Uzun vadede gram altın mı daha mantıklı yoksa altın hesabı mı?

Altın hesabınada faız dıyorlar ben anlamıyorum nolcak :KK43: altın fızıksel olmadıgı ıcın faız yemıs gıbı oluyomusuz :KK43: hesab olayını o yuzden vazgectım,altın ne zaman duser bılgısı olan varmı

ya yapma güzelim ya kim diyor onu anlamiyorum.komik şeylere meyil vermeyin lütfen.
Altın hesabınada faız dıyorlar ben anlamıyorum nolcak :KK43: altın fızıksel olmadıgı ıcın faız yemıs gıbı oluyomusuz :KK43: hesab olayını o yuzden vazgectım,altın ne zaman duser bılgısı olan varmı

2009 altin alma diyenler yanilmis :)O zaman bu zaman , Altin iki katina cikmis .Ne zaman kriz ciksa altin firlar , ekonomi iyiyse altina ragbet pek olmaz, tabi bu genel bir yorum.

yatırımcı kızlar sizce altın hesabımı daha iyi yoksa vadeli hesap mı ? cok kararsızım 8000 tl civarı birikimim var nasıl değerlendireyim bilemedim eşim vadeli hesabın getirisi iyi olur dior ama bende altın almayı düşünüyorum yani altın hesabı actırmayı.sizler neler yapıyorsunuz ? ne tavsiye edersiniz ?En Büyük KK

son cewap yazılalı 2 sene olmuş peki bu sene için de fikirler aynımı acaba yatırım yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı kestiremiyorum kafam çok karıştı:44:

son cewap yazılalı 2 sene olmuş peki bu sene için de fikirler aynımı acaba yatırım yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı kestiremiyorum kafam çok karıştı:44:

Size tavsiyem şu an altın almayın yüksek şu sıralar düşmesini bekleyin.
Ben TL olarak bekletiyorum düştüğünde bir kısmıyla altın alıcam sizde bölün bence yatırımınızı.

Size tavsiyem şu an altın almayın yüksek şu sıralar düşmesini bekleyin.
Ben TL olarak bekletiyorum düştüğünde bir kısmıyla altın alıcam sizde bölün bence yatırımınızı.

ewet bugün takip ettm düşüşe geçmiş beklemedeyim şuan

Napptınız aldınız mı? bu gün iyice düştü. Ben 5 gün önce aldığım için üzgünüm, keşke biraz daha bekleseymişim? Sizce daha da düşer mi?

kızlar altından şaşmayın ben hiç düşmüş artmış demeden alıyorum en iyi yatırım nakit bi şekilde harcanıyor hem altın şuanda gayet iyi geçen yaz 190 lere fırladı yaza gene aynı olur

yatırımcı kızlar sizce altın hesabımı daha iyi yoksa vadeli hesap mı ? cok kararsızım 8000 tl civarı birikimim var nasıl değerlendireyim bilemedim eşim vadeli hesabın getirisi iyi olur dior ama bende altın almayı düşünüyorum yani altın hesabı actırmayı.sizler neler yapıyorsunuz ? ne tavsiye edersiniz ?En Büyük KK

Şu an en iyi yatırım bes görünüyor bana. %25 devlet katkısı.

kısa vadede zaten yapılacak yatırım döviz olabilir belki, altında çok kazandırmaz kısa vadede...

kısa vade denilen 1-3-6-9-max 12 aydır bu dönemlerde max 12 ay için ve üzeri için altın yatırımı yapılabilir ama çok kısa vadede zarar yol açabilir.

Aynen. O nedenle 12 aydan kisa 3 aydan uzun vadede doviz en ise yarayani.

Napptınız aldınız mı? bu gün iyice düştü. Ben 5 gün önce aldığım için üzgünüm, keşke biraz daha bekleseymişim? Sizce daha da düşer mi?

daha almadım düşücek dendi bende seçimlerden sonra düşer die düşündüm ki düştüde dahada düşer bence bu ay alıcam bide altın hesabı düşünüyorum o işlerdende pek anlamam ama kafama yatarsa hesap açıcam

Ben Euroyu mantıklı buluyorum şu dönem ama pek de güvenemiyorum birden düşer felan :KK50:

bu altin hesabi nedir biri anlatabilir mi

Canim altin hesabi mesela smdi kuyumcuya gidip altin alip dolabinda sakliyosun ya hih onu bankada yapiyosun. Altin birikimlerin bankada oluyor.calinma riski olmuyor birde tl veya dolar cinsinden altin alip satabiliyosun alip satarkende hani evdekini satmak gibi olmuyor. Yok eski tarih yok bilmemne derdi yok. Yani altini gormeden altin elinin altinda oluyor:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

arkadaşlar ben 10 yıldır çalışıyorum..söylemesi ayıp iyide alıyorum .ama bi türlü para biriktiremedim..ama bu böyle gitmez.sizce altın hesabımı yoksa gram altın mı almak daha mantıklı.yada değişik yatırım fikirleri olanlar lütfen fikirlerimizi paylaşalım...sizler ne yaptınız ve ne kadar zamanda ne oldu...

gram altın derken onuda internetten alacaksın değil mi? yani fiziki bir karşılığı olmayacak.tavsiyem gram altın alman yonunde çunku altın fonlarını bozdururken vergi kesintisi oluyor. ikisinide denedim şuan ufak bir mebla gram altınım var bir bankada sadece aylık hesap işletim ücreti kesiliyor 1 lira kadar.

X