tüm hamileler kaç kilo aldınız..

ben de ilk 4 ayimda 4 kilo almistim.ama gectigimiz bir ay icinde 3 kilo almisim.tartiya bakinca inanamadim....
toplamda 7 kilo aldim ya insallah bundan sonra cok almam....

bende bugun 31 haftaya girdim ilk başlardan beri ne bulduysam yedim bulantım çıkarma gibi bir durumum olmadı toplamda 5 kilo aldım inşallah sizlerde benim gibi rahat bir gebelik geçirirsiniz:))

ben ilk üç ay hiç kilo almamayı başardım baklaım bu ay kaç kilo almışım, cuma günü doktorda tartılacağım, inşallah çok almamışımdır, hedefim 11 kg ile tamamlamak, çok dikkat ediyorum, inşallah başarırırmmm

ilk 22 hafta hiç kilo almadım herhalde dedim en fazla 9 kilo ile kapatırız nerdeee 7. aydan sonra özellikle inanılmaz hızlanıyor kilo alımı şimdilik 7 - 8 kilo arasındayız inş 12 kiloyu aşmam ama sanmıyorum haftada 1 kilo alıyorum ben ya ve ben çok dikkat eden bir insanım günde 2 dilim ekmek yiyorum kızartmaların hamur işlerinin tadını unuttum diyebilirim nolcak bilmiyorum cokacimcoook

ben ilk üç ay hiç kilo almamayı başardım baklaım bu ay kaç kilo almışım, cuma günü doktorda tartılacağım, inşallah çok almamışımdır, hedefim 11 kg ile tamamlamak, çok dikkat ediyorum, inşallah başarırırmmm

biraz ilgisiz oldu ama ilk üç ayda göbeğimiz belirdi mi?teşekkürler

Bende 10 haftalık hamileyim ve henüz kilo almadım umarım 3 ay dolana kadarda almam,,,ilk oğlumda 28 kilo almıştım(düşük tehlikem olduğu için hep yatarak ve serumla beslendiğim için çok kilo aldım) ikinci oğlumda ise 6 kilo aldım,,,, umarım bu 3.bebişimde normal bir kilo ile sonlandırırım gebeliği,,,,a.s

bende 11+3 üm mide bulantım olmadı çok şükür rahatça istediğim her şeyi yiyorum 50 kiloyla hamile kaldım 48.5 kiloyum şuan çok yemek yediğim halde neden kilo almıyorum bende anlamadım bebeklerimiz saglıklı olur inşallah önemli olan o bence

bende 11 haftalığım ve tam 6 kilo verdim baştan beri..şuan hala almıyorum..zaten çok fazla kilolu olduğum için doktor memnun bu halden..şu iştahsızlık geçerse ne olacak halim bilmiyorum,eskisi gibi yersem mahvoldum,verdiğim 6 kiloyu da fazlasını da alırım..çok açım şu anda,aslında planımda başka şeyler yemek vardı ama gidip bi salata yapayım bari,gaza geldim...cokacimcoook

bende simdi 18 haftanin icindeyim hala hic kilo almadim hic bisey yiyemiyorum eskiden cok istahli birisiydim hamileligin ilk aylari cok zor gecmisti kusma sikayetlerim vardi simdi oda yok cok sükür azaldi ama yinede canim hic bisey yemek istemiyorum ama cok sükür doktora gittigimizde bebegimin kilosu iyiydi bazende cok korkuyorum bebegime iyi besleyememekten doktun verdigi demir haplarinida almiyorum ne olacak halim bnde bilmiyorum ayni benim gibi olan arkadaslar varmi

kıslar bende 49 kilo ile başladım bu yolculuga şimdi ise 54,5 kiloyum
allah hapimize saglıklı olarak bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip eder inşallah

Ben de 28+3 üm 48 kilo ile başladım ve şu an 62 kiloyum .Ama sadece sipsivri bi göbek var başka bişi yok çok komik sırnaşık şey vede ilk 11 Haftamdada 7 kilo almıştım doğuma kadar ne olurum düşünmek istemiyorum ama bebeğimden önemli değil ya:dance:

31+3 haftalık hamileyim 5 kilo aldım. Yemek yemem de gayet normal ama bebişim çok obur galiba hepsini o yiyor. boyum 1.70 elli kiloyla başladım 55 oldum dr.bu gidişle 7 yada 8 kiloyla tamamlarsın diyor.:)

selam ben de bugün tartıldım, 15 + 1 im, hiç kilo almamışım, bana çok ilginç geldi, herşeyi de yiyorum ama, tediklerim nereye gidiyor kiii

ilk 22 hafta hiç kilo almadım herhalde dedim en fazla 9 kilo ile kapatırız nerdeee 7. aydan sonra özellikle inanılmaz hızlanıyor kilo alımı şimdilik 7 - 8 kilo arasındayız inş 12 kiloyu aşmam ama sanmıyorum haftada 1 kilo alıyorum ben ya ve ben çok dikkat eden bir insanım günde 2 dilim ekmek yiyorum kızartmaların hamur işlerinin tadını unuttum diyebilirim nolcak bilmiyorum cokacimcoook

hadi yaaa gözümü korkuttun şimdi, az önce senin hesabın aynısını ben de yaptım, demek son aylarda çok alacağız haaa, haftada 1 kilo çok yaaaa, ben onu ayda 2 kilo şeklinde hesaplamıştımmm, :1shok::1shok::1shok:

bende simdi 18 haftanin icindeyim hala hic kilo almadim hic bisey yiyemiyorum eskiden cok istahli birisiydim hamileligin ilk aylari cok zor gecmisti kusma sikayetlerim vardi simdi oda yok cok sükür azaldi ama yinede canim hic bisey yemek istemiyorum ama cok sükür doktora gittigimizde bebegimin kilosu iyiydi bazende cok korkuyorum bebegime iyi besleyememekten doktun verdigi demir haplarinida almiyorum ne olacak halim bnde bilmiyorum ayni benim gibi olan arkadaslar varmi

canim bence demir haplarini mutlaka al, ozellikle 20. haftadan sonra bebegin gelisimi icin cok onemli onlar. Zaten doktorun verdigi ilaclari vitaminleri kafan gore kesmek pek iyi birsey degildir. Zorla da olsa bebegin icin al canim. Sonra saglikli bir bebegin oldugunda herseye degecek. Kolay gelsin canim.
Ece

6+3 günlük hamileyim şimdiden 3kilo 200gr aldım biri beni durdursun durumundayım anlıcanız

X