Vücut sıcaklığı bebiş belirtisimi ??

asoka inşallah hamilesindir yarın sabah tekrar yap test derim ben baya geçmiş günün

haklısın canım 3 gün geçti adetimi ve hala sökülmedi. yarın tekrarlıyım ben en iyisi.. ateşe kafam takıldı. varmı böyle bişey 37 olunca hamilelik belirtisimi. adet döneminde düşmesi mi gerekiyo ateşin. bu konuda bişey bilmiyorumda.. kaç gündür 37 - 37,2 falan..bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

asokacım ben yaklaşık 1 sene hergün bıkmadan usanmadan ateş ölçtüm her bünyenin ateşi farklıdır tatlım bazı insanlar 37 olur bazıları 36.5 bu belli olmaz mesela ben bazen 36.1 le adet olurum bazende 36.8 le bu belli olmaz ama tabiki yüksek olması güzel bişey çünkü yumurta ve spermin yaşaması için uygun bi sıcaklık var bu yüzden kadınlar kendilerini üşütmesin derler inşallah hamilesindri canım benim dualarımdasınnnn bekliyorum güzel haberlerini

asokacım ben yaklaşık 1 sene hergün bıkmadan usanmadan ateş ölçtüm her bünyenin ateşi farklıdır tatlım bazı insanlar 37 olur bazıları 36.5 bu belli olmaz mesela ben bazen 36.1 le adet olurum bazende 36.8 le bu belli olmaz ama tabiki yüksek olması güzel bişey çünkü yumurta ve spermin yaşaması için uygun bi sıcaklık var bu yüzden kadınlar kendilerini üşütmesin derler inşallah hamilesindri canım benim dualarımdasınnnn bekliyorum güzel haberlerini

Teşekkürler canım!!! hayırlısı olsun.. napalım bekliyorum.. inşallah yarın test yapcam sabah.. dua et canım ya... ilgin için çok teşekkürler! öptüm..

CNM BNMKıDE 37.2 D,ı bnde hamileyim sandım bnmkide 1 hafta gecti kan taklılı yaptırmya gittim enfeksiyon ve kist cıktı :KK43: insallh sen hamilesindir adet geckmesini hafife almayın bce hemen doktora gidin test negatif olsada bu kistler cogu zamn anlasılmıyomus ve hamileligi engelliyo buda bos yere beklemmize sebep oluoy

Teşekkürler canım!!! hayırlısı olsun.. napalım bekliyorum.. inşallah yarın test yapcam sabah.. dua et canım ya... ilgin için çok teşekkürler! öptüm..

inşallah çift çizgi görürsün canımmmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

CNM BNMKİDE 37.2 D,İ bnde hamileyim sandım bnmkide 1 hafta gecti kan taklılı yaptırmya gittim enfeksiyon ve kist cıktı :KK43: insallh sen hamilesindir adet geckmesini hafife almayın bce hemen doktora gidin test negatif olsada bu kistler cogu zamn anlasılmıyomus ve hamileligi engelliyo buda bos yere beklemmize sebep oluoy

geçmiş olsun canım bencede çok haklısın hafife almamak gerek çünkü gebelik olsa silikte olsa çıkar eğer hiç yoksa dr a görünmek gerekira.s

Bende son 10 gündür her sabah ateşimi ölçüyorum. 36.8 den aşağı hiç düşmüyor. Gün içinde de en yüksek 37.2 oluyor. Adetime 4 gün kaldı ateşim halen düşmedi. İnşallah hiç düşmez a.s

evet arkadaşlar bugün adet günümdü haftasonu kahve lekelenmem oldu öğlende test yaptım pozitiff :) Allah isteyen arkadaşlarımın hepsine evlat versin inşallah :) aminnnnnnnnnnnnnnnn

amin cnm tebriklerrropuyorumnanaktan

benimde bel agrim var, goguslerimde aciyor.

ikizmi ??

ay ne güzel günlermişşş nasıl sevinmişim
dilerimki benim sevindiğim gibi isteyen büyün arkadaşlarım sevinir opuyorumnanaktan

nessslicim rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh
canım yaa aynı senin belirtilerin gibi belinde kasıklarım ağrıyo akıntım var adetim gecikti ama bugün test yaptım malesef negatiff halbuki çok umutlanmıştım
darısı bizlere olur inşallah tez vakitte

kızlar benımde vucüt ısım cok yüksek eşim diyo cok sıcaksın adetime 4 gün var inaşşalh hamişizidr birde kasıklarım şişş gibi böyle arada böle batma gibi agrılarım oluyor

X