Saç Uzatma Yöntemleri turplu su..lütfen bi bakın..

hadi yaa :S ALLAHtn öyle sorunla karsılasmadan sorunsuz taranıyo cok sukurr bıde benm ınce tellı yaa normalde cok canm yanardı

ooff kızlarrr yaaa sakın ha sız olun sarımsagı rendeleyıp kafanıza surmeyınn aman yarabbı cıkana kdrr canm cıktı =) belkıde tam cıkmadı bılemıyom walla

kaydirigubbakcemile3 ben daa dün sarmsak yaptım..sarımsağın kokusu şuan başımda sarılı turbun kokusuna 1000 basar bence kaydirigubbakcemile2 yarım sa daa geçsin duşa dalıcam:teytey:

hangısı ıyı yanı :S turpmu sarımsak mı =)) bana koku gelmıyo bee belkıde ısıtıp yaptıgım icıındır ılk defa

ben artk 2 haftada veya haftada bır surerım kafaya sarımsagı malum yazz terlıyozz =)) ck korkuyom sewgılm yanndaa kokacak dıyee tüksinirmışş bende hahah ne gulerım hee sacc yapalım derkenn askımdan olurmusum =))

kızz ona da yaptır bence kaydirigubbakcemile3 ben çok ii saç çıkarıo falan dedim..oda yapıo artık :roflol:

=)) onun gerek yok kı canmm masalah gur sacı bende cok kıskanıyom walllaa =)) o ugrasma böyle seylerle dıyo hıc arkamda durmuyoo =))

işin ilginç tarafı ısırgan da aynısını yapıo saçıma,hatta turplu suya katmıştım ısırganı, o zaman da sert kalmıştı saçım. bana en yarayan bakım turplu su oldu şimdiye kadar. aylardır hasret kalmştım ama dün kavuştuk çok şüküralkisalkisalkis. uzatsın diye yapmıyorum gerçi, o yüzden haftada 1 yapıodum; ama hazır başka bi işim yokken şu ara sık sık yapabilirim. kokuyo fln ama hakkaten saçın en iyi dostu turplu su, Allah razı olsun haberdar edenden:enbuyukkk:

Allah senden de razı olsun yerimseniben:jeyyar:

turplu suyun bakımını bende hiçbir şeye değişmem minik minik saçlarım bile olmuştu ama ısırganı gürleşmesi için denicem mutlaka bi 5 ay kadar bakalım o ve turplu su nasıl bi etki göstericek :1ninca:

ben artk 2 haftada veya haftada bır surerım kafaya sarımsagı malum yazz terlıyozz =)) ck korkuyom sewgılm yanndaa kokacak dıyee tüksinirmışş bende hahah ne gulerım hee sacc yapalım derkenn askımdan olurmusum =))

ıslakken kokar normalde kokmaz merak etme :1rolleyes:

hangısı ıyı yanı :S turpmu sarımsak mı =)) bana koku gelmıyo bee belkıde ısıtıp yaptıgım icıındır ılk defa

turp uzatıo yumurta bakım yapıo sarımsak da dökülmesine engel oluo cnm,,sorunun neyse ona göre yapkaydirigubbakcemile5

yumurtay ve sarımsak yaptm canm ustunede ısırgan dotum oh mıss ... suan ıslak hala kurutmaya gıdıp geleyım yazarım sonucu nekdr sac dokuldu falan =)) ayy msn gıbı oldu burasıda hee

=)) onun gerek yok kı canmm masalah gur sacı bende cok kıskanıyom walllaa =)) o ugrasma böyle seylerle dıyo hıc arkamda durmuyoo =))

send e acık yok madem kaydirigubbakcemile3 yada başka kokan bişeyi bulmak lazım onaCADIARZU şaka bi yana talesin dediği gbi ıslakken kokuo merak etme..amaan kokarsa koksun ayrıca..o şekildeyken de tatlı olmayı bil yewrumkaydirigubbakcemile3

walla kızlarr gecen sarımsak yagını aldımm böögg almaz olaydım yaa o ne piss bı kokuu 1 hafta cıkmadı ustumdan bırakın onuu fısfıslı sısemı camasr suyunda beklettım yınede cıkmadı.. yanı normal sarımsakın kokusuna kurban olayım suan ıslak saclarm asırı bı kokusu yok... hattaa son durumu vereyımm walla krem falan kullanmadıgım halde tarak akıyo sactann masallah dıyım =)) kurutayım gelıyomm

tales sen turp seyesinde kırık yok saçlarımda demişin ya ,,yumurta da yapıo muydun içine..turp sayesinde mi yumurta seyesinde mi..turp kırıkları ii ediosa yumurta yapmıym :sinifsinif:

walla kızlarr gecen sarımsak yagını aldımm böögg almaz olaydım yaa o ne piss bı kokuu 1 hafta cıkmadı ustumdan bırakın onuu fısfıslı sısemı camasr suyunda beklettım yınede cıkmadı.. yanı normal sarımsakın kokusuna kurban olayım suan ıslak saclarm asırı bı kokusu yok... hattaa son durumu vereyımm walla krem falan kullanmadıgım halde tarak akıyo sactann masallah dıyım =)) kurutayım gelıyomm

:roflol: :roflol:

tales sen turp seyesinde kırık yok saçlarımda demişin ya ,,yumurta da yapıo muydun içine..turp sayesinde mi yumurta seyesinde mi..turp kırıkları ii ediosa yumurta yapmıym :sinifsinif:

ikisinide yaptım birini yaptım desem yalan olur ama genelde yumurta oluyodu cünkü yumurtayla birlikte muhteşem etkisi var ...

aynen ya, sarmısak yağı öyle bi kokuo ki mahalleli foseptik patladı sanıo yani, dayanılır gibi değil yaa. sarmısağın en azından bi iştah açıcı kokusu var, ama yağı insanı hayattan soğutur gerçekten.:mymeka: bende de var biraz s. yağı, ziyan da etmek istemiyorum çünkü içinde başka yağlar da var. ben de dibinde az kalan şampuanımın içine koydum, 2 diş de sarmısak ezdim içine. banyoda ilk yıkamada kullanıorum, 5-10 dk. bekletip sonra normal şampuanla yıkıorum. gene de çıkmıo koku ama napalım, uzicaksa saçım değersositososito

canm benm sendemıı sarımsak yagızedesın... benm yanıma kac gun kımse yaklasmadı =)) aılem bıle soyutladı kendılerını bende curumus arımsak gıbı kokuyo yagı yaa ırencc bsy... ıcıne artk guzel kokulu yaglardan alıp katarım azıcıkk... yaa camterebentın bılee 5 basar onaa

X