Tüp Bebek Merkezleri Tüp Bebek Merkezleri Başarı Oranları

genetık testi ıstedıler ama bişiy sormak ıstıyorum cnm dıyorsunkı ılk once eşini tedavı ettır ama adamın spermı bu bununla olacak şey degıl bır mucize gerekli! bu yuzden sana katılmayı çok isterdim ama :KK43: olmuyor işte olamazda çok üzülüyorum

Artıyor canım bak biz sıfırdan başladık biraz çıkış oldu şimdi.senin işin daha kolay,çinko,e vitamini,l arginin,folik asit gibi vitaminlerle takviyelerle normale dönenleri gördüm ben burada.belki sizinki de düzelir inşallah düzelir,tüp bebek çok zor hem madden hem manen yıkıyor insanı o yüzden eşine takviyeler yapın bence.

arkadaslar zeynep kamıl hasrtanesınden raporla bahcecı ıcın evraklarla boğusurken zeynep kamıl benden hsg sonucunda yapısıklık gordu fakat kımsenın goremedıgını bu hastane gordu(benı öğrencılere kobay yapıcaklar ya) neyse aglaya zırlaya gırdım amelıyata 3kez ertelendı doktorun bırı bana gun verırken adetımı esasa almamıs herkez kızdı o doktora ertelendı,tam gene amelıyat olcam amelıyathanede doktorun basına lamba düşmüş ertelendı evı aradılar ertelendı dıye bırdaha aradılar tamam gelın dıye kedi fareyle oynar gıbı oynadılar tam amelıyata gırdım amelıyathane hazır degı dedıler dısarı aldılar benı 1saat sonra tamam gelsın dedıler gene hayır hazır degıl dedıler bıldıgınız iğrenç bir sistemle çalısıyorlar,sinirden boğazım yırtıldı dişlerimle dilimi parçaladım adeta,amelıyathaneden çıktım tirtirtitredim böyle bir üşüme yok narkozu verıyorlar yarım saatlık bır ıs ıcın 2 saat benı sogukta narkozda tuttular keyfi çoluk çocuk basımda oynuyorlardı( asıstanlar) 4saat yogunbakımda tuttular 8 yerimden deldiler resmen deneme tahtası yaptılar küçücük yenıyetme hemşirelerle,asistan bir şebek kılıklı doktor erkek!alttan ultrasonla bakacakken'' ultrason probu kullanılmıs sterıl degıl siz buna poşet takmıyormusunuz Allah aşkına ''dedım ne dedi biliyormusunuz ''vajina temiz bir yermi sanıyorsun'' Allah kahretsın bu insanı ona öyle bir beddua edıyorum ki !lanetler olsun toplamda12 yerımden delınmıs olarak ayrıldım hastaneden altı ustu 10dk.bir histereskopi için bu rezaleti çektim 2gece kalarak sırf para vermeyım dıye kan kustum üstüne üstlük elalemın hasta kadınına soktugu probu bana soktu inşallah hastalık kapmam ne dersınız arkadaslar bu manyagı nasıl şikayet edebılırım çok kafama takıyorum gecem gunduzum bu haksızlıgı dusunmekle gecıyor ama ısmını bıle bılmıyorum :KK43: sevgilerimle dostlar.

sağlık bakanlığını ara canım perişan olsun en azından başkalarının başına da gelmesin.

Artıyor canım bak biz sıfırdan başladık biraz çıkış oldu şimdi.senin işin daha kolay,çinko,e vitamini,l arginin,folik asit gibi vitaminlerle takviyelerle normale dönenleri gördüm ben burada.belki sizinki de düzelir inşallah düzelir,tüp bebek çok zor hem madden hem manen yıkıyor insanı o yüzden eşine takviyeler yapın bence.

canımsın ne kadar guzel bır bilgi verdin hayatım,çok tesekkur ederım Allah razı olsun bır konuya degınmek ıstıyorum bencede bu bır sektör! çunkı kadındogumcu tedavımde bu adamda urologa gıtsın bıle demedı ılaç bıle vermedı anlamıyorum safmıyım nedır saolun benı aydınlatıyorsunuz ama nedır bu sistyem yahu!kandırılıyormuyuz benım yumurtalarımı tpladılar kocamın spermını aldılar 3gun gelısımını durdurdu döllenemedi e bu sefer bende dıyorumkı demekkı sperme daha güç verseydık ilaç yada bitkiler herne ise ozaman bu spermler daha guclu olmazmıydı ! birde sunu dıycem benım doktorum suleyman bey hıcbır ılaca gerek yok!ıstersenız sen folıkasıt al kocanda balık yagı ve b vıtamını alsın bırde hucre yenıleyıcı alsın dedı oda 85 tl idi gnc nınkını aldım ama durum bu işte bıraz umut dolu bırazda hırçın kullanılmıs salak gıbı hıssedıyorum kendımı lütfen bana bu konuda bırazdaha açıklama yapabılırmısınız ama aycan dostum dedıgın ılacı alıcam hemen baslıycaz bebegım cok cok tesekkur ederım duacınım:)

zaten kendımı bıraktım baskalarını dusundum,ama o sorumsuzun adını bılmıyorum

bilmesende o gün o saatte kimin çalıştığını bulurlar herhalde.giriş çıkış imzası vardır onların.

canımsın ne kadar guzel bır bilgi verdin hayatım,çok tesekkur ederım Allah razı olsun bır konuya degınmek ıstıyorum bencede bu bır sektör! çunkı kadındogumcu tedavımde bu adamda urologa gıtsın bıle demedı ılaç bıle vermedı anlamıyorum safmıyım nedır saolun benı aydınlatıyorsunuz ama nedır bu sistyem yahu!kandırılıyormuyuz benım yumurtalarımı tpladılar kocamın spermını aldılar 3gun gelısımını durdurdu döllenemedi e bu sefer bende dıyorumkı demekkı sperme daha güç verseydık ilaç yada bitkiler herne ise ozaman bu spermler daha guclu olmazmıydı ! birde sunu dıycem benım doktorum suleyman bey hıcbır ılaca gerek yok!ıstersenız sen folıkasıt al kocanda balık yagı ve b vıtamını alsın bırde hucre yenıleyıcı alsın dedı oda 85 tl idi gnc nınkını aldım ama durum bu işte bıraz umut dolu bırazda hırçın kullanılmıs salak gıbı hıssedıyorum kendımı lütfen bana bu konuda bırazdaha açıklama yapabılırmısınız ama aycan dostum dedıgın ılacı alıcam hemen baslıycaz bebegım cok cok tesekkur ederım duacınım:)

aşkolsun nolacak canım bende ordan burdan öğrenmiştim.allah sendende razı olsun kardeşim ne yaptım ki.Çinko çok önemliymiş bunların arasında.kaan aydosla bir görüşürmüsün bizim doktorumuz oydu.kendi sitesi var ordan soru sorabilirsin hemde orda çok daha güzel anlatmış neler yapılabileceğini,yenebileceğini.birde çakşır otu kökü içiriyorum ben eşime.

aşkolsun nolacak canım bende ordan burdan öğrenmiştim.allah sendende razı olsun kardeşim ne yaptım ki.Çinko çok önemliymiş bunların arasında.kaan aydosla bir görüşürmüsün bizim doktorumuz oydu.kendi sitesi var ordan soru sorabilirsin hemde orda çok daha güzel anlatmış neler yapılabileceğini,yenebileceğini.birde çakşır otu kökü içiriyorum ben eşime.

canım gercekten kaan hoca dıyor ınsanlar başka bişiy demiyor fakat ankaradaymıs bız buradakılere gıdemıyoruz esımın işinden dolayı zor gidiyoruz oralara nasıl gıdelım :KK43: ama çakşır otu iyi fikir ama ben aktarlara guvenmıyorum onun suyu varmıs ! ben suyunu kendım mı cıkarsam ne?

ben sıcak kanlı bir tipimdir:) genelde açık konuşurum kibar ve kaba bir yapı arasında gidip gelırım!çokta muhabbetlıyımdır :)tüp bebek merkezlerınde kadınlara yaklasıp sorunlarını sorarım derken sohbet koyulasır ve düşük spermli erkek faktörlerinin cinsel güçlerini sorarım aldıgım cvp hipakratta varmı bılmıyorum ama yoksada geçsin yani:) düşük spermli erkeklerin cinsel güçleri dürtülerinin iyi olmadıgını gözlemledim! arkadaslar konu hakkında fikir sahıbı olanlar var mı acaba benım eşim 15 gündür boşalmıyor eee diyorum içinde kala kala bayatlıyor ölüyor :):KK43:gülermisin aglarmısın bir durumdayım !!!not:9aylık evlıyım lütfen yorumlarınızı alayım!

canım gercekten kaan hoca dıyor ınsanlar başka bişiy demiyor fakat ankaradaymıs bız buradakılere gıdemıyoruz esımın işinden dolayı zor gidiyoruz oralara nasıl gıdelım :KK43: ama çakşır otu iyi fikir ama ben aktarlara guvenmıyorum onun suyu varmıs ! ben suyunu kendım mı cıkarsam ne?

çakşır otu kökünün erkek olanını alacaksın,kökten erik kadar Bi parça koparıp kaynar suya atıp demleyeceksin.ılınınca içilecek.tadıda çok acı olmayacak .çok acı zehir gibi tadı varsa dişi kök almışsın yanlış almışsın.cinsel isteğide artırır hemde.

ben sıcak kanlı bir tipimdir:) genelde açık konuşurum kibar ve kaba bir yapı arasında gidip gelırım!çokta muhabbetlıyımdır :)tüp bebek merkezlerınde kadınlara yaklasıp sorunlarını sorarım derken sohbet koyulasır ve düşük spermli erkek faktörlerinin cinsel güçlerini sorarım aldıgım cvp hipakratta varmı bılmıyorum ama yoksada geçsin yani:) düşük spermli erkeklerin cinsel güçleri dürtülerinin iyi olmadıgını gözlemledim! arkadaslar konu hakkında fikir sahıbı olanlar var mı acaba benım eşim 15 gündür boşalmıyor eee diyorum içinde kala kala bayatlıyor ölüyor :):KK43:gülermisin aglarmısın bir durumdayım !!!not:9aylık evlıyım lütfen yorumlarınızı alayım!

Kesinlikle öyle:KK17:

arkadaşlar merhaba.ben etimesgutta etimed tüp bebek merkezine gidiyorum.tedavideyim şuan.duymuşsunuzdur op. Dr. ilhami atılganın kurduğu ve koordinatörlüğünü yaptığı bir merkez burası.kendisi çok başarılıdır.araştırıp bakabilirsiniz. etimed tüp bebek merkezinde bir de op.dr. emel Özalp öktem var ki süper bir doktor.daha başla giden hastalarla da denk geldim.çok memnun olduklarını söylemişlerdi.hem kadın doğum muayenesi hem de tüp bebek tedavisi yapılıyor.gidip görüşün derim...

X