Vajina içi boş mu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar merhaba merak ettiğim bi konuyu sormak istiyorum sizlere belki biraz açık olacak kusura bakmayın. Fitil kullandığım zamanlarda parmağımı vajinadan içeri soktuğumda elime etten duvarlar geliyor ve bu normal mi bilmiyorum hiç bir şey bulamadım. Vajina içi boş bir organ mıdır yani parmağımı soktuğumda bir boşluk mu hissetmeliyim yoksa böyle etten duvarlar hissetmem normal mi?
Peki bunca zamandır, şöyle bir meraktan yoklamadınız mı hiç, fitil kullanırken mi keşfettiniz? Bana çok garip geldi. Sorunuza gelecek olursak, evet böyle çeperli, pürüzlü, sıkı bir etten duvar; bu etten duvar elastik, penisi de parmağınızı da sıkarak kavrar. İçeride boru gibi bir açık boşluk söz konusu değil.

Kızlar merhaba merak ettiğim bi konuyu sormak istiyorum sizlere belki biraz açık olacak kusura bakmayın. Fitil kullandığım zamanlarda parmağımı vajinadan içeri soktuğumda elime etten duvarlar geliyor ve bu normal mi bilmiyorum hiç bir şey bulamadım. Vajina içi boş bir organ mıdır yani parmağımı soktuğumda bir boşluk mu hissetmeliyim yoksa böyle etten duvarlar hissetmem normal mi?
Rahim serviks yumurtalık ve Flop tüpleri var hiç boş olurmu 😄😄orda insan oluşup şekilleniyo

Peki bunca zamandır, şöyle bir meraktan yoklamadınız mı hiç, fitil kullanırken mi keşfettiniz? Bana çok garip geldi. Sorunuza gelecek olursak, evet böyle çeperli, pürüzlü, sıkı bir etten duvar; bu etten duvar elastik, penisi de parmağınızı da sıkarak kavrar. İçeride boru gibi bir açık boşluk söz konusu değil.
Yaşadığım bazı vajinal problemlerden dolayı ilk kez fitil kullanıyorum evet fitil kullanırken fark ettim fitil kullanmanın dışında neden parmağımla içeriyi yoklamalıyım anlamadım ama evet ben fitil yerleştirirken fark ettim anladığım kadarıyla normal bir durum cevabınız için teşekkür ederim 🌸

Rahim serviks yumurtalık ve Flop tüpleri var hiç boş olurmu 😄😄orda insan oluşup şekilleniyo
Ben biraz hastalık hastasıyım yaşadığım bazı vajinal problemlerden dolayı da yaşadığım ya da gördüğüm en ufak bir durumu araştırıyorum maalesef bu konuda psikolojim bozuk o yüzden sormak istedim teşekkür ederim 🌸

Yaşadığım bazı vajinal problemlerden dolayı ilk kez fitil kullanıyorum evet fitil kullanırken fark ettim fitil kullanmanın dışında neden parmağımla içeriyi yoklamalıyım anlamadım ama evet ben fitil yerleştirirken fark ettim anladığım kadarıyla normal bir durum cevabınız için teşekkür ederim 🌸
Mastürbasyon? :KK53:
Endişe edecek bir durum söz konusu değil, rica ederim.

Aa boş mu 😳

Allah allah. Bir yanlışlık olmuştur. Etten kemikten insanlar olsak olabilir diyeceğim ama işte bence bir yanlışlık var. Doktora gidin.

Zerre komik değil fitil kullandığımı belirttim 🤷🏻‍♀️
Bence baya komik, vajinanla yeni mi tanıştın? Fitil kullanılıyorsan zaten daha önce başka bir şey girmiş demektir? Hiç mi bedeninle alakalı bilgin yok? Dalga geçmek için konu açıp sonra da dalga geçince kızıyorsunuz ha bir de size avukatlık yapanlar türüyor bir anda :))

Bence baya komik, vajinanla yeni mi tanıştın? Fitil kullanılıyorsan zaten daha önce başka bir şey girmiş demektir? Hiç mi bedeninle alakalı bilgin yok? Dalga geçmek için konu açıp sonra da dalga geçince kızıyorsunuz ha bir de size avukatlık yapanlar türüyor bir anda :))
Gerçekten o kadar boş bir yorum ki cevap dahi vermek istemiyorum buradaki insanlara bir şey sorulmamalı demek ki teşekkürlerr

Burada sorulan sorular bazen beni çok üzüyor. Cinsel eğitimden ne kadar uzak olduğumuzu gösteriyor. Bu yüzden liselerde biyoloji eğitimine daha çok özen gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum. Daha fazla biyoloji Öğretmeni atanmalıdır. Yıl olmuş 2024 hâlâ yok sürtünmeyle bebek olur mu? Yok vajina boş mu? Bu tarz konular açılıyor. Hadi lise eğitimi almadınız bari buraya yazana kadar bir internetten bakın.

Ya alt tarafı parmağımla fitil yerleştirirken et parçası hissettim ve normal mi diye sormak istedim rahim sarkması, idrar torbası sarkması diye bişey var duydunuz mu bilmiyorum ama sormak istedim bu kadar abartacak linçleyecek bişey yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X