Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

canım metrobüse bin sanırım avcılardaydın sen zincirlikuyuda aktarma var diyerine bincen altunuzadede incen ordan köprüden karşı tarafa geçicen ister yürü ister arabaya bin ben genelde yürüyodum daha rahat sen bilirsin gerçi inşallah :KK49::KK49:güzel haberlerini tez zamanda alırız :emir_bebek::emir_bebek::KK49:

nurmecim:KK19::KK16: cok sagol AMİN İNŞALLAH

altunizadede indikten sonra hangi minubuse binicez yani umut has. orda indir desek bilirlermi indirirlermi

Son düzenleme:
Kızlar yeni bir haber paylaşayım istedim.
HABER: Trkiye'nin kinci EmbryoScope'u Yine Baheci'de haberi
Embriyolarımızı el değmeden 24 saat izleyen alet Umutta da gelmiş.Ben Bahceci deyken istemiştim.Sen ilk hastalardansın demişlerdi.Bakalım sonuca az kaldı.
Sizde UMUTTA isteyin kızlar.Başarı şansını artıran bir sistem çünkü benden söylemesi...............
:2::2::2::2::2::2:

kızlar yeni bir haber paylaşayım istedim.
haber: Trkiye'nin kinci embryoscope'u yine baheci'de haberi
embriyolarımızı el değmeden 24 saat izleyen alet umutta da gelmiş.ben bahceci deyken istemiştim.sen ilk hastalardansın demişlerdi.bakalım sonuca az kaldı.
Sizde umutta isteyin kızlar.başarı şansını artıran bir sistem çünkü benden söylemesi...............
:2::2::2::2::2::2:

aaaa canım bende az önce yeni bir başlık olarak paylaştım bu konuyu

gerçekten çok ilginç bir olay sonucunu inan bende çok merak ettim

Arkadaşlar tedavimizin hayırlı olumlu sonuçlanması için allahın isimleri var "günlük" okunacak.sayıları yanında yazıyor sanırım ebced hesabına göre.iş yaparken bile okunabilir siz bilirsiniz

günlük okunacak

ya muhyi (68 kez)= can bağışlayan hayat veren.işlerin başarılı olması için
ya bedi (86 kez)= maddi manevi güzellik veren.allahın yardımına nail olmak için
ya mübdi (57kez) = varlıkları örneksiz yaratan.her işte muvaffak olmak için
ya vekil (66kez) =allahtan her türlü yardımı görmek için.
Ya latif (129kez) =dileklerin olması için
ya kayyum (156 kez) = allahın izniyle her isteği olur.
Ya semi (180kez) = işiten.duaların kabul olması için
ya bari (214 kez) = eşyayı herşeyin vucudunu birleşmesini uygun yaratan
ya rakib (312kez)= bütün varlığı gözeten,her işte allahın korumasında olmak için
ya hay (324kez) =diri.herşeye gücü yeten
ya halık(731kez) = varlığı yoktan vareden.üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmak,başarılı olmak için
ya veliyy 2116 kez = her işte allahın yardımı için
ya muti veren ihsan eden.bunun sayısını bulamadım

allah kabul etsin

altunizadede indikten sonra hangi minubuse binicez yani umut has. orda indir desek bilirlermi indirirlermi

canım altunizadede in köprüden karşı tarafa heç sola taraf biraz yürü ordan minibüse bin hastanein önünde geçiyor hst adını söyle önünde önünde indirir bol şanşlar beni haberdar et bitanem :KK16::KK16:

aleynacım tedavine umutta başlıyosun sanırım raporu alabildinmi..inşallah arkadaşım pozitif sonucunu alırsın senin için bol bol dua edicem

merhabalar ben 1 yıllık evlıyım eşimde sperm sayısı normalden bıraz düşükmüş bendede yumurtlama var ama yumurtalar normalden kucuk esıme 3 aylık bı ılac verdı doktor eger yukselırse asılama yapıcak 2 3 kez bundada olmazsa tup bebek dedı ben 22 esım 23 yasında ama cok korkuyorum bu ılac 3 ayda yukseltırmı cok uzun gelıyo bana lütfen bu asamaları gecenler bıseyler yazsın ne zaman bı bebek gorsek bırbırmıze bakıp üzülüyoruz Allahtan ümit kesilmez ama korkuyorum...

merhabalar ben 1 yıllık evlıyım eşimde sperm sayısı normalden bıraz düşükmüş bendede yumurtlama var ama yumurtalar normalden kucuk esıme 3 aylık bı ılac verdı doktor eger yukselırse asılama yapıcak 2 3 kez bundada olmazsa tup bebek dedı ben 22 esım 23 yasında ama cok korkuyorum bu ılac 3 ayda yukseltırmı cok uzun gelıyo bana lütfen bu asamaları gecenler bıseyler yazsın ne zaman bı bebek gorsek bırbırmıze bakıp üzülüyoruz Allahtan ümit kesilmez ama korkuyorum...

merhaba canım,geçmiş olsun yolun açık olsun şimdiden,ilk öğrendiği zaman insan kaldıramayacağını,üstesinden gelemiyeceğini zannediyor,ama zaman tanı kendine,hayırlısını dile,bak senin umudun var,nice insan var hiç umudu olmayan,en azından çabalayabilceksiniz.üzülmemek imkansız,üzülme diyemem..ama bak direk tüp bebek bile dememiş doktor.hem yaşınız çok genç,ben 29,eşim 32 yaşında 2.denememde tüple haile kaldım.ilk denemede olmadı kısmet değilmiş,yiyecek ekmeği yokmuş.şimde de bilemem sağlıkla kucağıma almak için dua ediyorum artık.yani bu iş hamiel kaldım bitti deyip geçmiyor.ilk önce tavsiyem stres yapma canım,önce rahat ol,korkulacak hiç birşey yok hem.bol bol dua et.3 ay normal bir süre ilacın etki etmesi için,,belki normal yolla bile olur..

merhaba canım,geçmiş olsun yolun açık olsun şimdiden,ilk öğrendiği zaman insan kaldıramayacağını,üstesinden gelemiyeceğini zannediyor,ama zaman tanı kendine,hayırlısını dile,bak senin umudun var,nice insan var hiç umudu olmayan,en azından çabalayabilceksiniz.üzülmemek imkansız,üzülme diyemem..ama bak direk tüp bebek bile dememiş doktor.hem yaşınız çok genç,ben 29,eşim 32 yaşında 2.denememde tüple haile kaldım.ilk denemede olmadı kısmet değilmiş,yiyecek ekmeği yokmuş.şimde de bilemem sağlıkla kucağıma almak için dua ediyorum artık.yani bu iş hamiel kaldım bitti deyip geçmiyor.ilk önce tavsiyem stres yapma canım,önce rahat ol,korkulacak hiç birşey yok hem.bol bol dua et.3 ay normal bir süre ilacın etki etmesi için,,belki normal yolla bile olur..

cok tesekkur ederım ablacım bırazda olsa yazdıklarından ıcım rahatladı. Allahım saglıklı bır sekılde bebegini kucagına almayı nasip etsin... kac aylık bebeğin? tüp bebek ıcın hangı klınıge gıttınız?

olucak inşallah nursefacım.aslında şaşkın gibi ekrana bakıyosun küçük beyaz bir nokta kesenin içinde,insan aklının alamıyacağı kadar büyük bir mucize..beyin anlamlandırmıyor gördüğü şeye saf gibi oluyor insan..inanamıyor..olucak görüceksin cnm:nazar::nazar:

şuan içimde inanamıyorum

Onu düşünmek beni okadar mutlu ediyorsa gördükten sonraki duygularımı tahmin bile edemiyorum şimdiden iki lafı bir araya getiremiyorum

kızlar yeni bir haber paylaşayım istedim.
haber: Trkiye'nin kinci embryoscope'u yine baheci'de haberi
embriyolarımızı el değmeden 24 saat izleyen alet umutta da gelmiş.ben bahceci deyken istemiştim.sen ilk hastalardansın demişlerdi.bakalım sonuca az kaldı.
Sizde umutta isteyin kızlar.başarı şansını artıran bir sistem çünkü benden söylemesi...............

çok ilginç birşey bir okadarda çok önemli bir gelişme bu şekilde başarı oranları artacak ve birçok ardaşım anne olma mutluğunu yaşayacak

çok ilginç birşey bir okadarda çok önemli bir gelişme bu şekilde başarı oranları artacak ve birçok ardaşım anne olma mutluğunu yaşayacak

ALLAK BU YOLDA UĞRAŞAN BÜTÜN ARKADAŞIMLARIMIZA YARDIM ETSİN

BU YENİLİKLER SAYESİNDE BAŞARILAR İKİ KATINA ÇIKACAK

BBENCE BAHCECİ UMUT TÜP BEBEK MERKEZİ BİR KEZ DAHA KENDİNİ KANITLAMIŞ OLDU
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Yarın test günüm.Dua edin lütfen::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::

Sonunda bende gebeyim.Test sonucum 210 çıktı .
Doktorum çok güzel olduğunu söyledi.Bana dua eden herkese teşekkürler
15 gün sonra keseyi görecekmişim.Çok mutluyum.:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

kızlar bugün bebeğimin kalp atışını dinlemeye gittim,bi de baktı ki süleyman bey 2 tane minicik kalp atıyor.:nazar::nazar:ŞOKTAYIM ŞAŞKINIM MUTLUYUM KAYGILIYIM.TEK YUMURTA İKİZİ,BÖLÜNMÜŞ EMBRİYOM..:KK1::KK53::KK66:

kızlar bugün bebeğimin kalp atışını dinlemeye gittim,bi de baktı ki süleyman bey 2 tane minicik kalp atıyor.:nazar::nazar:ŞOKTAYIM ŞAŞKINIM MUTLUYUM KAYGILIYIM.TEK YUMURTA İKİZİ,BÖLÜNMÜŞ EMBRİYOM..:KK1::KK53::KK66:

ezgicim bu ne guzel bir haber hayirli olsun canim,:81::KK9: ikiz cocuklari sirin olur
Allah saglikla kucagina vermeyi nasip etsin

X