Vücut sıcaklığı bebiş belirtisimi ??

Adet öncesi belirtiler ve gebelik belirtileri birbirine çok yakın..Adetine 7 gün varmış.test yaptır bence

nesssli vucut isisi yumurtlama gostergesi diye biliyorum,,ama bahsettigin belirtiler gebelikle ilgili olabilir..beklemek zor ama erken hareket etmekte bazen hayalkirikligi yaratiyo ,,ozellikle idrar tahlililleri eczanelerde satilanlar cok yaniltici olabiliyo kan testleri cok guvenilir ama onlardada gunun gecmeden kesin sonuc alamiyosun benim gec dollenmeden dolayi iki uc hafta git gel tahlilller birsuru para harcamistim o kadar merak beklemekte cabasi insallah hamilesindir ,,,akinti durumun nasil kurumu ilgini ceken baska degisiklik oldumu

papita tebrik ederim allah saglikla kucagina almak nasip etsin saglikli hamilelikler ve dogumlar diliyorum

ben hamile değilim..çok da kötüyüm:KK43:((( hepsi psikolojikmiş mi yane onca idrara çıkmam mide bulantım baş ağrım..hala inanamıyorum..offffffffffffffffffffffffsenağlama

ben hamile değilim..çok da kötüyüm:KK43:((( hepsi psikolojikmiş mi yane onca idrara çıkmam mide bulantım baş ağrım..hala inanamıyorum..offffffffffffffffffffffffsenağlama

üzülme canım. ben de 2 ay bunları yaşadım. geçen ay kaç kere çıkardım bile, midme bulanmakla kalamdı yani. ilk ay da çok fena kasık batması yaşamıştım. bu ay o yüzden umutlanmıyorum. eşime bu ay kusmaktan ölsem de test yapmıycamd edim bakalım dayanabilecek miyim.

herşeyin hayırlısı arkadaşlar bendede olmayabilir çokta umutlanmıyorum sonra çok üzülüyorum senaglama

evet arkadaşlar bugün adet günümdü haftasonu kahve lekelenmem oldu öğlende test yaptım pozitiff :) Allah isteyen arkadaşlarımın hepsine evlat versin inşallah :) aminnnnnnnnnnnnnnnn

evet arkadaşlar bugün adet günümdü haftasonu kahve lekelenmem oldu öğlende test yaptım pozitiff :) Allah isteyen arkadaşlarımın hepsine evlat versin inşallah :) aminnnnnnnnnnnnnnnn

canım tebrik ederim Allahım sağlıkla bebeğini eline almayı nasip etsin...Ama sen yinede bir kan testi yaptır iyice emin ol....

Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. canım.darısı başımıza inşallah.

cnm yaa tebrikler allah tamamına erdirir inş. sağlıkla kucağına al. bende konunda belirtileri okuyunca takip ettim seni. çünkü aynı belirtileri yaşıyorum şu anda benimde 4 günüm falan var. bu ayın başında rahim filmine girmiştim. ve aylardır yumurtlama belirtim olmuyordu bu ay oldu o yüzden bayağı ümitliyim. bakalım hafta sonuna doğru inşallah bende size burdan yazarım güzel haberi lütfen bana dua et olurmu? hayırlı günlerdeyiz hemde hamişsin allahım sizleri geri çevirmez inş. tüm isteyenlere ver rabbim.:nazar:

merhaba ben 1 aylık evliyim...şuan için çocuk sahibi olmayı düşünmüyoruz.. inş isteyen herkese allah nasip eder. yumurtlama dönemi nasıl hesaplanıyor? bana yardımcı olur musunuz?

Canım tebrikler çok sevndm Allah tamamına erdrsn
Anlatsana başka beliritn varmıydı?
ayda bişey uyguladınmı?

Allah analı babalı büyütsün
darısı benim gibi bebek isteyenlerin başına
aminmnnnnnnn

X