Turkiyenin en iyi estetik cerrahi

Ben süreyya bey e oldum xxxxxxxxxxxxxrdan olanları görebilirsin en önemlisi nefes almaya başladım

Merhaba cnm, ben revizyon ameliyati olucam nefes problemim var, memnunsunuz doktorunuzdan, arkadaslik istegi gonderdim, kabul edersrniz sevinirim..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba. ben resim atma konusunda çok paranoyak biriyim :KK43: nasıl yapsak ki. ama burnumun hem içi hem dışı çok berbat durumda diyebilirim.

bende benim resimlerimi gönderirim sana :)
canım şaka bi yana ben doktorundan memnun kaldığını düşünmüştüm şimdi yazdıklarını görünce inan çok çok üzüldüm :KK43: ferruh bey bişi demedimi memnuniyetsizliğinin giderilmesi için , nası iş bu :KK43:

bende benim resimlerimi gönderirim sana :)
canım şaka bi yana ben doktorundan memnun kaldığını düşünmüştüm şimdi yazdıklarını görünce inan çok çok üzüldüm :KK43: ferruh bey bişi demedimi memnuniyetsizliğinin giderilmesi için , nası iş bu :KK43:

inan hiç ama hiç ilgilenmedi. iki doktora birden ameliyat olmanın kötü sonucu! ikisi de diğerine topu atıyor. ama en çok da ferruh attı, diğer doktor yine sağolsun ilgilendi, tekrar ameliyat yapmayı bile kabul etmişti de ben kendisine güvenmediğimden yanaşmamıştım. ama ferruh etik yönden çok kötü davrandı, inan hiç ama hiç ilgilenmedi. bilmiyorum verilen paranın ne kadarı ona gitti ama asla helal etmiyorum ve hesap sormaya da gitmeyi düşünüyorum açıkçası aradan uzun zaman geçmesine rağmen. parayı aldı, tüğdü. bu kadar! doktorluğu o kadarmış, parayı alana kadarmış. inan ameliyattan sonra benimle bir kez ya görüştü ya görüşmedi. çok çirkin bir insan.. asla tavsiye etmem, kapısından bile geçme.

Bu arada fotoğraf atamasam da sen de ankaradaysan yüzyüze de görme ihtimalin var aslında. ama insanlar çekinebilir farkındayım

:KK43: canım çok üzüldüm ,senin mutsuz olmana
yaptığı dediğin gibi hiç hoş değil hastasısın sonuçta , ben de ferruh beye prp için gitmiştim ,ordakilerin her seferinde ilk görüyo gibi muameleleri ve doktora danıştığım bi kaç konudaki tutumundan dolayı bende gitmedim
inşallah istediğin gibi iyi bir doktora denk gelirsin , inş görüp göreceğin çile bu olur çok çok haklısın ama :KK43:

Bu arada fotoğraf atamasam da sen de ankaradaysan yüzyüze de görme ihtimalin var aslında. ama insanlar çekinebilir farkındayım
olur aslında bi arkadaş edinmiş olurum :) haberleşiriz beni eklersen memnun olurum , ben kasım başında zorlu bir miyom ameliyatı geçirdim haberleşiriz biraz toparlanınca kahve içeriz senin içinde uygun olursa, tşk ederim :)

Yukledim

Eklentiler

• 20141004_234137.jpg
    20141004_234137.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 505
olur aslında bi arkadaş edinmiş olurum :) haberleşiriz beni eklersen memnun olurum , ben kasım başında zorlu bir miyom ameliyatı geçirdim haberleşiriz biraz toparlanınca kahve içeriz senin içinde uygun olursa, tşk ederim :)

Ben de çok isterim aslında. Ben de bir arkadaş edinmiş olurum. Hem de görmüş olursun. Hem ben de objektif bir yorum alabilirim. Yakınımdaki çoğu insan üzmemek için güzel oldu demiş olabilir.

kesinlikle Op.Dr.Bekir Sivri. ameliyatı dusunenler hıc tereddut etmesin. ben ameliyat oldum yaklasık 6 ay oldu. ve sonuctan gayet memnunum. hıcbır sıkıntı yasamadım.

Ben de çok isterim aslında. Ben de bir arkadaş edinmiş olurum. Hem de görmüş olursun. Hem ben de objektif bir yorum alabilirim. Yakınımdaki çoğu insan üzmemek için güzel oldu demiş olabilir.

tşk ederim canım:) iyileşir iyileşmez kahve sözümüzü yapalım , moralini bozma yeterki kötü bir olay nerden bakarsan içine sinmemiş hele doktorun tavrı sonuna kadar haklısın, çözümü olan şeyler bir şekilde hallolur bende yardımcı olurum ,yakınlarında destek olur üzülme :)

tşk ederim canım:) iyileşir iyileşmez kahve sözümüzü yapalım , moralini bozma yeterki kötü bir olay nerden bakarsan içine sinmemiş hele doktorun tavrı sonuna kadar haklısın, çözümü olan şeyler bir şekilde hallolur bende yardımcı olurum ,yakınlarında destek olur üzülme :)
Teşekkürler...

X