Uçurtma Avcısı ve Bin Muhteşem Güneş Khaled Hosseini

ıkisini de okudum ve gerçekten insan haline,yaşadığı ülkenin koşullarına şükrediyor.Bu arada yeni uçurtma avcısı tanıtımıyla çıkan Küçük Arı diye bir kitap var şu anda o kitabı okuyorum bitirince düşüncelerimi sizinle paylaşırım

uçurtma avcısını okudum şu an başka bi kitap okuyorm bitince bin muhteşem güneşe başlıcam =)

Çok beğendiğim 2 kitap ...

herkese tavsiye ediyorum ,
okumayı sevmeyenlere bile özellikle hediye alınabilecek kitaplar

Uçurtma Avcı'sını okuduktan sonra filmini izledim ama o kadar beğenmedim.
Benim hayalimde yaşattığım Emir ve Hasan çok daha farklıydı..

ikisinide okudum
gerçekten muhteşem 2 kitap
okumayanlar mutlaka okuyun derim a.s.

bende tavsiye ederim ikiside çok güzel ve sürükleyici, sayfaları yaşıyorsunuz

Her ikisi de harikaydı.Özellikle uçurtma avcısında bence ana tema hayatınızda ne kadar yüzleşmeniz gereken şeyden kaçarsanız kaçın eninde sonunda yüzleşme sizi bekler.

Herkese tavsiye ederim.

tesadüfen görüp aldığım bir kitaptı Uçurtma Avcısı.su gibi okudum.aynı yazarın diye Bin Muhteşem Güneşi okudum.beklediğim gibi aynı kalitedeydi.şu aralar ne okuyayım diye düşünenlere çok iyi geleceğini düşünüyorum...

bin muhteşem güneşte bitti.
ikiside süperdi ama uçurtma avcısnın yeri bşka =)

kesnlkle can tannın kitapları güzel fakat bittiği zaman bie mesaj alamıyorsunuz ''piraye ve eroinle dans hariç'' ama bin muhteşem güneş gerçekten düşündürücü ,,ilk başlardan biraz karışık gelebilir ama sonradan öyle bir sarıyorki elinizden bırakamayacağınızı garantiiii ederim....

Uçurtma Avcı'sını ben de okudum ve çok beğendim. Bin Muhteşem Güneş'i de çok merak ediyorum.

şu an uçurtma avcısını okuyorum geçen hafta başladım yarısındayım gerçekten güzel bir kitap tavsiye ederim kitabı bitirince filminide izleyeceğim

uçurtma avcısını okudum ama dayanamadım bu kadar haksızlığa sinir oldum kitabı okurken zaten o yüzden ikincisini okumadım

uçurtma avcısı muhteşemdi.... çok ağladım.. hayata bakışını değiştiriyor insanın ufak şeyleri dert etmemek gerek hayatta o kadar zor şartlarda yaşayan insanlar varki... şükür.şükür.şükür..

Uçurtma Avcısı'nı bende okudum çok güzeldi... şimdi Bin Muhteşem Güneş'te sıra. bakalım o nasıl olcak.. yorumlar ii amaa :):)

X