vajina beyazlatma

YAHU İSTER KOCAM İÇİN İSTERİM İSTER KENDİM İÇİN İSTERİM SİZE NE. ÖZGÜVENSİZLİKSE BENİM SORUNUM. SİZ KİMSİNİZ Kİ BANA AŞAĞILAYICI BİR ŞEKİLDE AKIL VERMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ. SORU SORDUM CEVABINI BİLİYORSAN YAZ BİLMİYORSAN ÇEK GİT
Büyük harflerle yazmak yasak,muhtemelen birazdan banlanırsın cici kız.

Bu tavırlara sahip insana güzel dileklerde de bulunmam, dua da etmem. Siz yine ediyorsunuz. Benim nezdimde bu tavra yağmurlu havada su yok. Çünkü ben bu ülkede insanların istedikleri olmayınca, istediklerini duymayınca çirkinleşmelerinden çok sıkıldım.
Sizi öpüyorum 🩷 (göndere basmadan yanlışlıkla kalbimi silmişim, düzenliyorum.)
Bende neye uğradığımı şaşırmadım değil...

Birden otomatik silahtan mermi yağdı üzerimize breaking bad son bölümündeki white'n arabaya yerleştirdiği otomatikten çıkar gibi..

Evet son zamanlarda istediklerini duymayınca bu şekilde tavır oluyor.
Bunun sebebi sosyal medya bence .

Şu kadınlar kulübü benim için o kadar önemli ki.
Ben bu platforman öğrendiklerimle evlatlarıma kavuştum. Burda okudum gittim araştırdım.
2 yıl aralıksız mücadele verdim.

Bu konuda da birisini eleştirmeyi bırakın laf söyleyecek son kişiyim.

Benden de ❤️❤️❤️

sefan olsun aşkım
Olsun.
Bizi yanlış anlama diğer arkadaşlarda bende seni farklı bak olaya diye yönlendirdik.

24 yaşın gün gün tadını çıkar.
Hayatını dolu dolu yaşa.
Du sana şey yazayım yaşlılar gibi, ah ah keşke 24 yaşında olsam neler yaparım neler😂😂😂

aşkım koca parası yediğin zaten çok belli söylemene gerek yoktu. büyük ihtimalle hayatındaki tek başarın çocuk doğurmak bir de burada insanları aşağılayarak küçük dünyanı biraz renklendirmek🧿🧿helal olsun sana valla bir ben bulamadım koca ama bu vajinayla nasıl bulacam ama dimi😭😭😭😭

lazere gidince ilk sana fotosunu atıcam teyzesi😍 sigortalatıp koruyucu jelatin taktırıcam

kız ne güzel banu alkan dinledikçe beni hatırlarsın😘😘😘
Yok canım 17 yıl çalışma hayatım oldu.
Kurumsal ve Türkiyenin alanında en iyi rezil aile şirketlerinde.
Sonra evlendim.
Yani tek başarım evlenmek değil ama iyi koca seçtim diyelim 😂😂😂

Çocukta öyle pat diye olmuyor biliyormusun malum ahir zamana denk geldik..

Senin konuna girmicem artık fenalık geldi bana.

Seni aşşalamam_madım asla kabul etmiyorum. Ama gecemiz iyi geçti.

1- Burası Genital Estetik bölümü, vajina daraltma, beyazlatma vb işlemler hakkında bilgi alışverişi yapılır.
2- Sitede üslupsuz mesajlar yazmak, polemiğe girmek yasaktır.
3- Büyük harfle yazmak bağırmak anlamına geldiği için yasaktır.
4- Üyeler site kurallarına ve kanunlara uygun olduğu sürece istediği konuyu açabilir.

Bu maddelerin anlaşıldığını umuyor, tavsiyeniz varsa yazmanızı, ilgi alanınız veya bilginiz dahilinde değilse, ilgi ve bilgi alanınız olan konulara yönelmenizi rica ediyorum.

Biz vajina beyazlatma değil de şu cümleye tepki veriyoruz sorun tamamen şu cümle hanımlar da farkına varsın istiyor yoksa ister beyazlatsın ister tüylü bıraksın ister lazer yapsın ama kendisi için yapsın bir erkek için değil
Tepki verilecek bişey değil. İnsan eşi için de güzelleşmek bakım yapmak ister ya da sırf eşinden dolayı da utanabilir.
Eşi için yapacak diye linçlemeye gerek yok.

Tepki verilecek bişey değil. İnsan eşi için de güzelleşmek bakım yapmak ister ya da sırf eşinden dolayı da utanabilir.
Eşi için yapacak diye linçlemeye gerek yok.
Bir kadın eşi için değil önce kendi için güzelleşecek bunu bir erkek için yaptığı zaman durumlar değişiyor

Bir kadın eşi için değil önce kendi için güzelleşecek bunu bir erkek için yaptığı zaman durumlar değişiyor
İşte herkes aynı düşünmek zorunda değil. Kimisi kendi için sorun etmezken eşi için eder kimisi de eşini sallamaz. Buna tepki göstermek saçma herkesin değeri farklı 🤷🏻‍♀️

1- Burası Genital Estetik bölümü, vajina daraltma, beyazlatma vb işlemler hakkında bilgi alışverişi yapılır.
2- Sitede üslupsuz mesajlar yazmak, polemiğe girmek yasaktır.
3- Büyük harfle yazmak bağırmak anlamına geldiği için yasaktır.
4- Üyeler site kurallarına ve kanunlara uygun olduğu sürece istediği konuyu açabilir.

Bu maddelerin anlaşıldığını umuyor, tavsiyeniz varsa yazmanızı, ilgi alanınız veya bilginiz dahilinde değilse, ilgi ve bilgi alanınız olan konulara yönelmenizi rica ediyorum.
haklının acelesi yoktur❤

X