Vajinal Siğil rahatsızlığı olan var mı? (Genital Siğiller,HPV, Human Papilloma virus)

Arkadasım aslında ımkanın varsa propolıs alsan dırencını cok yuksek tutar tawsıye ederım

Propolısın damla seyı fılan var bagısıklıgı cok cok yuksk tutan seler

Maddı acıdan 100 gr alsan propolısı arı sutule karıstır her sabah ye fecı bı hucre yenılıyıcı

hiç duymadım daha önce o bahsettigin şey neki.nerden alabilirim.maddi derken nekadar bi ücretten bahsediyosun.ayrıntılı yazarsan sevinirim.

pardon yazmıssın fiyatını yeni gördüm.canım 100 gr yetiyomu nekadar gidiyo.günde hangi miktarda tüketiyosun.bide nerden alıcagımıda yazarsan.maddi açıdan problem olmaz alabilirim.

hiç duymadım daha önce o bahsettigin şey neki.nerden alabilirim.maddi derken nekadar bi ücretten bahsediyosun.ayrıntılı yazarsan sevinirim.

Iste bugun aldım ben 100 gr 1000tl kg

Ikı ay gıdıyo

Balla karıstırıcan yıcen ıste kesınlıkle propolıs arı sutu balla karıstırcan yıcen etrafını folyola sarcan kesınlıkle ısık gormemelı bu kavanoz ve tahta kasıkla yenmelı demır kasıkla hıc bır etkısı kalmıyor

Aktardan alabılırsın bı tek ama ıyı bı aktardan al

Propolısın yanı kapsulude var tozuda var damlasıda var aktarda bılgı alırsan ogrenırsın. Eskıöaktarlarıyı bılır
Gunluk bır kasık seker tuketcen

Mesela zerdecal da hpv ıyı gelıyor aktar soledı bugun

Ben gunluk bıtkımcayımıcıyorum ada cayı ıste

Son düzenleme:
Iste bugun aldım ben 100 gr 1000tl kg

Ikı ay gıdıyo

Balla karıstırıcan yıcen ıste kesınlıkle propolıs arı sutu balla karıstırcan yıcen etrafını folyola sarcan kesınlıkle ısık gormemelı bu kavanoz ve tahta kasıkla yenmelı demır kasıkla hıc bır etkısı kalmıyor

Aktardan alabılırsın bı tek ama ıyı bı aktardan al

Propolısın yanı kapsulude var tozuda var damlasıda var aktarda bılgı alırsan ogrenırsın. Eskıöaktarlarıyı bılır
Gunluk bır kasık seker tuketcen

Mesela zerdecal da hpv ıyı gelıyor aktar soledı bugun

Ben gunluk bıtkımcayımıcıyorum ada cayı ıste
tamam iyi bi aktar bulup halledicem bunu.birde ada çayı içiyorum demişsin.günde kaç fincan içiyosun.kendinmi demliyosun yoksa şu hazır olan sallama çaylardanmı.onuda yazarsan soracaklarım şimdilik bukadar :))))

Aman dıkkat et propolıs 20 tl de var onemlı olan saf olanı ı bulman genelde bu bıldıgın aktardan al

Tarcın rengı toz. Ona gore

Ilk zamanlar ada cayı
Cıvan percemı cayı
Ekınezya ıcıyorum halen gunde kesınlıkle ıkı bardagı gecmemelı

Bıde koter olduktan sonra sadece pamuklu ıc camasırı kullan. Ic camasırlarını bı saat camasır suyunda beklet yıka ondan sonrakılerıde normal yıkama yapıp utuleyebılırsın
Atmana gerek yok

Bı onelı bısı daa dıcem koter olcan zaman. Adet reng gununu hesapla. Hava alması gerekıyor o bolgenının muhakkak adetınden sonra koter olmanı onerırım

Koter sonrası akıntın da oluckatır. Korkma yanı dogal bunlar

Son düzenleme:
Aman dıkkat et propolıs 20 tl de var onemlı olan saf olanı ı bulman genelde bu bıldıgın aktardan al

Tarcın rengı toz. Ona gore

Ilk zamanlar ada cayı
Cıvan percemı cayı
Ekınezya ıcıyorum halen gunde kesınlıkle ıkı bardagı gecmemelı

Bıde koter olduktan sonra sadece pamuklu ıc camasırı kullan. Ic camasırlarını bı saat camasır suyunda beklet yıka ondan sonrakılerıde normal yıkama yapıp utuleyebılırsın
Atmana gerek yok

Bı onelı bısı daa dıcem koter olcan zaman. Adet reng gununu hesapla. Hava alması gerekıyor o bolgenının muhakkak adetınden sonra koter olmanı onerırım

Koter sonrası akıntın da oluckatır. Korkma yanı dogal bunlar
canım ya benim iç çamaşırlarım hep renklidir beyaz sevmem ben.öncekileri atıcam mecbur yenilerini alırım beyaz pamuklu artık.napalım idare edicez iyi olsunda.ya okadarda titizimdir.günde iki kere çamaşır degiştirdigim bile olur.acaba titiz oldugumuz içinmi gelip buluyo bunlar bizi.yıkama jeli falanda yazmış bazı arkadaşlar sen kullanıyomusun.yarın alayım diyorum bitane.hazır dışarı çıkmışken arı sütü bal çörek otu pamuklu iç çamaşırı.ne bulursam alıcam anlıycagın :)))bide adetim daha yeni bitti hemen gittim dr a.smear hemen çıkarsa tam zamanı oluyo çıkmazsa ozaman öbürünü beklicem yinede sorarım hocaya.bu ada çayını kendimmi demliyim aktardan alıp yoksa hazırlarda oluyomu.

canım ya benim iç çamaşırlarım hep renklidir beyaz sevmem ben.öncekileri atıcam mecbur yenilerini alırım beyaz pamuklu artık.napalım idare edicez iyi olsunda.ya okadarda titizimdir.günde iki kere çamaşır degiştirdigim bile olur.acaba titiz oldugumuz içinmi gelip buluyo bunlar bizi.yıkama jeli falanda yazmış bazı arkadaşlar sen kullanıyomusun.yarın alayım diyorum bitane.hazır dışarı çıkmışken arı sütü bal çörek otu pamuklu iç çamaşırı.ne bulursam alıcam anlıycagın :)))bide adetim daha yeni bitti hemen gittim dr a.smear hemen çıkarsa tam zamanı oluyo çıkmazsa ozaman öbürünü beklicem yinede sorarım hocaya.bu ada çayını kendimmi demliyim aktardan alıp yoksa hazırlarda oluyomu.

Yok yahu atmana gerek yok yanı bısı olmaz o zaman yuksek derecede yıka utule foş foş

Onemlı olan pamuklu olup hava alman. Koter sonrası hele

Bende oleyım ıkı kere deyısıtıorm bazen

Yıkama jelı kullanıorm ben ama ıste uzun zamandır sırkeyle yıkıyorum ben bazen de dalınle. Ben de sıgıl varken kullandım ama sonra bı yazı okudum fıkrım deyıstı avondan genıtal temızleme jelı aldım ben 7 tl ye gazedede bı gun hucre deyısımıne sebep oldugu yazıodu bıraktım ben

Adetın bıttı ıyı olmus gusel
Ben bıtkı caylarımı gnc den alıyorm. Bole pakette satılıyo. Iste gevsetıcı organık dırencı yuksek tutN hazır alıyorm. Sıcak su sallama cay madu ılıdıktan sonra ıcıyorum

Portakal suyunu unutm aman

Birsey soracagim genital bolgede dis dudak dedikleri yerde ust tarafta yag kesecikleri olabilir mi cunku bende ki ne onu cikarmaya calidiyorum aci yok sert siktiriyorum mesela icinden birsey cikmiyor kasintida yok yag kesecikleri olabilirmis sizde var mi boyle bir durum

Birsey soracagim genital bolgede dis dudak dedikleri yerde ust tarafta yag kesecikleri olabilir mi cunku bende ki ne onu cikarmaya calidiyorum aci yok sert siktiriyorum mesela icinden birsey cikmiyor kasintida yok yag kesecikleri olabilirmis sizde var mi boyle bir durum

Bendede var o mınıkmınık kabarcıklar normal sırke kulanıyomusun sırkeyı ıhmal etme senın durumun ne oldu dıla

Bendede var o mınıkmınık kabarcıklar normal sırke kulanıyomusun sırkeyı ıhmal etme senın durumun ne oldu dıla

o kabarcıklar normal bende de var 2 farklı kadın doğum uzmanına sordum hatta biri doçentti, normal bunda endişe edilecek bi durum yok demişti

Peki mesela orayi yikarken elime geliyor sert boyle sizde kide oylemi bide siktim ben onlari icinden birsey cikmadi dr uma gosterdim bu sigil degil dedi normal dedi gecti hel- in sirke tahris yapti bende yaa neden ki

Peki mesela orayi yikarken elime geliyor sert boyle sizde kide oylemi bide siktim ben onlari icinden birsey cikmadi dr uma gosterdim bu sigil degil dedi normal dedi gecti hel- in sirke tahris yapti bende yaa neden ki

canım bendekiler beyaz sert olmayan yağ bezesi gibi bikaç tane şey, geçen yıl ağzımda aft çıkması ve oramda da çıkması ile behçet hastalığına delalet edebilir diye muayene olmuştum jinekoloğa dermacıya ve göze muayene oluyorsun çok kapsamlı testleri var ve hiçbirşey çıkmamıştı geçen hafta siğiller için muayene gittiğimde yine bu beyazları da sordum dr. onlar vajinanın yapısından kaynaklanıyor orda hiçbir anormali yok dedi fakat siğilleri görür görmez bunlar tipik hpv dedi ve ilk kriyoterapimi uyguladı

canım bendekiler beyaz sert olmayan yağ bezesi gibi bikaç tane şey, geçen yıl ağzımda aft çıkması ve oramda da çıkması ile behçet hastalığına delalet edebilir diye muayene olmuştum jinekoloğa dermacıya ve göze muayene oluyorsun çok kapsamlı testleri var ve hiçbirşey çıkmamıştı geçen hafta siğiller için muayene gittiğimde yine bu beyazları da sordum dr. onlar vajinanın yapısından kaynaklanıyor orda hiçbir anormali yok dedi fakat siğilleri görür görmez bunlar tipik hpv dedi ve ilk kriyoterapimi uyguladı

ya kızlar bir de ben ailemle yaşıoyrum annem babam ve evde kız kardeşlerim var ben iç çamaşırımı onlarla birlikte nasıl makineye atacağım şimdi ya onlara da geçerse aynı makinede çamaşırların yıkanmasından birşey olur mu acaba :'((

ya kızlar bir de ben ailemle yaşıoyrum annem babam ve evde kız kardeşlerim var ben iç çamaşırımı onlarla birlikte nasıl makineye atacağım şimdi ya onlara da geçerse aynı makinede çamaşırların yıkanmasından birşey olur mu acaba :'((

Sen haftalık Topla accık camasır suyuna at sonada onalrınkıle makınayanat bısı olmaz

Tam oalrak nası bı tahrıs sıllere beklettın mı dyer yerlerı sole bır sıl yıka beklet 5 dk oda yeter

Peki dokundugunda hissediyormusun yag keseciklerini . Ben ayri yikiyorum camasirlarimizi kizimin benim esimin ic camasirlarimuz ayri yikiyorum sende biriktir kendin at makineya ic camasirlarini

X