Tüylerden kurtulmanın ilginç yolu

İdrar işe yarasaydı özel bölgede kıl çıkmazdı herhalde.Ben özel bölgeye ağda yapıyorum jileti attım hayatımdan.Dolunay konusu doğrudur ama zaten başka bir topikte 2 senedir konuşuluyor bu konu.Bende dolunaya dikkat ediyorum faydasını gördüm.saç kıran şeklinde kellikler oluştu bacaklarımda dokunup dokunup gülüyorum:KK9::KK9:

genital bölgedeki tüyler idrarımızı yaptığğımız yerde değilki. yani idrarı yaptığımız yer tertemiz. hem tuvalete gidip idrarımızı yaptığımızdaa bütün genital bölgeye idrar fışkırtmıyoruz. sedece tüysüz yer ıslanıyor.
bu ise idrarı üzerine sürüp bekletmekten bahsediyor. :KK51:

genital bölgedeki tüyler idrarımızı yaptığğımız yerde değilki. yani idrarı yaptığımız yer tertemiz. hem tuvalete gidip idrarımızı yaptığımızdaa bütün genital bölgeye idrar fışkırtmıyoruz. sedece tüysüz yer ıslanıyor.
bu ise idrarı üzerine sürüp bekletmekten bahsediyor. :KK51:

peki sen yapdim oyle :KK5:

evet arkadaşlar denedim genital bölgede eldivenle temizledikten sonra hiç yıkamadan temizlemeden hemen direk sürdüm gece yattım uyudum tabi uyumadan tuvaletim gelmişti o zaman da sürdüm :KK9: sabahta yıkamadım güzelce bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl olacak dolunayda yine yapıcam bir iki ay devam edicem sonuçları yazıcam

bu arada eski ay şu oluyor dolunay yeni doğmuş ay oluyor hilal şekline gelince eskimiş oluyormuş hilal şeklindeki zamanın son salısı yaptıkça azalırmış ( annemn yalancısıyım ):KK52:

evet arkadaşlar denedim genital bölgede eldivenle temizledikten sonra hiç yıkamadan temizlemeden hemen direk sürdüm gece yattım uyudum tabi uyumadan tuvaletim gelmişti o zaman da sürdüm :KK9: sabahta yıkamadım güzelce bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl olacak dolunayda yine yapıcam bir iki ay devam edicem sonuçları yazıcam

bu arada eski ay şu oluyor dolunay yeni doğmuş ay oluyor hilal şekline gelince eskimiş oluyormuş hilal şeklindeki zamanın son salısı yaptıkça azalırmış ( annemn yalancısıyım ):KK52:

nasıl yani tatlımm hilal şeklindeyken mi dolunayda diye biliyorum bende ayın ilk pazarı yapılınca azılırmış diye biliyorum:-)

"Çişteki Mucize" diye bir kitap vardı ,okumuştum önceden.Böbrek taşlarını düşürmek için idrar içmekten tutun da ,idrarın ellerdeki çatlaklara sürülerek iyileşmesine,saç dökülmesinden,sivilcelere daha bir çok rahatsızlığa faydası olduğu yazıyordu.

:KK53: idrarda tüy azaltıcak bir madde varmış demek.

ama dolunay kısmında koptum ben :KK1: idrarı sürüp ayı seyretmek ilginç bir eylem. :KK1:

dolunaya karşı oturmasam da küçük bir bölgeye idrar sürmeyi denerim bir gün belki umarım işe yarar.

bu konunun bazı arkadaşlara neden garip geldiğni anlayamıyorum. yüzlerce lira verip aldıkları kremlerde neler var bilseler... idrar pis diildir. yalnızca sıvı formda olduğundan çevredki mikropları kendine çekmeye meğillidir, her sıvı şey gibi...

dolunay meselesine değişik yorumlar yapmışlar :) aslında hoşumada gitti, bi eler yapıyotu diyor insan. idrarı sürünüp dolnayı izlemek falan :KK70:
ayın hareketlerinin doğa üzerinde birçok etkisi vardır. bunları burda açıklamaya gerek yok. bununla ilgili bilimsel bir sürü makale bulabilirler.

bide din boyutundan bakan arkadaşlar var. çekingelerinde haklılar elbete. ama şöyle bi durum var. BENCE idrar, bi kıyafetimize değerse ve biz onla ibadet etmek durumundaysak pislik olur, çünkü kokar ve üstümüzde bakterilerin yaşayacağı bi ortam olustrur. burdaki arkadaşlar idrarı kontrollü ve ve en temi şeklini muhafaa edip kullanıyorlar.ve yeterli süre geçince temas ettiği herşeyi yıkıyorlar.

ben bu paylaşımı mantıklı bulyorum. denemek istiyorumm...

arkadaşlar idrarı bilmem ama dolunay kesinlikle fayda ediyor , benim anneannem her zaman dolunayda yapardı şu anda kıl tüy namına bişey yok kaymak gibi vücudu. ama bunu hem dolunayda yapıcam hemde idrarımı sürücem, tertemiz mis gibi oooooh :KK70: deneyin bence kaybedecek bişeyiniz yok :) :KK34:

1.ALTERNATİF

10 Kasım 2011 Perşembe, saat 23:15'ten
11 Kasım 2011 Cuma günü saat 21:10 a kadar epilasyonunuzu yapabilirsiniz..

2.ALTERNATİF

19 Kasım 2011 Cumartesi , saat 01:19'dan
21 Kasım 2011 Pazartesi günü saat 02:16'ya kadar epilasyonunuzu yapabilirsiniz..

Artık biliyorsunuz..hangi seçenek regl sonrasına geliyorsa o tarih sizin için en uygun tarihtir..

arkadaşlar bu ay için aycangül arkadaşımızın vermiş olduğu tarihler bunlardır ....

X