Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

canım hep dua ediyorum...dualarım hep sizinle...pozitif düşün pozitif olsun...ben hep böyle yaptım...allahım seni ve tüm isteyenleri sevindirsin canım ya.eksikliği çok zor...allahım kımselere aratmasın.inanmak başarmanın yarısıdır.başarcağana inan.ben transferden sonra umuttan çıktık arabada kusmaya başladım,eve gittik bütün gece kustum.sabah merkeze cagardılar.serum taktılar.benimle aynı gün 10 kişi transfer olduk,ertesi gün merkeze gelen tek bendim.eşimin hemen morali bozuldu düşürdüm diye.ama ben hep inandım dedimki benimle....sende öyle yap canım allah kolaylı versin...

Pozitif düşünmek ne kadar zor birşey hele daha önce kötü deneyimler varsa bu daha zor oluyor bazen isyan eder gibi oluyorum sonra allahım herşeyin bir nedeni vardır diye kendimi teselli ediyorum
Eşim benim kadar çocuk istemediği için tek başıma mücadele ediyorum o olmazsa olmaz deyip kenara çekiliyor bende anne olmak istiyorummmmmmmmmm anlamıyor beni
Burda bunları yazmak içimi dökmek beni okadar çok rahatlatıyor ki anlatam
Keşke eşimde benim kadar isteseydi........................:KK43:

Pozitif düşünmek ne kadar zor birşey hele daha önce kötü deneyimler varsa bu daha zor oluyor bazen isyan eder gibi oluyorum sonra allahım herşeyin bir nedeni vardır diye kendimi teselli ediyorum
Eşim benim kadar çocuk istemediği için tek başıma mücadele ediyorum o olmazsa olmaz deyip kenara çekiliyor bende anne olmak istiyorummmmmmmmmm anlamıyor beni

canım ne diyeyim rabbim tez zamanda evladını sana bağışlasın seni okadar çok anlıyorumki
çünkü aynı dert bendede var belki onlarda istiyor ama belli etmiyorlar dışa vurmuyorlar
ne yapcan oluncada ondan sıra gelmez sevmeye buna emin ol bende hep tek başıma
savaştım ama şimdilik galip gelemedim ama inanıyorumki burda hepimiz yavrularımıza
kavuşucaz bende tüpte eşimden hiç destek almadım aksine beni sinir etmek için
elinden geleni yaptı o başardıda sinirden hep ağladım transfer boyunca
ama yinede dilim diyiyor tamam bende istemiyorum ama kalbime söz kar etmiyor
yanıyor o kalp pamuk pamuk mis kokulu yavrularım olsun diye içten içe yanıyor
ondan haberi yok o hep olursa olur olmassa herşey çocukmu diyiyor
buda bizim sınavımız inşallh sabırla atlatırız bebişlerimiz alırız kucağımıza

arkdaslar benimde doktorum umut tüpbebek merkezini tavsiye etti bende arastırmalara basladım yaptıran arkadaslar kaça mal oluyor bu tupbebek bu arada Allah herkesin yardımcısı olsun hamile arkadaslarıda tebrik ediyorum

arkadaslar mesajıma cevap veren yok mu ya :KK43:

canım ne diyeyim rabbim tez zamanda evladını sana bağışlasın seni okadar çok anlıyorumki
çünkü aynı dert bendede var belki onlarda istiyor ama belli etmiyorlar dışa vurmuyorlar
ne yapcan oluncada ondan sıra gelmez sevmeye buna emin ol bende hep tek başıma
savaştım ama şimdilik galip gelemedim ama inanıyorumki burda hepimiz yavrularımıza
kavuşucaz bende tüpte eşimden hiç destek almadım aksine beni sinir etmek için
elinden geleni yaptı o başardıda sinirden hep ağladım transfer boyunca
ama yinede dilim diyiyor tamam bende istemiyorum ama kalbime söz kar etmiyor
yanıyor o kalp pamuk pamuk mis kokulu yavrularım olsun diye içten içe yanıyor
ondan haberi yok o hep olursa olur olmassa herşey çocukmu diyiyor
buda bizim sınavımız inşallh sabırla atlatırız bebişlerimiz alırız kucağımıza

Canım az önce klinkteydim şimdi işteyim ofis sakin olunca girip bakayım dedim
Eşimden çok destek görneyince ve etrafımda bana çok destek veren olmayınca buralarda sizlerle acılarımı sevinçleri paylaşmak istedim
Çok ilginç doktorum doktorum eşimden daha çok destek oluyor :)
Sen hangi aşamadasın

Canım az önce klinkteydim şimdi işteyim ofis sakin olunca girip bakayım dedim
Eşimden çok destek görneyince ve etrafımda bana çok destek veren olmayınca buralarda sizlerle acılarımı sevinçleri paylaşmak istedim
Çok ilginç doktorum doktorum eşimden daha çok destek oluyor :)
Sen hangi aşamadasın

ben eşime biraz kürler falan hemde parada denkleşmedi
tek kişi çalışınca ancak inşallah seninde tutacak

:KK49:Kızlar ben geldim ama biraz kötüyüm
:18:Akşam kanamam oldu kendimi en yakın hastaneye nasıl attım bilemedim ama allahtan korkulacak birşey yokmuş zaten sonra doktorumla görüştüm oda korkulacak birşey olmadığını söyledi ama dinlenmem gerekiyormuş o yüzden izin aldım evdeyim ve dinleniyorum sizler ne yapıyorsunuz?

Son düzenleme:
canım hoş geldin doğru kararı vermişsin ilaç dahil 5.000.tl raporla 2.000 tl
çok güvenilir merkez pişman olmayacaksın ismini listeye eklememi istermisin

nurmecim kesinlikle sana katılıyorum umuttaki herkesle bir aile gibi oldum bencede arkadaşımız pişman olmayacak

Canım bizler burdayız her zaman senin yanında olacağız bence çokta güzel anne olacaksın :KK49:

slm kızlar neler yapıyorsunuz sizinle çok beğendiğim bir sözü paylaşmak istedim çünkü bizleri anlatıyor(UMUTSUZ KAPILAR VARDIR AÇILMAZ,RABBİMİN KAPISI BÜYÜKTÜR KAPANMAZ,SEN UMUDUNU KAYBETME RABBİM KULUNU YALNIZ BIRAKMAZ.)

merhaba kızlar ,

bir çoğunuz beni hatırlar sanırım...bu topicin listesini başlatanım :)) bir çoğunuzun tedavi sürecini yakından paylaştım ama benim tedavimin sonucunu aldıktan sonra taşınma sıkıntım ve hamileliğimde yaşadığım bazı olaylardan ötürü artık topice hatta kk ya hiç giremedim... bugün aklıma geldi ve sizlerle de paylaşmak istedim...

KIZLAR BEBEĞİM 22 GÜN EVVEL 1 KASIMDA DOĞDU... ADINI DAMLA KOYDUM... ÇOK TATLI BİR BEBEK , MAŞALLAH...

DOĞUM SIRASINDA DA HAMİLELİĞİMDE DE HEP DUALARIMI ETTİM..RABBİM OLMAYANLARA DA VERSİN , YOKLUĞUNU GSTERMESİN...ALLAHIM ANNE OLMAK İÇİN EL AÇAN KULLARININ DUALARINI KABUL ETSİN.. RABBİM HAMİLE OLAN KULLARINI TEK NEFESTE SAĞLIKLICA BEBEKLERİNE KAVUŞTURSUN...ALLAHIM TÜM ANNELERE GÜÇ KUVVET VERSİN BEBEKLERİNE RIZK GNDERSİN ALLAHIM...

DUALARIMI HEP BU ŞEKİLDE ETTİM EDİYORUM ARKADAŞLARIM...GÜZEL HABERLERİNİZİ DUYMAK DİLEĞİYLE...

SEVGİLERİMLE ,

DERYA:)

X