''Tupperware'' plastik mutfak gereçleri

yeşil miks den bahsediyorsunuz galiba.biz 1 yıldır kullanıyoruz elimiz ayağımız oldu.sadece yoğurt çin değil hamur mayalama,nohut fasülye ıslama,hamur yoğurma,köfte yapma ve her türlü karıştırma işlemi için süper bi ürün.ha işin olmadığında da yeşilliklerini koy içine onları sakla buzdolabında.çok kullnışlı bir ürün yani:nazar:.güle güle kullanın gelince.

teşekkürler...

içinde sürekli olarak birşey bekletilmeyen kapların tupper alınması gerekmiyor bnece.
kek çırpma kabı gereksiz mesela.
ya da tabakları.
saklama kaplarına amenna derim biryere kadar.
ama ben gene de bir plastiğe bukadar para vermem.
sağlıklı lafının altında pahalı satıp yüksek kar etme düşüncesi söz konusu.
pc dediğiniz mal 1000 dolarda nayln 100 dolar mı sanki.
okadar farkedemez imkansız

Bende tupperware urunlerini cok kullanisli buluyorum gercekten verilen paraya degen urunler. Ilk basta bir tanidiktan temin ediyordum simdi kendim uye oldum. Ozellikle dolap ici saklama kaplarindan memnunum. Herhangi bir soru sormak isterseniz urunler hakkinda ozel mesaj atabilirsiniz...

ben de kullanıyorum saklama kaplarını su serisi özellikle çok güzel yeşilliklerimi saklıyorum. diğer küçük kaplarda da peynir çeşitlerimi hafta içi kahvaltı yapma şansımız olmadığı için bozulmadan duruyo haftalarca. surahisini de sırf rengini beğendim şeker pembesi ürünlerinden memnunum ama epey para verdim

kızlar yaa ben ne kadar cahil kalmışım..ne duyduum ne de gördüm..şimdik sizden duyuyorum yaniikafamçokkarıştı ben de almak istiyorum..dün sitesine girip iletişim bilgilerimi bıraktım acaba bana dönerler mi..özellikle şu çok övdüğünüz peynir saklama kabını almak istiyorum..çevremde kimse yok satan..bana yardımcı olabilir misiniz..nasıl alınıyor..

ArkadaŞlar selam ben yenı katıldım.bu tupperwarelerden bende ıstıyorum ama bulamıyorum nerde satılıyo banada bılgı verırmısınız.bebeĞım ıcın alıcam ÜÇlÜ kÜÇÜk kapaklılardan.

Sorum devrik oldu özür dilerim, açıkça söylemek gerekirse tupperware kullanan varmı bi kaç sorum olacak çeyizime bişiler alıyorum ama kullanma şekilleri vs. hiç bi şekilde bilgi yok bende tereddüt ediyorum bu durumda yardımcı olursanız sevinirim :)

Sorum devrik oldu özür dilerim, açıkça söylemek gerekirse tupperware kullanan varmı bi kaç sorum olacak çeyizime bişiler alıyorum ama kullanma şekilleri vs. hiç bi şekilde bilgi yok bende tereddüt ediyorum bu durumda yardımcı olursanız sevinirim :)

ne öğrenmek istiyorsun?..

ben 8 aylık evlıyım ve suan evım tupperware dolu herseyı var dıyebılırım bekarkende annemın evınde vardı alısmıstım saolsun annem benım ceyızımede aldı hepsınden cok memnunum arkadasım tavsıye ederım kesınlıkle oncelıkle cok saglıklı vede goruntu kırlılıgı asla yapmıyo

merhaba,
tupperware yogurtcu'yu kullanan oldu mu aranizda?
almak istiyorum ama tecrube edenlerden duymak istedim, ise yaramiyorsa bosuna para vermeyeyim.

kesinlikle tavsiye ederim mutfaktaki nerdeyse bütün kap canagim tuper...
saklama kaplari harika derin donrucu icin kiyma saklama kaplari var onlardanda cok memnunum..

birde 20 yilmiydi 30 yil miydi neydi garantisi.

TUPPERWARE NEDEN KULLANILMALI?

Günümüzde plastiğin zararları üzerine medya vb. yerlerde kulaktan dolma bilgilerle bir sürü yazılar yazılıyor; çiziliyor. Fakat bahsi geçen plastiğin ne tür bir plastik olduğundan hiç bahsedilmiyor! Öyle ya, nasıl ki cam ve kristal arasındaki değer ve bedel farklıysa, pazarda satılan plastik kaplarla Tupperware ürünleri arasında da dağlar kadar fark vardır.

TUPPERWARE ÜRÜNLERı HANGı MADDEDEN YAPILIYOR?

Yumuşak kapaklar POLıETıLEN maddesinden üretilir. Bu madde yapay kalp kapakçığı üretiminde de kullanılır!
Gövdeler kapaklardan biraz daha serttir: POLıPROPıLEN maddesinden yapılır. Bu madde de;
*Buzdolaplarının iç gövdesinin hammaddesidir.
* Ayrıca protez kol,bacak vs. yapımında kullanılır.
Cam görünümlü Kristalin serisinin hammaddesi POLıKARBONAT tır. Bu madde de miyop, hipermetrop gibi göz rahatsızlığı bulunan kişilerin taktığı LENS in hammaddesidir.
Silikon kalıpların hammaddesi de bildiğimiz göğse, dudağa vs. konulan SıLıKON maddesiyle aynıdır!
TÜM BU MADDELER ZARARLI OLSAYDI, VÜCUDUMUZ BU MADDELERı KABUL EDER MıYDı SıZCE?

damla ve kristalin serisi ile ilgili bilgi almak istiyorum saklama özelliği var mı
bunlarda kırılmaya karşı 10 yıl garantili mi

X