tüm hamileler kaç kilo aldınız..

Doğumuma 28 gün kaldı..Sonuna geldik artık bu yolculuğun..Geçen hafta son muayenem vardı benimde..
Hamileliğim boyunca 11 kg aldım..Doktorum çok memnun bu konuda..13 kiloyu geçirmememi söylemişti..İlk hamileliğimde de 13 kg ile doğuma gitmiştim..

Gerçekten ölçülü aldım kiloyu..Buna paralel bebeğim gayet iri ve kilosu yerinde..Şu anda 2,740 gr..Doğuma kadar o da artmış olur..

Kısaca doğuma kadar 1 kilo daha alırsam,toplamda 12 kilo ile doğum yapmış olacağım:)))
Hepinize sorunsuz ve sağlıklı doğumlar diliyorum:)))

sulecım ne mutlu sana gercekten cok ıyı kılon canım tavsıye edecegın seyler var mı bıze ??

kızlar benm bebişimde kilom da yok ama arkadaşım 40 kilo hamile kaldı 48 kiloyla doğum yaptı zaten doğumu 8 aylık oldu ve bebek 2 kilo doğdu bebiş olduğu gibi 43 kilo oldu ve şaunda yine 42-43 bebişte 1 yaşında :1rolleyes: ve hiç kilo sorunu olmadı herkes böyle hamilelik geçirse ya !!.. bünye meselesii tabiii !!!!........

asyacım acıkcası ben 40 kg olsam 12-13 kg alıp ondan sonra da o kıloyu hıc vermemek ıcın dua ederımsırnaşık şey:)))arkadasın cok az almıs ama bebısıde cok kucuk dogmus..o kılodo olmaktansa 30 kg almayı tercıh ederım:bbo:

pardonnn arkadaslar hamılelerde horlama konusunu yanlıs yere yazmısım:))

Son düzenleme:
haklısın duygucum zaten kötü olan onun ki kilo alınır tabi bu normal zaten bebek ölebilirdi bile 8. aya yeni girdi doktor artık kesinlikle taşıyamazsın demiş bebek hareket edemiyormuş neyseki doğru okadar minikti ki tam 2 kg bile yoktu belki oda doğumdan bi geldi ziyarete gittim kilo denilen bişey kalmamış ama öyle inatçı kii hep zayıflığı över benide deli eder(çünkü bende balık etliyim) hatta onla çarşıya çıktığımızda bebiş benm sanıyorlar :1rolleyes: geçendede anlatıyor kayınvalidesiyle çarşıdayken bebişi kayınvalidesinin sanmışlarr :roflol: kötü yaa öyle olmaktansa dediğin gibi 30 kilo alayım daha iyi !!...

yengem HiLmİyE burda üye onun sayesinde ben burdayım zaten o şubat annesiydi yeğenim ali ye hamileliği süresince 6kilo aldı maşallah şimdide tığ gibi kaldı

bende diorum duygu aaa ne alaka ki falan :))

bencede kızlar evet belki bazı sebeplerden alamaybilyosun aşırı kusma veya başka nedenler ama bilerek almamak çok sakıncalı bende aşırı zayıflığa karşığım 55e akldım şuan 7 hafta 5 günlüğüm ve 56 kiloyum

evet canım aynen katılıyorum sana,bende balık etlı bır bayanım.senınde dedıgın gıbı 40 kg bır cocuk kılosu bence..ve zaten hamıle bır kadın ıcın cok cok buyuk rısk...artı bırde doktorlar cok zayıf kısılerın hamılelıgınde 15 20 kg bıle almasına bırsey demıyor..O zayıflıgı ovdukce sende delı oluyorsundur emınım..cunku o zayıf degıl ucmak uzere bence:roflol:
mesela benım karsı komsum var 2 cocugu var kız suan 55 kılo ve o kadar guzelkı ne gıyse yakısıyor ve herkes onun cocugu olduguna ınanmıyor...ve ıkıncı cocugu daha 1 yasına gırmedı daha...
Aman asyacım bosver bızde balık etlı guzelız demı amasırnaşık şeya.s.

ben şuan 56 olduğum halde doktorum zayıf sayılırsın dio düşünün yani

6 kilomu aldı ve tığ gibi bu bi meziyet bi mağrifet deil bence

evt canm yaa balık etli olmak daha iyi bende 56 kiloyum boyum 1.62 falan bence iyi ama ona sorarsan çokkk... kilo hastalık diyor falan yani hep bişey buluyor kendi bilir ama bünye meselesi birazda ya bünyeyi anladım daa övme şu zayıflığı yaaa övmeee sırnaşık şey

bence o sıyırmıs kafayı asyacım)))sen cok ıyısın canım benım en begendıgım kılodur 55 ıle 59 arası:)cok ıyı bence..:nazar:

nazocum aynen sende oyle bence cok ıyısın..55 kg harıka bır kılodur emınım...ben degılım ama:KK43:neyse bır hamılelıkte saglıklı alınması gereken kıloya baktınmı 12 kg dan bahsedıyorlar.bence dogrusuda o.4 KG 6 KG O NE YA??ebru sallı bıle 7 kg almısken yanı:roflol::roflol:

ben 25. haftadayım ve 6 kilo aldım umarım böle gitmez çünkü son 4 kiloyu bu ayda aldım.allahım durmadan yiyiyorum.aaaa ama bi dur demek lazım bu gidişe.bi dahaki aylarda 3er kilo alsam bile 9 kilo eder ki bu bile beni çok zorlar.çünkü bel fıtığım var ne yazık ki

BENİMDE BEL FITIĞIM VAR ÇOK KORKUYORUM 15 HAFTALIK HAMİLEYİM:dance:

valla sağ salim eksiksiz kedersiz yavrularımıza kavuşalım da gerisi hava civaaa...nelerle uğraşanlar var...yatağından kalkamayan,düşük riski yaşıyan daha nice gebeler ....allaha şükür edelim..aczık nefsiimizle yarışagirelim e yapamazsakda allahtan irade kuvveti dileyelim :)

yaa arkadaşlar bende mi bi sorun var 5 aylık hamileyim ve 2 kilo aldım.hadi ilk zamanlar mide bulantısı yoğundu ama şimdi idare eder...yaa bi türlü doğru düzgün yemek yiyemiyorum.siz nasıl yiyosunuz.banada diyinde bende yiyeyim...

ben hapur hupur yiyorum ya iştah süper ilk aylarda da çok bulantım tiksinmem olmadıydı zaten 3 kilo almışım bence sende bi sorun yok dr.6 aya kadar kilo da verebilirsin bebek yalardan beslenir deimşti yani bu kilo işine kdafayı takma özellikle 6.aydan sonra iştah bi açılıyomuş ki gece kalkıp yiyomuşsun yav uykudan uyanıp yani ben de o günleri bekliyorum şöööle bi 15 kilo falan alalım dimi kaç defa hamiş olcaz hayatta

Ben 27 Haftalik Hamileyim Kizlar.8 Kilo Aldim.ama şişim Var Biraz.tuzu Az Tüketsemde şişiyorum. Neden Acaba?

arkadaşlar ben 21 haftalık hamileğim ve 6 kilo aldım:KK43: çok yemediğim halde bu şeklde ya iştahım açılırsa ne olacak bilmiyorm:) ben deli gibi meyve yerim:KK43: ama deli gibi de kilo alıyorum sanırım:))))

yaa arkadaşlar bende mi bi sorun var 5 aylık hamileyim ve 2 kilo aldım.hadi ilk zamanlar mide bulantısı yoğundu ama şimdi idare eder...yaa bi türlü doğru düzgün yemek yiyemiyorum.siz nasıl yiyosunuz.banada diyinde bende yiyeyim...

ben hep sevdığim şeylerı yerdım canım

X