Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

iyi akşamlar kızlar.bende aralık ayında umutta tedaviye başlıyorum.şuan vitamin kullanıyorum.

:KK49:Canım Hoşgeldin

nurmecim nasılsın senden başka kimseler uğramıyor buralara bende giriyorum ama kimseler yok diye çıkıyorum

Hamile kalanlar malesef gelmiyor ama ben hep buralarda olacağım

canım tabiki doğru kararı sen vereceksin ama iyi olmana sevindim
özlettin kendi gözlerim hep seni aradı aşkidom :KK16:::KK19::KK16::KK19::KK16:

Canım burası alışkanlık oldu bana:KK9: vazgecemiyorum

Cumartesi günü yumurta toplama işlemim yapıldı of çok gerginim doktor transfer için 5'inci günü düşünüyor tabi o güne kalan embriyo olursa beklemek tedaviden daha zorrrr

Canım hadi bakalım inşallah herşey güzel olacak

Tüp bebek raporu çıktıktan sonra umut tüp bebek merkezinde olacağım :KK55:

:KK49:Aramıza hoşgeldin

:44::44::44::44::44::44::44::44::44::44:
tühhhhhhh kaçırdım seni tatlı hamişim benim
sen bizi bırakmayacaksın şimdi nasılsın aklım hep sende

merhabalr ben çok uzun süredir girmemiştim umut tüp bebek topiciğine nurme ve sevdammla aynıu zamanda tedavi görmüştük sanki,kızlar geçmişi okumadım ama umarım bebişleriniz sizlerdedir.içim bir tuhaf oldu buraya girince,sanki hiç yaşanmamış saymak istiyor insan olaylar yaşanırken acıtıyor çok,yıpratıyor..ama geriye dönüp bakınca çok zaman geçmiş gibi geliyor..ama mayıs ayıydı ben tedaviye başladığımda..neyse ben umut tüp bebekte tedavi gören arkadaşlara ne kadar isabetli bi karar verdiklerini söylemek istiyorum..şu an iki evladıma kavuşmayı bekliyorsam onların sayesinde,dünyanın en güzel hediyesini verdiler bize..sadece güvenin onlara ve hiç stres yapmayın..2,denememde kavuştum oğluşlarıma 5 haftam kaldı onları görmeme,tanıdığım tanımadığım herkese dua ediyorum allahım yolunuzu aydınlatsın yaşayan bilir bunu sadece,dualarım sizlerle....

:KK49:canım hoşgeldin

hamile kalanlar malesef gelmiyor ama ben hep buralarda olacağım

canım burası alışkanlık oldu bana:KK9: Vazgecemiyorum

canım hadi bakalım inşallah herşey güzel olaca

:KK49:aramıza hoşgeldin

:KK9:Hoşbulduk

Raporumu çıkartım en kısa zamanda tedaviye başlamak istiyorum

Son düzenleme:
merhabalr ben çok uzun süredir girmemiştim umut tüp bebek topiciğine nurme ve sevdammla aynıu zamanda tedavi görmüştük sanki,kızlar geçmişi okumadım ama umarım bebişleriniz sizlerdedir.içim bir tuhaf oldu buraya girince,sanki hiç yaşanmamış saymak istiyor insan olaylar yaşanırken acıtıyor çok,yıpratıyor..ama geriye dönüp bakınca çok zaman geçmiş gibi geliyor..ama mayıs ayıydı ben tedaviye başladığımda..neyse ben umut tüp bebekte tedavi gören arkadaşlara ne kadar isabetli bi karar verdiklerini söylemek istiyorum..şu an iki evladıma kavuşmayı bekliyorsam onların sayesinde,dünyanın en güzel hediyesini verdiler bize..sadece güvenin onlara ve hiç stres yapmayın..2,denememde kavuştum oğluşlarıma 5 haftam kaldı onları görmeme,tanıdığım tanımadığım herkese dua ediyorum allahım yolunuzu aydınlatsın yaşayan bilir bunu sadece,dualarım sizlerle....

:KK16:Ne kadar güzel hemde:emir_bebek::emir_bebek: iki tane meleklerine kavuşmana az kalmış inşallah saglıklı sıhhatli kucagına alırsın

hayırlı doğumlar nasip olsun inşallah...

Ben henüz umut tüp bebek merkezine gitmedim sürekli araştırıyorum aynı zamanda rapor çıkartmaya çalışıyorum raporumu çıkartım

öğle gideceğim merkeze

Merkez için yazdıkların çok güzel böğle şeyleri okuyunca doğru karar verdiğimi düşünüyorum

Son düzenleme:
:KK49:Canım Hoşgeldin

Hamile kalanlar malesef gelmiyor ama ben hep buralarda olacağım

Canım burası alışkanlık oldu bana:KK9: vazgecemiyorum

Canım hadi bakalım inşallah herşey güzel olacak

:KK49:Aramıza hoşgeldin

inşallah canım bugün bebeğimi almaya gidiyorum

Son düzenleme:

hoş geldin ezgicim inan seni çok merak ediyodum iyi olmana sevindim
rabbim kolay doğumlar nasip etsin oğluşlarına kavuş doğumdan sonra resimlerini
eklemeyi unutma heycan la bekliiycem bizlere umut olcak sen bebişlerin

]umutun:emir_bebek:anneleri:nazar:

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
10-özgemercan---hamile -hopluyorrr bebişii ( KENDİLİĞİNDEN)
11-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
12-sympathique ---- hamile ( umut - tüp )
13-ceysin---bence burda kalmalısın arkadaşım ,gelecek bebişimiz yakında
14-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
15-fulya41-----yeniden gelecek bebeği ( umut - tüp )
16-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
17-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
18-nsh--- hamile ( umut - tüp )
19-turkal---hamile ( umut - tüp )
20-besa3467----hamile ( umut - tüp )
21-sinems941---hamile (umut-tüp)
22-sevgi3434--- hamile (ben demedimmi 7 cücelerden kap gel diye)
23-siri_ne -----hamile (umut-tüp)
:nazar:nurcaneas--hamile-allaha-sonsuz-şükürler-olsun-umut-tüp
24-bebekteyiz --- ??? ( umut-tüp )
25-tahmer---hamile-umut-tüp
26-sedasem ---6mayısta kızını doğuracak ( umut-tüp) (ilk bebek haberimiz)
27-ipekada---hamile ( umut-tüp)
28-ezgi--hamiş--umut--tüp--:nazar::nazar::emir_bebek:ikiz
29-belg34--hamiş--umut--tüp
:nazar:nursin1981-hamile-ikiz-umut-tüp
30--nursefa--hamile--umut--tüp:emir_bebek::emir_bebek:
31-berrna--hamile--:emir_bebek::emir_bebek:--umut--tüp-ikiz
32-Panadol--2-denemesinde--hamile-umut-tüp:emir_bebek:
33--ayyben--hamile--umut--tüp:KK49::emir_bebek:
34-- tiny--o-şimdi-hamile-umut-tüp:KK49::KK49:
35--ciroz--geldi--sonunda--annesine--yavrusu-hamile-umut-tüp
36--sedanal69-- oda -şimdi hamile umut tüp
37--dryısy--maşallah-hamile-umut-tüp
38--saycan-maşallah-hamile-
39--hayalimmmm-oda-hamile umut-tüp
40--ktg-oda hamile-umut-tüp
41-fulyabe-oldu-işte-hamile-umut-tüp zıplıyor-bebişi
42-oprah-maşallh-hamile-umut-tüp
43-hly7-tüpe-başlarken-kendiliğinden geldi-bebişi
:KK49:UMUTA::KK49:KOŞACAK:KK49:MUSTAKBEL:KK49:HAMİŞ:KK49:ADAYLARI

1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-nurcanseas--rapor-alma-aşamasında
7-umud----kendini hazır hissettiğinde "anne" olacak arkadaşımız
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
16-mayıs adetiyle)-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak nisan sonu
17-eilnn-başka-denemede-inşallh umut-tüp
18-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemed
19-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
20-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
21-angel_78---allah yüzüne gülecek
22-bh2006 --- tedaviye başlayacak
23-kuzunaz--- rapor aşamasında
25-tayf ---- antalyada tedavi görüp bebişine kavuşacak
26--hilbay--- kontrolleri devam ediyor(umut-tüp)-
27-nurme --- bir başka denemede inşallah
29-fındık faresi --- ( dondurulmuşlar uğur getirecek)
30-su1838--rapor-alma-aşamasında-umut-tüp
32-runya--tedaviye-başladı-çok-yakında-mucizesi-gelcek-inşallah-umut-tüp
33-arzuu85-tedaviye başladı-umut-tüp-3-denemesi
34-incitanesi28-tedavi--için-ağustosu-bekliyor-umut-tüp
35-voyag-tedavisi-başladı-yumoşlar-toplanacak-hayırlısı-olur-inşallah
38-oznur65-tedavisi-başladı-umut-tüp
39-shr7478-rapor alma-aşamasında-umut-tüp
40-esra27m-başka-denemede-inşallah-umut-tüp
41-usagi34-tedavi aşamasında-ilk tüp-olcak-umut-tüp
42-sevdammmmm-birgün gelecek meleğin-umut-tüp
43-gonnu-tedaviye-başlıycak-umut-tüp
44-elo_34-tedavii-bir-sonra-başlıycak-umut-tüp:KK16:

Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi’

]umutun:emir_bebek:anneleri:nazar:

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
10-özgemercan---hamile -hopluyorrr bebişii ( KENDİLİĞİNDEN)
11-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
12-sympathique ---- hamile ( umut - tüp )
13-ceysin---bence burda kalmalısın arkadaşım ,gelecek bebişimiz yakında
14-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
15-fulya41-----yeniden gelecek bebeği ( umut - tüp )
16-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
17-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
18-nsh--- hamile ( umut - tüp )
19-turkal---hamile ( umut - tüp )
20-besa3467----hamile ( umut - tüp )
21-sinems941---hamile (umut-tüp)
22-sevgi3434--- hamile (ben demedimmi 7 cücelerden kap gel diye)
23-siri_ne -----hamile (umut-tüp)
:nazar:nurcaneas--hamile-allaha-sonsuz-şükürler-olsun-umut-tüp
24-bebekteyiz --- ??? ( umut-tüp )
25-tahmer---hamile-umut-tüp
26-sedasem ---6mayısta kızını doğuracak ( umut-tüp) (ilk bebek haberimiz)
27-ipekada---hamile ( umut-tüp)
28-ezgi--hamiş--umut--tüp--:nazar::nazar::emir_bebek:ikiz
29-belg34--hamiş--umut--tüp
:nazar:nursin1981-hamile-ikiz-umut-tüp
30--nursefa--hamile--umut--tüp:emir_bebek::emir_bebek:
31-berrna--hamile--:emir_bebek::emir_bebek:--umut--tüp-ikiz
32-Panadol--2-denemesinde--hamile-umut-tüp:emir_bebek:
33--ayyben--hamile--umut--tüp:KK49::emir_bebek:
34-- tiny--o-şimdi-hamile-umut-tüp:KK49::KK49:
35--ciroz--geldi--sonunda--annesine--yavrusu-hamile-umut-tüp
36--sedanal69-- oda -şimdi hamile umut tüp
37--dryısy--maşallah-hamile-umut-tüp
38--saycan-maşallah-hamile-
39--hayalimmmm-oda-hamile umut-tüp
40--ktg-oda hamile-umut-tüp
41-fulyabe-oldu-işte-hamile-umut-tüp zıplıyor-bebişi
42-oprah-maşallh-hamile-umut-tüp
43-hly7-tüpe-başlarken-kendiliğinden geldi-bebişi
:KK49:UMUTA::KK49:KOŞACAK:KK49:MUSTAKBEL:KK49:HAMİŞ:KK49:ADAYLARI

1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-nurcanseas--rapor-alma-aşamasında
7-umud----kendini hazır hissettiğinde "anne" olacak arkadaşımız
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
16-mayıs adetiyle)-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak nisan sonu
17-eilnn-başka-denemede-inşallh umut-tüp
18-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemed
19-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
20-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
21-angel_78---allah yüzüne gülecek
22-bh2006 --- tedaviye başlayacak
23-kuzunaz--- rapor aşamasında
25-tayf ---- antalyada tedavi görüp bebişine kavuşacak
26--hilbay--- kontrolleri devam ediyor(umut-tüp)-
27-nurme --- bir başka denemede inşallah
29-fındık faresi --- ( dondurulmuşlar uğur getirecek)
30-su1838--rapor-alma-aşamasında-umut-tüp
32-runya--tedaviye-başladı-çok-yakında-mucizesi-gelcek-inşallah-umut-tüp
33-arzuu85-tedaviye başladı-umut-tüp-3-denemesi
34-incitanesi28-tedavi--için-ağustosu-bekliyor-umut-tüp
35-voyag-tedavisi-başladı-yumoşlar-toplanacak-hayırlısı-olur-inşallah
38-oznur65-tedavisi-başladı-umut-tüp
39-shr7478-rapor alma-aşamasında-umut-tüp
40-esra27m-başka-denemede-inşallah-umut-tüp
41-usagi34-tedavi aşamasında-ilk tüp-olcak-umut-tüp
42-sevdammmmm-birgün gelecek meleğin-umut-tüp
43-gonnu-tedaviye-başlıycak-umut-tüp
44-elo_34-tedavii-bir-sonra-başlıycak-umut-tüp:KK16:

Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi’

Eline sağlık ne güzel liste olmuş.Gebe olup bu sayfaları ziyaret etmek bana mutluluk veriyor.Gebelik aslında zormuş arkadaşlar sürekli bulantı halsizlik doktorum gececek bunlar diyor .Bencede gececek ama zorlanıyorum.Benim işim hesap kitap.Tam önmeli bir evrak teslim etmem gerekiyor diyelim birden lavabya koşıyorum.İş yerinde ki çalışma arkadaşlarımda sağolsun hiç anlayışı değil.Kafam bozuluyor çıkayım işten diyorum ama para da lazım .İşte böyle hayat herhalde sürekli başka problemlerle uğarşıyoruz.Umut kızları hepinizi öpüyorum.

Ya ben size birşey söylemek için sayfaya girmiştim kendi dertlerimden anlatım çıktım.Dün işyerinden bir arkadaşımı UMUT ta götürdüm.Kendisinin başka bir merkezde 2 tane denemesi var .Ne zamandır banabirlikte gidelim tedaviye başlamakistiyorum demişti benimde kontrol günüm olduğu için randevu alıp gittik.Dr.Süleyman beyle randevusu vardı.Uzun bir süredir bazı hastalara bağışıklık siistemi düzenleyici serum takıyorlarmış.Özelikle deneme sayısı 3-4 olan hastalara çok olumlu sonuçlar almışlar.Artık bütün hastalara rutin yapacaklarmış.Ne işe yaradığını sordum ben tabii ki .Ana rahminin embriyoyu yabancı bir cisim olarak algılamaması için bağışıklı sitemini düzenliyormuş.Herhangi bir ücret almayacaklarmış ki herhasta yararlansın diye.Ocak ayında rutin olarak başlayacaklarmış.
Arkadaşım çok etkilendi merkezden ve süleyman beyden ne kadar kendinden emin konuşuyor ve rahatlatıyor insanı .Umuttun tabii en önemli özelliği para kaynaklı olmadıkları için insan sonsuz güveniyor.
Kızlar sizi bilgilendireyim dedim.İnşallah faydam olmuştur.Detayları Umutta konuşursunuz zaten.
:KK19::KK19::KK19:

Ya ben size birşey söylemek için sayfaya girmiştim kendi dertlerimden anlatım çıktım.Dün işyerinden bir arkadaşımı UMUT ta götürdüm.Kendisinin başka bir merkezde 2 tane denemesi var .Ne zamandır banabirlikte gidelim tedaviye başlamakistiyorum demişti benimde kontrol günüm olduğu için randevu alıp gittik.Dr.Süleyman beyle randevusu vardı.Uzun bir süredir bazı hastalara bağışıklık siistemi düzenleyici serum takıyorlarmış.Özelikle deneme sayısı 3-4 olan hastalara çok olumlu sonuçlar almışlar.Artık bütün hastalara rutin yapacaklarmış.Ne işe yaradığını sordum ben tabii ki .Ana rahminin embriyoyu yabancı bir cisim olarak algılamaması için bağışıklı sitemini düzenliyormuş.Herhangi bir ücret almayacaklarmış ki herhasta yararlansın diye.Ocak ayında rutin olarak başlayacaklarmış.
Arkadaşım çok etkilendi merkezden ve süleyman beyden ne kadar kendinden emin konuşuyor ve rahatlatıyor insanı .Umuttun tabii en önemli özelliği para kaynaklı olmadıkları için insan sonsuz güveniyor.
Kızlar sizi bilgilendireyim dedim.İnşallah faydam olmuştur.Detayları Umutta konuşursunuz zaten.

aaaaa çok güzelmiş bende yakında umut tüp bebek merkezinde olacağım gerci daha merkeze ön görüşme için gitmedim raporumu tamamladıkladıktan sonra randevu alaym demiştim bugün merkezi aradığımda öncesinde bir ön görüşmeye gelmenizde fayda olur dediler bende eşimle konuşup randevu alacağım ön görüşmeye gittiğimde bu uygulama hakkında kesinlikle bilgi almak istiyorum

:KK9:Bilgilendirme için teşekürler

canım sedam hoş geldin bayadır sende yoktun ama maşallah herşey yolunda
sanırım cinsiyeti bellimi arada uğra heberdar et emi) bilgilerin için çok teşekkür ederiz
yeni çıkmış galiba benim ikinci olcak son durumu bekliyoruz hayırlısı allahtan öptüm canım kendine ve yavruna iyi bak

hayatım çok sevindim az kalmış ya rabbim sağ salim kucağına almayı nasipeder ihşallah biz hala burdayız ben senden sonra 3.de denedim oda negatif 4. için hazırlanıyorum allahın izniyle
Bugün transferim olacak çok hecanlıyım lütfen dualarınızı benden eksik etmeyin

hayatım rabbim yar ve yardımcın olsun ihşallah bebişin sana sıkı tutunur bizi haberdar et gelişmelerden

merhabalarrrr bende bu ay umut tüp bebekde tedaviye başlıyorummm 2.denemem bu benim ilk denemem malasef negatifdi umarım umut bana uğur getirirr inş

Benim tedavimde de uygulandı tedaviye başladığım gün yumurta toplama öncesi ve transfer öncesi uygulandı
Hakkımızda hayırlısı olur inşallah Geriye doğru sayım başladı

Son düzenleme:
hayatım çok sevindim az kalmış ya rabbim sağ salim kucağına almayı nasipeder ihşallah biz hala burdayız ben senden sonra 3.de denedim oda negatif 4. için hazırlanıyorum allahın izniyle

hayatım rabbim yar ve yardımcın olsun ihşallah bebişin sana sıkı tutunur bizi haberdar et gelişmelerden

İnşallah canım sürekli onunla konuşuyorum ne olursun beni bırakma diye allahım ne olur yardım et

X