Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Merhablar

umut tüp bebek merkezi hakında çok fazla şey okudum bir çok kişide çok memnun kalmış ben 3'üncü denemem için yeni bir merkez arayışındayım umut tüp bebek merkezi çok dikattimi çekti hem ekibin başında kişi hemde doktoru ulun bey bana cazip geliyor

Evet çok ilginç bir durum daha tam hamile olup olmadığımı bilmiyorum ama şimdiden onunla konuşmaya başladım

canım sana çok sevindim şimdi okuyunca,yükselsin değerin tavan yapsın,iki arada kalmak çok huzursuz ediyor insanı.hamileymişim gibi değilim zaten,bazen şüpheye düşüyorum ben hamile değilim diye inan ki,çok iyi hissediyorum.sadece gece çok huzursuz uyuyyorum.yarı uyur yarı uyanık geçiyor bütün gece.sabah kalkıyorum yine zindeyim.bi duysam yarın herşey yolunda çok rahatlıycam..:KK59:

merhablar

umut tüp bebek merkezi hakında çok fazla şey okudum bir çok kişide çok memnun kalmış ben 3'üncü denemem için yeni bir merkez arayışındayım umut tüp bebek merkezi çok dikattimi çekti hem ekibin başında kişi hemde doktoru ulun bey bana cazip geliyor

merhaba canım oncelikle inşallahha 3.denemende rabbim yuzunu guldursun saglıklı bir evlat nasip etsin sana ve herkese gelelim ulun beye ulun bey benim ona çok şey borçluyum ben ikinci denememde pozitif sonuç aldım şuan 11 haftalık hamileyim ve halada gebelik takibim için ulun beye gidiyorum ulun bey bana tedavi surecinde cok destek oldu bikere cok guler yuzlu cok samimi hekimligine zaten laf yok aynı zamnda kendisi doç. Ben allah izin verirsede sonuna kadar ulun beyde dvm etmeyi duşunuyorum rahatlıkla guvenebilirsin

merhaba canım oncelikle inşallahha 3.denemende rabbim yuzunu guldursun saglıklı bir evlat nasip etsin sana ve herkese gelelim ulun beye ulun bey benim ona çok şey borçluyum ben ikinci denememde pozitif sonuç aldım şuan 11 haftalık hamileyim ve halada gebelik takibim için ulun beye gidiyorum ulun bey bana tedavi surecinde cok destek oldu bikere cok guler yuzlu cok samimi hekimligine zaten laf yok aynı zamnda kendisi doç. Ben allah izin verirsede sonuna kadar ulun beyde dvm etmeyi duşunuyorum rahatlıkla guvenebilirsin

arkadaşım cevap için teşekürler bebeğini allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin

umut tüp bebek merkezini aradım fiyat bilgisi almak için sonrada cuma günü içinde randevu aldım

bakalım nasıl olacak

arkadaşım cevap için teşekürler bebeğini allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin

umut tüp bebek merkezini aradım fiyat bilgisi almak için sonrada cuma günü içinde randevu aldım

bakalım nasıl olacak

inşallah canım yavruna kavuşursun bu son denemen olur...allah yolunu acık etsin

kızlar merkeze gittim bebeğimin kesesini gördük,bebişte içinde,ben göremedim ama süleyman bey yavaş yavaş kalbide kıpırdıyor dedi.1 hafta sonra yine gidicez tam olarak kalp atışını görmek için..çok güzel bir duygu şaşkın gibiyim.bebiş kesenin içinde beyaz beyaz belli,YÜCE ALLAHIMIN EN BÜYÜK MUCİZESİ..

inşallah canım yavruna kavuşursun bu son denemen olur...allah yolunu acık etsin

sevgi nasılsın cnm?bişey sorucam muayneye ne sıklıkla gidiyorsun.ben çok üzülüyorum süleyman beye gidemiycem sanırım.bugün hem çok zor geldi.istifra ettim hep,yol tuttu bebeğin etkisi sanırım,tansiyonum düştü bide sıcak üstüne eklenince bayılacaktım sanki, klima çarptı sanırım bademciklerim ağırmaya başladı.git gel 8 saat yol,çok yoruldum açıkçası.ama en azından haberler güzel kesemizi gördük bebişte içinde:emir_bebek:...çok özeniyorum takiplerini orada devam edenlere ama mecburen bulunduğum yerde devam edicem.YORGUN VE MUTLUYUM:KK66::KK66:

kızlar merkeze gittim bebeğimin kesesini gördük,bebişte içinde,ben göremedim ama süleyman bey yavaş yavaş kalbide kıpırdıyor dedi.1 hafta sonra yine gidicez tam olarak kalp atışını görmek için..çok güzel bir duygu şaşkın gibiyim.bebiş kesenin içinde beyaz beyaz belli,YÜCE ALLAHIMIN EN BÜYÜK MUCİZESİ..

ezgicim senin adına çok sevindim canım yorgunluk tatlı olsa gerek deyer onlar için rabbim tamamına erdirsin inşallah

sevgi nasılsın cnm?bişey sorucam muayneye ne sıklıkla gidiyorsun.ben çok üzülüyorum süleyman beye gidemiycem sanırım.bugün hem çok zor geldi.istifra ettim hep,yol tuttu bebeğin etkisi sanırım,tansiyonum düştü bide sıcak üstüne eklenince bayılacaktım sanki, klima çarptı sanırım bademciklerim ağırmaya başladı.git gel 8 saat yol,çok yoruldum açıkçası.ama en azından haberler güzel kesemizi gördük bebişte içinde:emir_bebek:...çok özeniyorum takiplerini orada devam edenlere ama mecburen bulunduğum yerde devam edicem.YORGUN VE MUTLUYUM:KK66::KK66:

canım benim oncelikle gecmiş olsun...inşallah cabucak atlatırsın.bebişininde gördun ne guzel şimdi yaşadıkların umrunda degildir insan bebegi gorunce kendini unutuyo allahım daim etsin mutlulugunu.canım ben şuana kadar muayenem genelde ayda iki kez oldu ve oyle devm edicek sanırım ama senn yolun cok uzak canım boyle senin içinde bebiş içinde iyi degil 8 saat dile kolay ama ezgicim zaten hemen hemen kimse tedavi surecini burda dvm etmiyor ben benm dışımda kimsenin gebelik takibini orda yaptırdıgına henuz rastlamadım zaten boyle bi mecburiyette yok herkes guvendigi bir yerde dvm ediyor.sende bence oturdugun yerlerde guzel bi doktor bul ona dvm et yol sizi cok yorar ben sadece bana yakın oldugu için ve ozellikle ulun beyle dvm etmek istedgm için burdayım yoksa bende başka bir yere giderim zaten muayene ucreti bizi zorluyo ama bebek için herşeye katlanıyorum tek ulun bey orada diye bukadar zorluga katlanıyorum bence hiç kafana takma iyi bir doktor bul orada dvm et

kızlar merkeze gittim bebeğimin kesesini gördük,bebişte içinde,ben göremedim ama süleyman bey yavaş yavaş kalbide kıpırdıyor dedi.1 hafta sonra yine gidicez tam olarak kalp atışını görmek için..çok güzel bir duygu şaşkın gibiyim.bebiş kesenin içinde beyaz beyaz belli,yüce allahımın en büyük mucizesi..

çok sevindim senin adına benide 10 gün sonraya çağırdı doktor acaba bende görebilecekmiyim o mücizeyi

çok sevindim senin adına benide 10 gün sonraya çağırdı doktor acaba bende görebilecekmiyim o mücizeyi

olucak inşallah nursefacım.aslında şaşkın gibi ekrana bakıyosun küçük beyaz bir nokta kesenin içinde,insan aklının alamıyacağı kadar büyük bir mucize..beyin anlamlandırmıyor gördüğü şeye saf gibi oluyor insan..inanamıyor..olucak görüceksin cnm:nazar::nazar:

kızlar umut tüp bebek merkezine metrobüsle gitmek istesek hangi durakta inip hangi minibüslere binicez nerede inicez tarif verirmisiniz kızlar

gözün aydın canım madem okadar uzun yolun sonradan dahada fenalar basacak sana bunu göz önüne al.... ben ulun beyde yaptırıyorum takibi doğumada ulun bey giricek ve hatta son zamanlarında 15 te bir gidiyosun... ama inan eşim olmadan gitmem imkansız ters kalıyo bu kadar yakınken bile neyseki çok bişey kalmadı bizim... iyi bir doktor bul kendine bence allah sonuna kadar sağlıkla gitmeni nasip etsin inşallaahhh

gözün aydın canım madem okadar uzun yolun sonradan dahada fenalar basacak sana bunu göz önüne al.... ben ulun beyde yaptırıyorum takibi doğumada ulun bey giricek ve hatta son zamanlarında 15 te bir gidiyosun... ama inan eşim olmadan gitmem imkansız ters kalıyo bu kadar yakınken bile neyseki çok bişey kalmadı bizim... iyi bir doktor bul kendine bence allah sonuna kadar sağlıkla gitmeni nasip etsin inşallaahhh

öyle yapıcam mecburen gncam,sıcaklar dahada bastırıcak kışı karı buzu var bu iş çok zor,araştırıyorum,hatta birini buldum sayılır.siz çok şanlsınız o açıdan,ne güzle senin bayağı olmuş allahım sağlıkla kucağına almayı kısmet etsin.bende sizlerin geldiği günlere gelirim inşallah.

kızlar umut tüp bebek merkezine metrobüsle gitmek istesek hangi durakta inip hangi minibüslere binicez nerede inicez tarif verirmisiniz kızlar

canım metrobüse bin sanırım avcılardaydın sen zincirlikuyuda aktarma var diyerine bincen altunuzadede incen ordan köprüden karşı tarafa geçicen ister yürü ister arabaya bin ben genelde yürüyodum daha rahat sen bilirsin gerçi inşallah :KK49::KK49:güzel haberlerini tez zamanda alırız :emir_bebek::emir_bebek::KK49:

X