Vajinal Siğil rahatsızlığı olan var mı? (Genital Siğiller,HPV, Human Papilloma virus)

Merhaba arkadaslar,7 ay once hpv tip 54/55 bulundu bende.Cok fazla sigil gormuyorum,3-4 tane filan anca cikmistir,cok minik minik cikiyorlar.Bazen bolgeyi yikarken filan kendiliginden kopuyorlar cok dayaniksizlar.Corek otunu okudum,zaten kullaniyordum,cok sevindim.Tekrar test yaptirmak istiyorum ama bir kac sorum olacak,bunyeye gore hpv nin iki yil icinde vucuttan atildigi dogru mu?Ya esime bulatirdiysam ve ordan tekrar bana gecerse?Veya daha da kotusu esimden bana gectiyse,erkekler icin bir tedavi var mi?Cok kafama takiyorum,bebek dusunuyoruz ama bebege de gecme ihtimali varmis,baska bir canliyi kotu etkileme ihtimali bebekten vazgeciriyor beni...bir kisir dongudeyim,ne yapacagimi sasirdim...

Corek otunu aksam yogurtla ye
Korkma sıgıl varken ılıskıye gırme bır sure
Aktardan hazır dırencı yuksek tutan macunlar mevcut onu al dıcem sana ama ımkanınnvarsa maddi acıdan sana tavsıyem

Corek otu 100gr
100 gr propolıs
50 gr arı sutu
100gr polen tozunu buyuk hazır balla baska bır kavonozda karıstırıp etrafını folyo ıle kapatıp kahvaltı yada yemek sonrası bır seker kasıgı kadar veeeeee sadece TAHTA kasıkla yemen olur 130 tl fılan
Bu macun propolıs cok kıymetlıdır daha once tawsıye edıpde onerdım kısılerden ıkısı kullandı ve bır hafta ıcınde gectı. Bu baharatlar mıktar olarak 2. 3 ay gdıoyor

Buna destek olarak b12 evevıt kapsul al 7 tl mı ole bır sey

Hamıle kalana kadar o macunu bıtır eger kendıne ıyı bakarsan gunluk vıtamın alırsan ıkı senede gecıoyor dogru bende 50 yakın vardı ıste tamamaen kendıne ıyı bakmanla alakalı endıselenme hıc kendıne ıyı bak
gunluk bol bol1 bardak c vıtmaını portakal suyu ıc ben bunu ıkı sene yaptım
Yerı geldı vıtamınlerı aksattımda oldu ama ıkı gunu gecmedı
Sgıl cıkan yerede evde bulunan sırkeyı her gun pamukla sur acıo az ama kabarıp beyazlıo her gun yaptıkca kurutup hafta sonuna kadar duser

Kendıne ıyı bak

arkadaşlar ben sitede yeniyim 5 ay önce genital bölgede et bene benzeyen bişey çıktı hiç önemsemedim ve doktorada gitmedim ama sonra çoğaldılar ve internetten araştırdım genital siğil olduğu ve rahim kanseri yapabileceği durumunu öğrenince hemen doktora gittim doktorum korkulacak bişi olmadığını söyledi ve genital siğil olduğunuda doğruladı hemen yakmamız azım dedi ve yaktı o anki 1.5 saatlik aciyı tarif bile edemem canımdan can gitti eve geldim ve ne göriym siğilin 1 tanesini bırakmış hemen aradım tabii neden onuda yakmadınız die acısına dayanamazsın diye yakmadım dedi.bende hepsinin acısına dayanmışım da 1 tanesininkine mi dayanamıycaktım dedim ertesi gün tekrar gittim ve tekrar yaktı. 1 - 2 defa daha tekrar eder ama geçer kadınların %90 nında var dedi.sonuç olarak görünürde bişi yok gibi ama derinlerde kontrol ettiğim zaman elime yine bişiler geliyo başka bi doktora gittim temizsin dedi.ama inamıyorum belkide çok stres yaptım paranoya yaptım ondandır bilemiycem bu arada eşimdede vardı ve o yaktırmadı ona sirke kullandık sirkeli pamuk yapıştırdık yara bandı ile ondaki siğil düştü.ayrıca onun siğilin üstüne sirkeyi damlattığımızda bembeyaz oldu bende o şüphelendiğim şeylerin üstüne döktüm hiç bişi olmadı şidi hacettepe hastanesine gidicem bide orda muayene olalım dedik.sizlerin bana tavsiye edeceği bişeyler varmı bu hastalıktan kurtulan varmı ne olur içimi rahatlatacak bişeyler söyleyin :'(

Esın ve sen oncelıkle ımkanınız varsa ası olun
Ayrıca doktor uyusturmadan mı yaptı koterı nası olur yaaaaaaaaa
Her gun koter yapılan yere batıcon solısyon al her gun duzenlı sur
Bu sure zarfında ılıskıye gırme

Ası olarak cervalıx ya da gardesıl mevcut

Bıde koter sonrası sıyah benekler bı ay ıcınde dusuyor sakın olada sırke surmee yanarsın acık yaraya mudale etme. Dus sonrası yıkadıktan sonra bactırbon krem yada bepanten sur o kadar. Tabı sabah aksam batıcon solısyonla

Hpv yanı genıtal sıgıl
Cok eslılerde rastlanan bır hastalıktır bununla bırlıkte ortak kullanım alanlarındada. Bulasabılır
Bu yaz donemınde kesınlıkle havuza gırmek YOK......
Sadece DENİZE gırebılırsın
Banyoda fılan bı sure oturma bı yere ayakta dus al nemlı ortamlardan kacın
Ic camasırlarını utule ve sıgıller gectıkten sonra yenılerını al ve pamuklu sadece kullan !!!!
Bı sure ılıskıye gırme gecene kadar esınede dıkkat et o bulastırıo olabılır eger onda bı tane varsa. Gorunmeyen sana gecerbılır sende koter oldugunla kalırsın esını bı cıldıye yada urolojı dr sanırım gotur bı

Bundan sonra yapcan yogun vıtamın dogal vıtamın bol sebze meyve yemen bu sıgıller ıcın dıl kendın ıcın yap bunu ezaneden evevıt alabılırsın her gun kullan bır sene yakın aksatma!!!!!

Yaraların gectıkten sonra sırke kullanabılırsın
Asınıda muhakkak ol

Temmuz başında gelicem haber veririm canım birde sana bir şey sorucAm aldara kullanıyorum ağrı yapıyor mu sende arada hafif ağrı kaşıntı hissediyorum acaba aldaradan mı ?

Intelligent

Onerdigin bal karisimini aldim 3 numara olani bugun geldi bir tatli kasigi aldim 5 dakika olmadan cikarttim midem cok bulaniyo sende bu tur bisey oldumu aldigim yeri aradim ilk kullanmanizdan kaynakli olabilir dedi alerjim de yok ayrica[/QUOTE]

Arkadasım o macunu bıtır ama onermıs oldugum bu macunu aktar yapmalı dıye ozellıkle soyledım. Tahta kasıkla yenmesı gerekıyor ve tok karnına uzerıne bol su ıcebılırsın yada baska bır sey

Cnm kullandigim ilk hafta etkisi yok gibiydi ikinci hafta yarim kaldi biraz kuculmustu adet oldum ara verdim baktim buyumusler buyuk olanlara etki etmiyomus zaten birde ben hemen hemen genitalimn her yerine suruyodum baska cikmasin diye etkili oldu sonra aydebuz arkadsimizn kullandigi ilaci surdum ikinci gun bitanesi dustu bitane kaldi oda dusunce yine surucem tekrar olusmasin diye cokta tahris etmedi ayrica
750 tl ben dogru olduna inaniyorum bir saat konustuk satmak icin satsa anlarim bende 4 yildir satis temsilciym cay seklinde iciyosun onemli olan icten tedavi edilmesi

Arkadasım 750 tl ne aldınız siz????

Baska bir formda birisi yazmis Mehmet ozkanin karisimini kullanmis esi ile ve bir yil oldugunu cikmadigini yazmis bende int. Buldum sip. Verdim iciyorum tadi cok kotu ama tamamen gecicegini soyluyor ortalama 3 hafta icicem bir aya test yaptiricam sonra aşı yaptiricam surekli aldirmaktan daha iyi en azindan denedim derim uc ay sonra evleniyorum ve bian once kurtulmak istiyorum cinko bal karisimi ve onu iciyorum Allahin izni ile birdaha cikmicak

Intelligent

Onerdigin bal karisimini aldim 3 numara olani bugun geldi bir tatli kasigi aldim 5 dakika olmadan cikarttim midem cok bulaniyo sende bu tur bisey oldumu aldigim yeri aradim ilk kullanmanizdan kaynakli olabilir dedi alerjim de yok ayrica

Arkadasım o macunu bıtır ama onermıs oldugum bu macunu aktar yapmalı dıye ozellıkle soyledım. Tahta kasıkla yenmesı gerekıyor ve tok karnına uzerıne bol su ıcebılırsın yada baska bır sey

Birdakine aktarda yaptiricam tahta kasık veya plastik kasıkla yiyorum tok karna yedigim zaman bulanti yapmiyo evet.
Bolll su iciyorum cok saol sende bir daha ciktimi kac yil oldu geceli

Birdakine aktarda yaptiricam tahta kasık veya plastik kasıkla yiyorum tok karna yedigim zaman bulanti yapmiyo evet.
Bolll su iciyorum cok saol sende bir daha ciktimi kac yil oldu geceli

Aktarda 130 tl tutuo onemlı olan propolıs onuda unlu bahratcıdan al tazesıncok onmlı 100 gr 100 tl. Nse sekerlı seyler cok tuketme onemlı olan o ayran yogurt bol tuketın
2008 den bu yana yazıorm forumda ıkı aydır yazamıyordum amelyat vs ıslerımız oldu ıcın

Neyse bende 40 50 yakındı bu durum
Internetten her okudunuza ınanmayın para kaptırmayın anca zaman kaybı moral bozuklu yasarsınız cunku bıleınclı bılıncsız bır suru ınsan yazıyor

2008den berı vıtamını ılk ıkı sene bırakmadım her gun macun bır seker kasıgı yedım ve portakal suyu hıc bırakmadım
Sekerlı ve yaglı seylerı ole aman aman tuketmedım tadımlık oldu hep
Ayran sut vs bol tukettım
Sebze meyve tukettım
Eveveıt vıtamın bıde
Koter sonrası asımı oldum bıde

dün doktora gittim hpv dnaya baktırmak istiyorum dedim bana gerek yok gibi bir cvp verdi şimdi ben kime inanayım dermatolog baktır diyor kadın doğumcu gerek yok diyor bunun için 1000 km yol tepecem ama hala kararsızım smear temiz çıkti ama siğiller var:KK43:(dermatolog donduruyor ama kadın doğumcu yak diyor ben ne yapayım ya:KK43:((((bebek düşünüyoruz ama ben o kadar korkuyorum ki ya hastalığım ilerlerde bebek sahipsiz kalırsa ufffff rabbim herkese yardımcı olsun içindede bana:KK43:(((

dün doktora gittim hpv dnaya baktırmak istiyorum dedim bana gerek yok gibi bir cvp verdi şimdi ben kime inanayım dermatolog baktır diyor kadın doğumcu gerek yok diyor bunun için 1000 km yol tepecem ama hala kararsızım smear temiz çıkti ama siğiller var:KK43:(dermatolog donduruyor ama kadın doğumcu yak diyor ben ne yapayım ya:KK43:((((bebek düşünüyoruz ama ben o kadar korkuyorum ki ya hastalığım ilerlerde bebek sahipsiz kalırsa ufffff rabbim herkese yardımcı olsun içindede bana:KK43:(((

Korkma hic bisey olmicak Allahin izni ile en iyi doktorlarin cogu bir muddet cikar ama gecer diyor bana sorarsan lazerle aldirman ve hemn bizim kullandigimiz bali kullanman kendine iyi bakman baska bisey yok gecicek merak etme sıkma canını cok

Aktarda 130 tl tutuo onemlı olan propolıs onuda unlu bahratcıdan al tazesıncok onmlı 100 gr 100 tl. Nse sekerlı seyler cok tuketme onemlı olan o ayran yogurt bol tuketın
2008 den bu yana yazıorm forumda ıkı aydır yazamıyordum amelyat vs ıslerımız oldu ıcın

Neyse bende 40 50 yakındı bu durum
Internetten her okudunuza ınanmayın para kaptırmayın anca zaman kaybı moral bozuklu yasarsınız cunku bıleınclı bılıncsız bır suru ınsan yazıyor

2008den berı vıtamını ılk ıkı sene bırakmadım her gun macun bır seker kasıgı yedım ve portakal suyu hıc bırakmadım
Sekerlı ve yaglı seylerı ole aman aman tuketmedım tadımlık oldu hep
Ayran sut vs bol tukettım
Sebze meyve tukettım
Eveveıt vıtamın bıde
Koter sonrası asımı oldum bıde

Gemis olsun ..Bende asi olmak istiyorum ama kararsizim hangisini olsam ? Doktorum cok hassas kisilerde cikar dedi oyuzden kendimize cok iyi bakmamiz lazim

Acıkcası Gerek yok dıyorsa kasma bu kadar gene sen bılırsın ıcını yıcekse baktır

Ama ben dondurma ıslemıne pek sıcak bakmıyorum aynı sekılde lazerede saglıklı olan koter ıle yapılması gerktıgı benımkı 6-11 baslangıc sewıyesı olmasına ragmen bı anda 40-50 yakın sıgıl oldu

Sebebı ıse
Once asıt deneyelım dedı bır doktor
Baska doktor aldara deneyelım
Bunsırada zaman da gcıo tabı
O kadr cok yontem denedımkı Bolgeyı doktor uyusturarak yada bayıltarak narkozla alınan koterı yaptı o kadar fazlaydıkı doktor hepsını almayalım yarısını bır yarısını 15 gun sonra alalım dedı

Bebek dusuuyosanızda hamılelıkte dırenc cok dusuyor bunu cıkmamamsı ıcın sebze meyve yogurt ve eksta vıtamın kulanmalısın bıde bellı bı sure sonra zaten cıkmayınca ılestım sanıyorsun ama vurıs yaklaısk olarak bır ıkı seneye yakın beklıo vucutta hanı cok yogun bır hastalık gecırdınde fılan oleee ansa nuksedıyor. Bu yuzden vıtamını ıkı sene bırakma portakl suyu cok onemı. Bununla bırlıktede aktarda hazır macun yada propolıs corek otu polen karısımı macun yaptırman

Mumkunse bu sure zarfında asını ol onemlı olan tıp 6 ısen bıle 11 yukselmemesı yanı tıp bır ust tıpe yukselmemsı
Hamılelık sırasında ası olunmuyor ona gore

0,1,6 aylarda ası olunuyor

$image.jpg
SUPERCHISTOTEL dikkat et uygularken bur damla bile deil deydirmen yeterli iki gunde dusuyo

$image.jpg

Bahsedılen bumu bu cok guclu bır asıt yılar once gormustum ben bunu cok dıkatlınkullanılması gerekıyor

Özel Göztepe hastanesi Fatih Esen Ve Ya Özel Pendik Bölge Hastanesi Yeliz Akçelik
bu doktorlardan herhangi birine giden var mı ve operesyon ücretleri ne kadar bilen varsa yardımcı olabilir mi :KK43:((((8

Esın ve sen oncelıkle ımkanınız varsa ası olun
Ayrıca doktor uyusturmadan mı yaptı koterı nası olur yaaaaaaaaa
Her gun koter yapılan yere batıcon solısyon al her gun duzenlı sur
Bu sure zarfında ılıskıye gırme

Ası olarak cervalıx ya da gardesıl mevcut

Bıde koter sonrası sıyah benekler bı ay ıcınde dusuyor sakın olada sırke surmee yanarsın acık yaraya mudale etme. Dus sonrası yıkadıktan sonra bactırbon krem yada bepanten sur o kadar. Tabı sabah aksam batıcon solısyonla

Hpv yanı genıtal sıgıl
Cok eslılerde rastlanan bır hastalıktır bununla bırlıkte ortak kullanım alanlarındada. Bulasabılır
Bu yaz donemınde kesınlıkle havuza gırmek YOK......
Sadece DENİZE gırebılırsın
Banyoda fılan bı sure oturma bı yere ayakta dus al nemlı ortamlardan kacın
Ic camasırlarını utule ve sıgıller gectıkten sonra yenılerını al ve pamuklu sadece kullan !!!!
Bı sure ılıskıye gırme gecene kadar esınede dıkkat et o bulastırıo olabılır eger onda bı tane varsa. Gorunmeyen sana gecerbılır sende koter oldugunla kalırsın esını bı cıldıye yada urolojı dr sanırım gotur bı

Bundan sonra yapcan yogun vıtamın dogal vıtamın bol sebze meyve yemen bu sıgıller ıcın dıl kendın ıcın yap bunu ezaneden evevıt alabılırsın her gun kullan bır sene yakın aksatma!!!!!

Yaraların gectıkten sonra sırke kullanabılırsın
Asınıda muhakkak ol

evet canım ya uyuşturmadan yaktı ve felaket bi acıydı dediklerinin hepsini yaptım vitamin ve vucudun direncini arttırıcı şeyler yiyorum eşimde yiyo ben yaktıralı 1.5 ay oldu ufak çıkanlar vardı 2 hafta önce ama sirke uygulaması yaptım eşim sirke kullandı onunkini tamamen düşürdü benim o çıkanlar da kayboldu.ve eşimle ilişkiyi tamamen kestik.ben diyorum ki heralde ondan da çok dağılmadı bizimki hemen fark edip yaktırdım işte eşimde sirkeyle yok etti ilişkiyede tamamen ara verdik vi taminler kullanıyoruz.böylece galiba çok dağılamadılar.ama yinede endişeliyim ben 23 yaşındayım 7 yıllık evliyim.bizim çocuğumuzda olmuyo polikistik over var demişti doktor.çocuk tedavisi oluyoduk bi yandanda ama bırakmayı düşünüyorum tamamen bu virüs bitsin sonra çocuk tedavisine bakıcam.bu hafta hacettepe hastanesine gidecez.bakalım ordakiler ne diycek.üniverste hastanesini tercih ettim çünkü özele gittim o kadar acı çektirerek yaktı yine 1-2 tane bırakmış sebepse tekrar gidecem tekrar para alıcak tekrar gidecem tekrar para alıcak uyanık.devlet hastanelerinde ise ii ilgilenmiylar.üniverste hastanesini önerdiler.bakalım ne olucak bu arada smear yaptırdım sonuç temiz çıktı.Allah hepimizi kurtarsın bu hastalıktan ve Allah beterinden esirgesin cümlemizi.hepinize sağlıklı ömürler :*

evet canım ya uyuşturmadan yaktı ve felaket bi acıydı dediklerinin hepsini yaptım vitamin ve vucudun direncini arttırıcı şeyler yiyorum eşimde yiyo ben yaktıralı 1.5 ay oldu ufak çıkanlar vardı 2 hafta önce ama sirke uygulaması yaptım eşim sirke kullandı onunkini tamamen düşürdü benim o çıkanlar da kayboldu.ve eşimle ilişkiyi tamamen kestik.ben diyorum ki heralde ondan da çok dağılmadı bizimki hemen fark edip yaktırdım işte eşimde sirkeyle yok etti ilişkiyede tamamen ara verdik vi taminler kullanıyoruz.böylece galiba çok dağılamadılar.ama yinede endişeliyim ben 23 yaşındayım 7 yıllık evliyim.bizim çocuğumuzda olmuyo polikistik over var demişti doktor.çocuk tedavisi oluyoduk bi yandanda ama bırakmayı düşünüyorum tamamen bu virüs bitsin sonra çocuk tedavisine bakıcam.bu hafta hacettepe hastanesine gidecez.bakalım ordakiler ne diycek.üniverste hastanesini tercih ettim çünkü özele gittim o kadar acı çektirerek yaktı yine 1-2 tane bırakmış sebepse tekrar gidecem tekrar para alıcak tekrar gidecem tekrar para alıcak uyanık.devlet hastanelerinde ise ii ilgilenmiylar.üniverste hastanesini önerdiler.bakalım ne olucak bu arada smear yaptırdım sonuç temiz çıktı.Allah hepimizi kurtarsın bu hastalıktan ve Allah beterinden esirgesin cümlemizi.hepinize sağlıklı ömürler :*

Ikı uc kendıne ıyı bakman onemlı dıl ıkı yıl en az kendıne ıyı bakmalısın bakmalısınız ası olmanınkesınlıkle tavsıye edıorm ve sırkeyle. Ikıngunde bır genıtal bolgenı yıka

X