Tüy sorunumuza bir de bu pencereden bakmayı öneriyorum..

burdayımm:)

temmuzda 26 sında yapıcaz...ay ya valla tüylere kökten çözüm işte budur:lepi:

aldıktan sonra limon-tuz da yapıyorum..defoulun kıllar:içelim:

bende burdayımm ama 2 gün sonra memleketime gidiyorum. orda net imkanım olmayacak zaten düğün telaşımda var. bu kadar nete giremeyecem 2 ay ohaoldumsmile

burdayımm:)

temmuzda 26 sında yapıcaz...ay ya valla tüylere kökten çözüm işte budur:lepi:

aldıktan sonra limon-tuz da yapıyorum..defoulun kıllar:içelim:

üç gün boyunca da aklına geldikçe yap tatlım limon ve tuzu.
çünkü:dolunayın ardından (27-28 yani)ay oğlak burcunda (cildi yönetir)
oğlak burcunun besini tuz
yani tuz herzamankinden iki kat etkili bu iki gün bıyunca.cildin hassassa tuza karşı kullanma ama.zararıda iki kat olur çünkü.

üç gün boyunca da aklına geldikçe yap tatlım limon ve tuzu.
çünkü:dolunayın ardından (27-28 yani)ay oğlak burcunda (cildi yönetir)
oğlak burcunun besini tuz
yani tuz herzamankinden iki kat etkili bu iki gün bıyunca.cildin hassassa tuza karşı kullanma ama.zararıda iki kat olur çünkü.

tuzun da mı ayı varmış..valla çok şaşıyorum ya evrenin düzenine...evrene uyum sağlasak sorun kalmıcak demek...CADIARZU 3 gün boyunca yapıyorun limon-tuzu...

elimden geldiğince takip etmeye çalışacam. mutlaka sonuçlarıda yazarım canım ama işte net cafelere giderek felan, evde olmayacak o 2 ay çünkü :KK43:(( canım o zaman epilasyonu 26 haziranda yapıyoruz ve ilk 3 gün limon-tuz uyguluyoruz. ben zaten son birkaç seferde limon-tuzu yapıyorum daha şimdiden etkisini görmeye başladım. bu dediğine göre bu dönemde çok daha etkili olacak o zaman süpperr :))

arkadaşlar bişiy sorabilrmiyim acaba şimdi bende 12 haziranda yaptım ama hicriymiş aymış bilmeden zaten 15 günde bir yapıyorum neyse sorularıma gelince
1.şimdi 26 ya da 27 sinde yapcaz ya saat önemli mi acaba gece de yapılabilr mi?
2.mesela 27 sinde yaptık diyelim dolunay bi dahaki ayın 26 oluyor ben 12 si civarı yine yapsam sonra 26sında yapsam yine etkili olur mu acaba?

arkadaşlar limon tuz ikilisini nasıl yapıyosunuz anlatırmısınız ben karınca yumurtası kremini kullanıyorum ama o bittikten sonra bunu deneyebilirim

arkadaşlar bişiy sorabilrmiyim acaba şimdi bende 12 haziranda yaptım ama hicriymiş aymış bilmeden zaten 15 günde bir yapıyorum neyse sorularıma gelince
1.şimdi 26 ya da 27 sinde yapcaz ya saat önemli mi acaba gece de yapılabilr mi?
2.mesela 27 sinde yaptık diyelim dolunay bi dahaki ayın 26 oluyor ben 12 si civarı yine yapsam sonra 26sında yapsam yine etkili olur mu acaba?

celnur ilk sorunun cevabı: kesinlikle gece yapmak daha etkili.ayın enerjisi gece çok yüksek oluyor.
ikinci soruna gelince : bilmiyorum :))
canım 12 sinde yaptığın çabuk uzar .ay büyüyen fazda oluyor çünkü.
ama tabi şimdi yaz mevsimindeyiz.bir ay beklemek büyük sıkıntı,sen bilirsin canım.

banada arkadaşım dün gece pazar günü denize gidelim dedi.türk malı dizisindeki baba karakteri gibi bakakalmışım..
sanırı gidemicem:KK43: bunu düzenli uygulamak istiyorum çünkü..

saol canım peki çok soru soruyor gibi olucam ama aklıma takılan şeyler var..şimdi 12 sinde yapmayım da başka bigün yapayım ozaman yoka 1 ay münkün deil bekleyemem..sorum şu ben bide tüy azaltıcı losyon kullanıyorum ayrıyettende limon tuz sürsem 26 sında daha etkili olur dimi..bide malum herkesin sıkıntısı batıklar sen demişssin ciltte yeniileniyor diye acaba batıklarlada ilgili iyi sonuç alınabilirmi bu dolunayda

ben yıllardır ağda kullanıyordum ama yanlış yapıyormuşum şekerliymiş kullandıklarımalsanaalsanasmile
sonra sire geçtim 3 aydırda sirle alıyorum benim amacım biraz olsun azalmaları çünkü kısmet olursa seneye evleniyorum ve tek amacım o güne kadar azalmasını sağlamak

saol canım peki çok soru soruyor gibi olucam ama aklıma takılan şeyler var..şimdi 12 sinde yapmayım da başka bigün yapayım ozaman yoka 1 ay münkün deil bekleyemem..sorum şu ben bide tüy azaltıcı losyon kullanıyorum ayrıyettende limon tuz sürsem 26 sında daha etkili olur dimi..bide malum herkesin sıkıntısı batıklar sen demişssin ciltte yeniileniyor diye acaba batıklarlada ilgili iyi sonuç alınabilirmi bu dolunayda

canım batıklar için 27 ve 27 haziranı kullan derim.oğlak günleri cilt bakımı için uygun olan günler çünkü.
yumuşakça kese yapabilirsin mesela.
ya da limon tuz karışımını batıklar içinde kullanabilirsin.limonun içinde tuz tamamen erimiyor çünkü.(belkide ben tuzu çok koyduğum içindir)bu karışımla yine yumuşakça batıkların olduğu bölgeyi ovalayabilirsin.peeling olur.

tşk ederiim tatlımm..seni takip etmeye devam edicem inş olumlu sonuçlar alıırımm ve herzman duacın olurumopuyorumnanaktan

valla bunlarla alakası olduğunu pek sanmıyorum. yalnız ben genelde adet olmadan önce tüm vücudumdaki tüyleri temizlerdim çok çabuk çıkarlardı bir arkadaşım adetin bittikten sonra yap daha yavaş çıkıyor dedi. o günden beridirde öyle yapıyorum hakikaten dediği doğru çıktı şimdi ayda bir defa alıyorum ve çok rahatım. tüylerimde azalmaya başladı.

şu tuz ve limon karışımını bi açıklayın lütfen nasıl yapıyosunuz bide yazılanları okuyorum tüyleriniz nasıl bu kadar çok çıkıyoda 15 günde ağda yapıyosunuz anlamadım çok mu tüylüsünüz yoksa ufacık çıkanlarıda mı hemen alıyosunuz merak ettim benimki 1 ayı geçti ağda almaz bile o kadar küçük mayo bile giyebilirim

nefret ediyorum bu tüylerden(benim için kıl demek daha doğru) ben bu dolunay vakitlerine göre almaya 28 mayıs da başaldım bilmiyorum ama tüylerin uzama süresinde pek bir değişiklik olmadı ama kılalrımda azalma ve incelme farkedilecek kadar var.bide ben makine kullanyorudum sir ağdaya geçtim hangisinden kaynaklanıyor tam olarak bilimiyorum ama şuan adım kadar eminimki çooookkk azaldı bende 27sini bekliyorum inş. işe yarar psikolojim bozuluyor derslerimi bile etkiledi :2::2:

X