Tüy sorunumuza bir de bu pencereden bakmayı öneriyorum..

.
aycangülüm su tuz limon nasil yapiliyor aciklarmisin

ne kadar limon ne kadar tuz kullanacagiz ve nasil uygulaniyor belirtirsen cooook sevinirim
ve kac gün ne zaman uygulanacak??

ben tuz limonu birkaç kez yapmıştım sadece.
öyle miktarına dikkat etmeden yapıyordum işte.
turşulara falan koyulan iri tuzu eziyoydum bir yemek kaşığı kadar.sonra üzerine süreceğim bölgeye yetecek kadar limon.eriyene kadar çalkalıyordum.zaten hep tuz fazla geliyordu.erimeyip dibinde kalıyordu.limon suyu doyma noktasına gelince tuzu almıyor zaten içine.
bir süredirde yapmadım açıkçası.
ben 31 mayısta zırnığa başladım.iyide sonuç aldım.devam etmeyi düşünüyorum açıkçası.tuzu ezmek daha zahmetli çünkü :)

ben tuz limonu birkaç kez yapmıştım sadece.
öyle miktarına dikkat etmeden yapıyordum işte.
turşulara falan koyulan iri tuzu eziyoydum bir yemek kaşığı kadar.sonra üzerine süreceğim bölgeye yetecek kadar limon.eriyene kadar çalkalıyordum.zaten hep tuz fazla geliyordu.erimeyip dibinde kalıyordu.limon suyu doyma noktasına gelince tuzu almıyor zaten içine.
bir süredirde yapmadım açıkçası.
ben 31 mayısta zırnığa başladım.iyide sonuç aldım.devam etmeyi düşünüyorum açıkçası.tuzu ezmek daha zahmetli çünkü :)

bu bahsettigin sey nedir acaba
:sm_confused:

aktarlarda satılan tüy dökücü bir toz.suyla karıştırıp losyon kıvamına getiriyorsun.tüyleri aldıktan hemen sonra sürüp,bir-iki dakika bekletip yıkıyorsun canım.

şu ana kadar sadece bir kez yaptım.şu an çok işe yaramış gibi görünüyor.
21 günlük gözlem tabi bu.en az üç kez kullanmadan emin olamam.

tabi ben tarihleri de ay'a göre ayarlıyorum.

tek başına etkisi ne olur onu da bilemiyorum.

Son düzenleme:
ben o zırnığı başka bir sitede okumuştum hatta burdada yazıp sormustum.bir bayan dedesinden kalma bir bilgiyle bahsediyordu ama öyle rastgele kullanmıyordu.suan hatırlamıyorum ama mesela ilk hafta 2 kez 2. hafta bilmem kaç kez falan diyordu.sanırım 1,5 ay gibi bir sürede tamamen kurtuldum yazıyordu.bende merak edip sormustum ama burda hiç tüyleri aldıktan sonra kullanan ile karşılaşmadım genellikle direkt üstüne sürüyolar e tabi oda kökünü etkilemiyor kılları koparıyor diyebiliriz.

bilemiyorum ki mavis81.bende öyle birşey okudum nette ama ben epilasyon aralıkları gibi algılamıştım onu.yani giderek aralıklar iki aya çıkıyor gib.. anlatamadım galiba :KK43:

ben sadece birkez 31 mayısta kullandım.sir ağda yapmıştım ve yağ sürmüştüm hatta.sonra nette görünce hemen aldırdım ve akşamına uyguladım.

o gün kırılan tüyler aynen uzadı tabi. ama şöyle bir sonuç aldım.yarısı henüz nokta halinde.sadece görünüyorlar,uç yok. kalan yarısını da kırlılanlar ve boşluklar oluşturuyor.

tabi birşey söylemek için erken.üç ay üst üste uygulamadan emin olamam :KK43:

yaaa of yaaa ayın 26 sıını bekliyorum ama şimdi adet günümü hesapladım ve 1 temmuzda oluorumsenağlama
herkes ağdadan önce alımın daha çabuk uzatcağını sölüyorr bende dolunay günü için ağda yapmıyordummm

sonuç bildiriyorum :)
26 sı geliyor,motive eder belki arkadaşlar.

22 günlük epilasyon sonucum:
yarısı henüz nokta halinde.sadece görünüyorlar,uç yok. kalan yarısını da kırlılanlar ve boşluklar oluşturuyor.
ayrıca 10 haziranda dudak üstünü almıştım.sizlere tavsiye ettiğim tarihlerden birinde.
12 gün oldu. sağ tarfta hiç yok henüz,sol tarafta biraz çıktı. :)) çünkü dudak üstünü evde kendim iple alıyorum.sol taraf tersime geliyor,hep kırıyorum :)

bu sonuç benim için çok iyi arkadaşlar.çünkü normalde bacak vs bölgesi 1 hafta-10 günde çıkar.
dudak üstünü ise şimdiye kadar tekrar almış olmam gerekiyordu.

böyle işte :)

kötükedihüsonick_im peşinden geldim :))
sonuçları beklediğimi buraya da yazayım dedim canım :)) kötükedihüso

26-27-28 canım.hangisi uygunda o tarihte yap.
ben 26 sında yapabileceğim.dolunayda yani.
geçen ay dolunaydan 3 gün sonra oğlak burcunda yapmıştım.
bak kıyaslama imkanı çıktı banada :))

26-27-28 canım.hangisi uygunda o tarihte yap.
ben 26 sında yapabileceğim.dolunayda yani.
geçen ay dolunaydan 3 gün sonra oğlak burcunda yapmıştım.
bak kıyaslama imkanı çıktı banada :))

simdi bende dusunuyodum uygun bi zaman bulamiyodum..27si pzar babam evde bilmiyorumkismile epilatorun sesi cikcak falan :kedi:

en guzeliii 28inde almak.. peki sabah ogle fark etcek mi ? boshayallersmile

simdi bende dusunuyodum uygun bi zaman bulamiyodum..27si pzar babam evde bilmiyorumkismile epilatorun sesi cikcak falan :kedi:

en guzeliii 28inde almak.. peki sabah ogle fark etcek mi ? boshayallersmile

imkanın varsa akşam al.yoksa gündüzde olur.ben öğleden sonra yapmıştım ama bu kez akşam yapmayı planlıyorum.zaten dolunaya denk geldi,üstüne bir de akşam ki yoğun enerjiyi kullanayım diyorum .

kötükedihüsonick_im peşinden geldim :))
sonuçları beklediğimi buraya da yazayım dedim canım :)) kötükedihüso

:)) ya aycangül hicri ayın son günü birdaha yaparsam ne olayım:eek:klava: ya inanamıcaksın orman gibi oldum orman...seyrek çıkan yerlerde bile fışkırdı resmen yaa:2: dolunay gelssositosositoin artıkın...

:)) ya aycangül hicri ayın son günü birdaha yaparsam ne olayım:eek:klava: ya inanamıcaksın orman gibi oldum orman...seyrek çıkan yerlerde bile fışkırdı resmen yaa:2: dolunay gelssositosositoin artıkın...

inanırım neden inanmayayım :) eskiden insanlar hasta ağaçlarını budarmış iyileşip güçlensin diye yeniayda.
tüylerinin duasını almışsındır,ne güzel :)))
ben yazmıştım yeniayda ben yapmam diye..söz dinleyin biraz :eek:klava:

aycangülüm şimdi 26sını 27 ye bağlayan gece ağda yapmayı planlıyorum...amaaaa bi durum var 1 temmuz dada regl oluyorum hesaplamalarıma göree..şimdi sence bnm durumun ne olur regl öncesi ağda yaparsan çabuk uzar diyolar ne yapıcam şimdi....

aycangülüm şimdi 26sını 27 ye bağlayan gece ağda yapmayı planlıyorum...amaaaa bi durum var 1 temmuz dada regl oluyorum hesaplamalarıma göree..şimdi sence bnm durumun ne olur regl öncesi ağda yaparsan çabuk uzar diyolar ne yapıcam şimdi....

canım tüm koşulları bir araya toplamamız mümkün değil malesef.bak ben günlerce aslan burcunu bekledim saç bboyamak için.ne oldu.regl oldum :)) ama normalde daha kötü tutacakkensanırım ayın etkisiyle yine hezamanki gibi oldu.
ben derim ki sen o gece al.daha regl olmana var.

yeri gelecek dolunay ve regl üst üste gelecek.saç örneğindeki gibi.o zamanda duruma göre en mantıklı çözümü bulacağız.

mesela dolunayda değilde konunun başlarında verdiğim diğer tarihlerde alıcaz.boğa,başak ve oğlakta yani.bak ben 13 gün önce boğa burcundayken ay dudak üstünü aldım.(bunlar için dolunayı bekleyemeyiz) hala çıkmadı sağ tarafım :roflol:
sol taraf çıktı.ama ışıkta ya da aynanın mercekli tarafıyla bakınca görünüyorlar.

sen benim izimden yürü.kendim için ne yapıyorsam buraya da aynısını yazıyorum.
kötü tarafı arada yanlış bişey yaparsam sizinkide yanlış olur :eek:
ama bu konuda hislerim beni doğru yönlendirdi şimdiye kadar.allah bozmasın.. :nazar:

X