vajina beyazlatma

Konudan aldım;
"ilerde evlendiğimde kocamdan büyük ihtimalle çok utanıcam bu konuda" yazmış ve biz Türkçe dersi alıcaz.
Kafalar pırıl pırıl yeminle.
Bence onu durumun vehametini anlatmak icin yazmis. Yani cok koyu, evlensem kocamdan bile utanirim demis. Yoksa kocamdan utanmamak icin vajinami beyazlatayim simdiden demek istemiş

⬆️⬆️⬆️⬆️ BURADA HANIMEFENDİ SALAĞA ANLATIR GİBİ AÇIKLAMIŞ NE DEMEK İSTEDİĞİMİ. DEFALARCA OKUYUN ZOR OLACAK EMİNİM AMA BELKİ ANLARSINIZ.
1. Seviye bunun neresinde?
2. Burada herkes sizi pohpohlamak zorunda mi?
3. Yorumlardan hoşlanmayacaksanız neden konu açıyorsunuz?
4. Büyük harflerle yazınca elinize ne geçti?

Konudan aldım;
"ilerde evlendiğimde kocamdan büyük ihtimalle çok utanıcam bu konuda" yazmış ve biz Türkçe dersi alıcaz.
Kafalar pırıl pırıl yeminle.
Heeeer yorumuna ayrı şaşırıyorum, daha ne kadar şaşırabilirim diyorum, bir sonrakinde daha fazla şaşırıyorum, gerçekten beni şaşırtıyor konu sahibi hanımefendi.

varoştan kastımın kullandığı üslup olduğunu bile anlayamamış birine bir şey açıklamama pek gerek yok
Yoo anladım, ben üslubunuzdan bahsetmiyorum zaten. Bakış açınız diyorum, çok mu intelijansiya? Bu koyuluktan sadece “kendinizin” rahatsız olduğunuzdan bahsetseydiniz öyle bir cevap gelmezdi emin olun, siz de bunu idrak edememişsiniz. Bunu vajinanızı bir başkasına beğendirmek amaçlı istediğiniz için üye doğruları kendi üslubuyla söylemiş. Başkasına varoş derken önce kendinize dönüp bir bakın. Henüz ortada bile olmayan koca adayınız için “sarımsak sür beyazlatıyor” dense yapacak gibi duruyorsunuz. Bu çok mu elit? Bunun yolu bellidir. Lazer ya da krem. Konu açtığınıza göre alternatif yöntemler arıyorsunuz. Umarım bulursunuz.

1. bu kadar seviyesiz insana böyle cevap
2.ne pohpohlaması kim dedi sana beni popohla diye
3. ben yorum istemedim çözüm istedim çözümün yoksa ne arıyorsun burda
4. canım öyle istedi

Yoo anladım, ben üslubunuzdan bahsetmiyorum zaten. Bakış açınız diyorum, çok mu intelijansiya? Bu koyuluktan sadece “kendinizin” rahatsız olduğunuzdan bahsetseydiniz öyle bir cevap gelmezdi emin olun, siz de bunu idrak edememişsiniz. Bunu vajinanızı bir başkasına beğendirmek amaçlı istediğiniz için üye doğruları kendi üslubuyla söylemiş. Başkasına varoş derken önce kendinize dönüp bir bakın. Henüz ortada bile olmayan koca adayınız için “sarımsak sür beyazlatıyor” dense yapacak gibi duruyorsunuz. Bu çok mu elit? Bunun yolu bellidir. Lazer ya da krem. Konu açtığınıza göre alternatif yöntemler arıyorsunuz. Umarım bulursunuz.
Saat 01.41 yeni kelime öğrendim, teşekkür ederim. İlk defa duydum🤔

YAHU İSTER KOCAM İÇİN İSTERİM İSTER KENDİM İÇİN İSTERİM SİZE NE. ÖZGÜVENSİZLİKSE BENİM SORUNUM. SİZ KİMSİNİZ Kİ BANA AŞAĞILAYICI BİR ŞEKİLDE AKIL VERMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ. SORU SORDUM CEVABINI BİLİYORSAN YAZ BİLMİYORSAN ÇEK GİT

Salak kim tartışılır.
Bence sek su katılmamış salak kendisi.
Sende akıl olsa yazdığın ortada konundan aldım yok öyle değil de böyle de deyip ayna da yansıması olan kapkara vajinası pardon 😂 salaklığı başkalarına atmazsın.

Madem utanmazsın yazmasaydın konunda.

Bizler sana utanma vajinanın renginden dedik.

Aaa bi vajina için girdiğimiz hallere bak.
Ayıp olmasa resim isticez ya fırça üzerine fırça.
İnşallah şansı bahtı güzel olur vajinamızın gecemiz şenlendi.

HANIMLAR BEN UYUYORUM. MALUM HERKES SİZİN GİBİ EV HANIMI DEĞİL İŞ VAR GÜÇ VAR. UZUN ZAMANDIR BÖYLE SEVİYESİZ BİR ORTAMA GİRMEMİŞTİM SAĞ OLUN VALLA. ARADA YAPALIM BUNU. BU ARADA KENDİNİZİ BİR BAŞKASINA AKIL VERMEYE ÇALIŞACAK KADAR ÖNEMLİ SANMAYIN LÜTFEN. SİZ PSİKOLOG DEĞİLSİNİZ BEN DE DANIŞANINIZ DEĞİLİM. HAMDOLSUN TEK DERDİM VAJİNAMIN RENGİ ALLAH BAŞKA DERT VERMESİN. ÖPÜLDÜNÜZ ❤️❤️❤️

Salak kim tartışılır.
Sende akıl olsa yazdığın ortada konundan aldım yok öyle değil de böyle de deyip ayna da yansıması olan kapkara vajinası pardon 😂 salaklığı başkalarına atmazsın.

yazdığım fiziksel bir olaydan beni aşağılamaya çalışıyorsun sabahtan beri ahahahaha işte seviyesizlik, vasatlık tam olarak böyle bir şey 😕

Salak kim tartışılır.

Bu tavırlara sahip insana güzel dileklerde de bulunmam, dua da etmem. Siz yine ediyorsunuz. Benim nezdimde bu tavra yağmurlu havada su yok. Çünkü ben bu ülkede insanların istedikleri olmayınca, istediklerini duymayınca çirkinleşmelerinden çok sıkıldım.
Sizi öpüyorum 🩷 (göndere basmadan yanlışlıkla kalbimi silmişim, düzenliyorum.)

HANIMLAR BEN UYUYORUM. MALUM HERKES SİZİN GİBİ EV HANIMI DEĞİL İŞ VAR GÜÇ VAR. UZUN ZAMANDIR BÖYLE SEVİYESİZ BİR ORTAMA GİRMEMİŞTİM SAĞ OLUN VALLA. ARADA YAPALIM BUNU. BU ARADA KENDİNİZİ BİR BAŞKASINA AKIL VERMEYE ÇALIŞACAK KADAR ÖNEMLİ SANMAYIN LÜTFEN. SİZ PSİKOLOG DEĞİLSİNİZ BEN DE DANIŞANINIZ DEĞİLİM. HAMDOLSUN TEDERDİM VAJİNAMIN RENGİ ALLAH BAŞKA DERT VERMESİN. ÖPÜLDÜNÜZ ❤️❤️❤️
Oh sefamız olsun çatla patla git uyu.

Evet evdeyiz keyfimiz yerinde kapımızda arabamız, cebimizde paramız, çatır çatır koca parası yiyorum-z.
Psikolog mu sen bizi Instagram daki sahte psikolojik çağlayla karıştırma.
Sahtekarlık yapmayız biz ne isek o bam bam 😂😂😂

Fırçanın sonu vajina kararması yemin ederim fenalık geldi.
Git rengini açtır bide sigorta yaptır, jlo teyzen gibi o da poposuna yapmıştı.

Banu Alkanın şarkısı geldi aklıma beyaz beyaz orkidem delin miyim sanki ben😂😂😂

Oh sefamız olsun çatla patla git uyu.

Evet evdeyiz keyfimiz yerinde kapımızda arabamız, cebimizde paramız, çatır çatır koca parası yiyorum-z.
Psikolog mu sen bizi Instagram daki sahte psikolojik çağlayla karıştırma.
Sahtekarlık yapmayız biz ne isek o bam bam 😂😂😂

Fırçanın sonu vajina kararması yemin ederim fenalık geldi.
Git rengini açtır bide sigorta yaptır, jlo teyzen gibi o da poposuna yapmıştı.

Banu Alkanın şarkısı geldi aklıma beyaz beyaz orkidem delin miyim sanki ben😂😂😂
aşkım koca parası yediğin zaten çok belli söylemene gerek yoktu. büyük ihtimalle hayatındaki tek başarın çocuk doğurmak bir de burada insanları aşağılayarak küçük dünyanı biraz renklendirmek🧿🧿helal olsun sana valla bir ben bulamadım koca ama bu vajinayla nasıl bulacam ama dimi😭😭😭😭

lazere gidince ilk sana fotosunu atıcam teyzesi😍 sigortalatıp koruyucu jelatin taktırıcam

kız ne güzel banu alkan dinledikçe beni hatırlarsın😘😘😘

yazdığım fiziksel bir olaydan beni aşağılamaya çalışıyorsun sabahtan beri ahahahaha işte seviyesizlik, vasatlık tam olarak böyle bir şey 😕
Uyuyordun hani uyumadın mı?

Ya şu platformda seni kimse vajinanın rengi için aşşalamaz. Ben kesinlikle aşşalamam gerçekten iyimisin kaç kere önemi yok dedik. En sonunda olayı 😂😂😂

Vajinanın rengi önemli değil.
Ya şimdi yatarken ağlayayım felan deme.
Önemli değil .......

X