafagitti hamile olduğumu da bi tek ben anlayabiliyorumnaniknanik.zaten normalde de zayıfım herhalde 6. ayda falan almaya başlarım.Kilo alan arkadaşlar ekmekten uzak durun derim ben ne güzel yaz meyveleri çıkmış dün pazarda kendimi kaybettim o çileklerin kokusu falan harikaydı eriğe diyecek laf yok zaten a.s

Bencede bol bol meyveyle ve sebzeyle beslenmek hamur işlerinden ekmekten vaaz geçmez lazım çok zor biliyorum ama bu kiloları sonra vermek de var

BENDE 15 HAFTALIK HAMİLEYİM VE HİÇ KİLO ALMADIM İLK AYLARDA VERDİM BİLE 57 İLE HAMİLE KALDIM HALA 57 YİM BAZEN 58 OLUYORUM SONRA YİNE 57.AMA 5.AYDAN SONRA KİLO ÇOK ALINIYOMUŞ HAYIRLISI OLSUN BEBİŞLERİMİZ SAĞLIKLI OLSUNDA KİLOLARI VERİRİZ SONRA yerimseniben

15 kilo aldım haftaya geliyor allaHın izniyle oğluşum 67 yim şu an
az almadım ama memnunum çokda almamışım:)))))))

30 haftalık hamişim 6 kilo aldım şuana kadar :dance:

34 hafta olduk ve toplam 12 kilo aldim sok oldum tartida 64 gorunce ama olsun oglum saglikli olsunda

X